• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A to se odehrava na blizkem vychode? Nebo proc ji pak zastreli?
    ARAON
    ARAON --- ---
    GLOBETROTTER: Me to taky na chvilku zarazilo, nez mi to docvaklo. :)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    ARAON: Dík, to mě nenapadlo :-)
    ARAON
    ARAON --- ---
    GLOBETROTTER: Tak nic z tech ostatnich veci predim nedelala, takze je neumela. Ale se sukanim asi mela az prilis dlouhou praxi, o cemz pravdepodobne jeji novomanzel nemel tuseni.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    [ERGOSUM @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/]
    Je v poslední větě chyba nebo to jen nechápu? Ten konec mi prostě nedává smysl.
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    WOODMAKER: je to vtip na okamžitou smrt jedné z postav (Tasha Yar) seriálu Star Trek Next Generation: https://en.wikipedia.org/wiki/Skin_of_Evil
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    [OLTSKUL @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    vtip ok, nicmene je to jenom tak, nebo k tomu patri nejaka zajimava udalost?
    SPIELMANN
    SPIELMANN --- ---
    SPIELMANN
    SPIELMANN --- ---
    SHEALA:
    narážka na pářící rituál, viz https://www.youtube.com/watch?v=1Sj-UdjqlFw
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KOMPAS: to bude nejspis i duvod, proc je na zcela vazne minene infografice slovo "repaire"
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    STETKINS: To je normální vážně míněná infografika. Ironické je, že místo těchto praktických předmětů se memorují nesmysly. Je to z podobného ranku jako Mitochondria is the powerhouse of the cell.

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SLAMITCH: nerd correction - Faramir byl v očích svého otce vždycky ten druhej a nikdy se Boromirovi nemohl vyrovnat (bo ho měl s druhou, sice vznešenější, ale nemilovanou manželkou - což pro Faramira bylo story of his life). Also, Denethor (tatík) ke konci sklouznul k tomu bejt tak trochu mešuge.
    BIZMO
    BIZMO --- ---
    SLAMITCH: Faramir byl vzdycky ten druhej a nikdy se Boromirovi nevyrovna....
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    LIQUID_SOUND: Ne, je to přesně tak blbé, jak to vypadá
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    MAKROUSEK: Fuj tyvole... Ok, dík. Myslel jsem, že jenom něco nevidim.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LIQUID_SOUND: Tyhlety bojovy plemena casto zabiji nejake dite. No a tak si tady pejsanek vybira snack.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam