• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ARAON
    ARAON --- ---
    ALEA: Ha. To by mohlo být ono!
    ALEA
    ALEA --- ---
    ARAON: možná naznačují, že si stejné cereálie koupilo ještě půl města a nemůžou se zdržovat na jednom místě?
    GLADILAF
    GLADILAF --- ---
    ARAON: Asi uz chtej mit hotovy questy
    ARAON
    ARAON --- ---
    GILHAD: Nojo. Jenomže k tomu mi vůbec nesedí ti dva netrpěliví ve dveřích.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ARAON: Já to vidím tak, že chlápek dostal prsten, nazgůli si pro něj jedou, nazgůli si pro něj dojeli, chlápka píchli a teď mu ten prsten berou. Nazgůlům se osoba s prstenem jeví naopak jasněji a pro čtenáře to autor může namalovat jak chce, teda i viditelně.
    Vtip je v tom, že prsten byl pravý, ale tudíž i nazgůlové a chlápek to podcenil a dojel na to.
    ARAON
    ARAON --- ---
    Ja jsem dneska po ranu asi nejakej natvrdlej, ale ja to nechapu. Na co ten Nzagul ceka? A to meri tep, nebo jen kouka na ten prsten a je prekvapenej, ze dotycnej neni nevidietelnej, ergo to neni ten pravy prsten, ale jak potom dotycneho nasli... nebo... jsem zmaten.
    [SUNBEAM @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi!]
    ILTU
    ILTU --- ---
    GLADILAF: Doufala jsem, že jsem to nepochopila!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ILTU: uvnitř je schovaný Hitler
    ARAON
    ARAON --- ---
    ILTU: Fleshlight
    GLADILAF
    GLADILAF --- ---
    ILTU: Jakoze takova ta umela kunda
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ALCATOR: hahah - nope:p obavam se, ze v tom pripade by te pouze hral pocit, ze ti neprisijou podvod, ale nijak to nezaklada opravnenost pozadavku, aby ti nekdo neco vyplacel
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MINERWA: Celý koncept filmů The Purge je naprosto nesmyslný. Každému jen trochu soudnému člověku je jasné, že nejlepší zločin, který bys měl spáchat, je podat nesprávné daňové přiznání, ve kterém požádáš o vratku X miliard dolarů na přeplacených daních. Jsem si dost jistý, že výsledek takového trestného činu by ti "ulevil nahromaděnou agresivitu" výrazně lépe, než to, že beztrestně odkrágluješ svého otravného souseda :-)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    je to dost nelogický, jestli je dovoleno vraždit a stát ve frontě
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DA_NIELA: Premisa filmu The Purge (čistka, film vyšel v češtině jako Očista) spočívá v tom, že jednu noc v roce je všechno dovoleno. Krádeže, loupeže, i vraždy... Na Elona by se zřejmě stála fronta.
    ARAON
    ARAON --- ---
    NJAL: Tam uz nejpis budou clanky o tom, jak se lisa k Ivance a kamaradi s Epsteinem. To by bylo noseni sov do Aten.
    ARAON
    ARAON --- ---
    NJAL: Mam udelat podobnou kolaz s Trumpem? Ja jen, ze prezidenti pusinkujici deticky, patri tak nejak ke koloritu jakekoliv volebni kampane...
    NJAL
    NJAL --- ---
    Ale ne, to je jenom ciste o Bídenovi :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam