• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HARVIE: heil
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ILTU: tak to pardón, jakej seš ročník? pod 1965? kdyby se ti to nechtělo psát veřejně, tak pošta
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    KAMAHL: závaží na kola.

    nevyvážená kola mohou způsobit při jízdě vibrace. A to pak rozhodit celý to uchycení kola a vše s tím spojené.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    KAMAHL: Tohle jsou zavazi na vyvazovani kol. Obvykle se pouziva tak jedno, dve. Kdyz nekomu nalepis takovouhle baterii, bude mu kolo docela vibrovat, kdyz pojede.
    ILTU
    ILTU --- ---
    MINERWA: Když já byla maličká, ještě snowboard nebyl ;-)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ILTU: ty jsi odmalička taky každej víkend jezdil na hory s lyžařskou školou?
    ILTU
    ILTU --- ---
    MINERWA: Já nevím, ale mně byli snowboardisti vždycky spíš ukradený.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ATUARFIK: ne, lyžaři snowboardisty nesnášej, protože jejich jedna stopa je fakt napíču, ničej sjezdovky a snowboardisti nás taky nemaj rádi

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SCHWAB: Chápu to tak, že pro snowboardistu je potupa, když se z něj stane lyžař. Což se na té cirkulárce děje - z jednoho prkna jsou najednou dvě ližiny.

    Sportu nerozumím, ale podobné vtipy kolují mezi příznivci klasické hudby na téma housle (dobrý) vs. viola (potupa). Tam se teda nepřeřezává.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SCHWAB: neni to naopak level pekla navic? napr. neni mnohem horsi byt donucen lyzovat misto snehu treba na sterku? :))
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MINERWA: myslím, že v tom pekle moc sněhu nebude, tak je jedno, má čem se nebudou klouzat z kopce :D

    ale ok, beru.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    REFALLENONE: Navíc poslední dobou mává na internetu sem tam i kozou či výstřihem...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SCHWAB: dělá jim ze snowboardu lyže, největší hell pro snowboardistu jsou lyže
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    prosím rozborku.

    https://www.nyx.cz/discussion/45/id/56516319

    jakože jim přeřizne jejich věc?
    a to je nějak extra nepříjemný pro snowboardisti? jakože víc jak pro skateboardisti, lyžaře, ty-co-jezdí-na-vlnách [jak byli třeba v tom filmu s Tom Cruisem (nebo Val Kilmerem, mně se ti dva pletou!) jak tam přepadávají banky v maskách amerických prezidentů], nebo pro rogalisti?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    bar=bar=tyc
    ILTU
    ILTU --- ---
    ZBYNEK: To jsem pochopitelně odhalila, ale nechytla jsem tu tyč :-) respektive nenapadá mě souvislost.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    "walk into a bar" = přeloženo jako "vejít do baru" (aneb začátek klasického vtipu), ale také "při chůzi narazit do tyče" (a tato varianta je zde nakreslena)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Té "tyči" na kterou si dáváme na baru nohy se říká Bar
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam