• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    IOM_NUKSO: to lidi fakt delaji :D
    German climate protester glues hand to street
    https://www.youtube.com/watch?v=4XvRKhITL_g
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    SARGO: taky jsem si, nevím proč, při prvním čtení myslel, že jde o Galaxii. Naštěstí mi to při druhém pomalejším čtení došlo.
    SARGO
    SARGO --- ---
    LEON_KOWALSKI: Věř, nejsi v tom sám - bylo to to nejdelší počítání do dvou pro všechny, kterým jsem to poslala. :-D
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    QUIP: doprdele, já měl hlavě Galaxii si místo Sluneční soustavy, proto mi to nedávalo smysl! Díky, příště si poposkočím, abych si nestál na vedení
    QUIP
    QUIP --- ---
    LEON_KOWALSKI: H2O = 2 atomy vodiku; Slunecni soustava ma jedinou hvezdu = 1 Slunce.
    2 > 1
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SIRIEN: + posledni slide je reference na
    Mummified alien corpses presented in Mexican parliament are not alien at all - ABC News
    https://www.abc.net.au/news/science/2023-09-14/mexico-mummified-alien-corpses-debunked/102854310
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ILTU: machroval jak je ready na 24h šukačku a vyšukala ho dosucha, chudinka brečí, protože maminka bude nakonec stejně bez líhňátek
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    TERRANCE: To je o dost lepší, dík.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    GILHAD: Á maňásek, to mne nenapadlo. Tím se alespoň vysvětlila ta obří ruka. Že se zasměju jsem stejně nečekal.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NAZARETSKY: Na sprše na ramínku jako šaty visí maňásek žáby. Ve sprše je vidět pouze ruka (jako stín na závěsu).
    Pokud bychom si mysleli, že ta žába chodí po světě a něco dělá sama o sobě, tak tohle je, jak by se koupala, protože by tam byl jen vnitřek šatů (ruka), nikoli celý člověk.
    Někomu holt stačí ke štěstí málo ...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKORZENY: to proto, že tam chybí vysvětlení detektivní zápletky co má správně být vždy horizontálně na boku každé štikovky!
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    aha ok, detektiv Stika + loss
    nepoznal som detektiva Stiku a ze je to loss mi nenapadlo :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RAGNAROK: to bylo v tom filmu v závěrečných titulcích, kde se všude natáčelo. Tak si zajel na to místo se studnou. Film už samozřejmě viděl několikrát a zatím vždy jen pohonil a nyní se mu naskytla příležitost, jaká se namane jednou-dvakrát za život, tak se jí chopil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam