• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HAR4NT: aha, tohle, jasně, díky.

    Nicméně NELLAS má taky pravdu, ta druhá je Allisa z Arch Enemy (máš to za ní i napsaný).
    Tarja by ani nedávala moc smysl, nevím o tom že by se kdykoliv jen přiblížila growlingu. Zato Allisa je vyhlášeně hardcore.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: nn, urcite je to Katy Perry, mam nad posteli jeji plakaty
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Mé google-fu tvrdí, že se jedná o Allisu White-Gluz z Arch Enemy.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SIRIEN:nahore Katy Perry, dole zpevacka z Nightwish Tarja
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    00KUBAT: Domnívám se, že ten text pak vidí obě strany. Teda nezkoušela jsem někoho blokovat jen abych si to vyzkoušela, ale zkus a dej vědět.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    00KUBAT: dik, presne proto mi to nedochazelo a nemohlo docvaknout a jsem rad ze sem nebyl sam.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MCKIDNEY:
    MCKIDNEY: sorry mate, ale jako obvykle se ve tvých vyjádřeních ztrácím. Tím "staged" jsem měl na mysli, že to je prostě "nahrané" - tedy nejedná se o autentický screenshot přirozené konverzace, kdy jeden člověk vypekl druhého.

    Tvůj následný rozbor vyžaduje nějakou třetí osobu (nebo tebe samotného), která by to přepsala do srozumitelného hávu i pro nás obyčejné sprosté lidi kurva.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY: Proto dva lide zbytecne vysvetlovali koncept, protoze OP nevidel tu stage. Znal obecny koncept a vtip nechapal - proto doplnuji celou stage :)

    PS: Slovo je nevhodne, ale prijde mi vtipne nevsimnout si staged vs stage pro takovy vtip. Jsem sucker pro dad jokes.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PRAASHEK: Staged as in performed to create a impression? Mas pravdu to je pak uplne jedno k obsahu :) Prave protoze je to staged, tak ti muzu popsat o co jde. V opravdovem svete nepises DM pro pblukium.

    ta stage je ten vtip - cely koncept knock knock joke je dojem co vytvoris na druheho cloveka a pak otocis. tady ten druhy clovek jsi porad ty skrze prave tu stage. Jinak by to byla uboha nahravka toho jak nekdo rika vtip nekomu jinemu, ktery je zvykly na to byt zablokovan. Haha...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    00KUBAT:
    MCKIDNEY: vzhledem k tomu, že to je velmi pravděpodobně staged humor, tak je to úplně jedno
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    ATUARFIK: akorat mi to nesedi - divame se totiz na screenshot subjektu s modrymi bublinami, tzn. prijemcem toho sdeleni o blokaci je on, ne ten s cernymi bublinami textu.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jenom pridam, ze to knock knock je zaklad. Jedna se DM kam nekdo nezvany vlezl a otravoval ze ho ma rozesmat. Toho pak autor utahnul na provazku na miste, kde ho radne poslal do prdele.
    ARAON
    ARAON --- ---
    NELLAS: Tak knock knock jokes jsem vysvětlit nepotřeboval (mám dítě a žiju v anglofonní zemi), ale slepej zjevně jsem. :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ARAON: Já na to taky chvilku koukala. Atuarfik to pak vysvětlila líp, ale mně se na mobilu prostě špatně píšou delší texty :")
    ARAON
    ARAON --- ---
    NELLAS: Aha. Tu blokaci dole jsem minul. Haha. Eh. Díky.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Who’s there?
    Nobel.
    Nobel who?
    Nobel…that’s why I knocked!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    BASSAREUS: Tohle bude dlouhé vysvětlování s velmi nevtipným výsledkem. Princip spočívá v obvyklém vzorci:
    - Knock knock.
    - Who's there?
    - [Nějaké slovo].
    - [Nějaké slovo] who?
    - [Nějaké slovo] [doplněno tak, že to v kombinaci najednou vyzní jinak a celkem to vytvoří něco vtipného].

    Například:
    - Knock knock.
    - Who's there?
    - Figs.
    - Figs who?
    - Figs the doorbell and I won't need to knock.

    A v tomhle případě došlo k následujícímu:
    - Knock knock.
    - Who's there?
    - You can.
    - You can who?
    - You can no longer send messages to this person... (protože odesilatel / autor vtipu toho druhého mezitím zablokoval.)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BASSAREUS: Knock knock joke.
    Přečti si tu větičku úplně dole :) (you can...)
    ARAON
    ARAON --- ---
    BASSAREUS: Taky na to už pár minut nechápavě koukám.
    BASSAREUS
    BASSAREUS --- ---
    [DZODZO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    A to angicky umím ale asi si sedím na vedení.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MCKIDNEY: Je to mnohem vtipnější. Zjevně mají whitelist prohlížečů a OS, u kterých se nebezpečnost nehlásí a pro všechno ostatní vyhazuje tuto zprávu s prioritou OS -> browser nactenou z user-agenta. A to ještě vůbec neřeší verzi OS.

    Třeba Ubuntu je podle nich bezpečné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam