• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GROBENIUS: Díky za upřesnění - jj, tahle reference je tam určitě (nenapadlo mě ji zmiňovat).
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    ILTU: možná jde o aktualizaci "Ježíš vyhání obchodníky z chrámu" pro současné poměry
    ARAON
    ARAON --- ---
    REFALLENONE: Nutno dodat, ze to neni cele. I kdyz zbyvajici policka nijak na vtipnosti nepridavaji.

    ILTU
    ILTU --- ---
    ATUARFIK: Děkuji, jsem ráda, že mě tahle zpráva minula :-(
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ILTU: Autor naznačuje, že nabádat Ukrajinu k vyvěšení bílé vlajky není moc křesťanské. Možná je tam ještě nějaká další vrstva, že Ježíš je podobný někomu konkrétnímu a pánové vzadu jsou taky někdo identifikovatelní, ale to už bude muset vysvětlit někdo jiný.
    Měli by mít odvahu vyvěsit bílou vlajku, řekl papež o Ukrajině - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-meli-by-mit-odvahu-vyvesit-bilou-vlajku-rekl-papez-o-ukrajine-247458
    ILTU
    ILTU --- ---
    REFALLENONE: Jako tři samostatné stripy to fakt funguje výrazně líp :-)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    REFALLENONE: a kdo je housenka? Svářeč, buldozer nebo autobus? Teď tomu rozumím ještě míň.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    GILHAD: Nevím, jestlis někdy kšeftoval s housenkama, protože je to dost výstižný.

    Taky je to z Gunshow comic od KC Greena, absurdita jest jeho mízou. Co je vtipnýho na tomhle? Zhruba to samý, jen se s tím všichni trochu líp identifikujeme.


    VON_GILOTINE: Navíc jsou tři vtipy v jednom, každý řádek končí punchlinou. Zvlášť dávají větší smysl než pohromadě.
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    VON_GILOTINE: malo to atmosku, mas moj palecek
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Prislo mi to prijemne absurdni, odpusteji mi
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    GILHAD: a pak to jeste repostoval VON GILOTINE, ale tezko rict, proc
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    HARVIE: Červ ti zaplatí minibankovkou za to že ho budeš mít v puse - hahaha
    A navíc má pistoli a za tvýma zubama se schovává, jako za pytlema písku, nebo jinýma hradbama - hahaha, to se asi chystá na přestřelku a ty mu budeš dělat živý štít ... hahaha
    Mě to teda přijde jen blbé, nikoli vtipné, ale autor to zřejmě víděl jinak a tak to zveřejnil a tak to tady máme ...
    MATHES
    MATHES --- ---
    PLECH: tricek jak si jednoduse zamichat kafe... akorat, ze vubec.
    GLADILAF
    GLADILAF --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam