• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLUE4FLASHPOINT - novy kanadsky serial z prostredi protiteroristicke jednotky
    Flashpoint is about the dramatic portrayal of an elite tactical unit, called the Strategic Response Unit (SRU), within a Canadian metropolitan police force (styled on the Toronto Emergency Task Force, Toronto being where the series is filmed). The SRU are tasked to resolve extreme situations that regular officers cannot handle including hostage-taking, bomb threats and heavily armed criminals. Even though they're backed with high-tech equipment with an arsenal of explosives, tasers, submachine guns, assault and sniper rifles, the SRU operators use intuition and judgement to resolve the situation.
    rozbalit záhlaví
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Sledujete ještě někdo? Mám hroznej guláš v dílech a na netu jsou všude taky různý počty.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    mam :-)
    Flashpoint - titulky | SerialZone.cz
    http://www.serialzone.cz/serial/flashpoint/titulky/3-rada/
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Titulky k trojce nekdo mate? Rozumim, ale sem tam mi neco unikne.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    povedomy jako ze uz si to nekde videl? :) zpracovani psychologickyho aspektu jak ze strany clenu teamu tak jejich klientu mi prijde na dobry urovni. neni to moc prehnany, ale zase zadna nuda a nedostatek pew pew je spis plus :)

    celkove me to bavi podstatne vic nez vsechny ty kriminalky a sberatele vajglu a kdovi co jeste.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Mně se líbí právě kvůli tomu, že to není klasická akce a je to trochu blíže reálu, i když samozřejmě ne úplně. Akorát mi ty příběhy někdy přijdou hrozně povědomý...
    KORESSAK
    KORESSAK --- ---
    NASA: Nerikam, ze je to spatny, ale trosku vic te akce ;) Zase to nesmi byt ciste jenom o zabijeni a buh vi cem, ale to vyjednavani se taky omrzi ;)
    NASA
    NASA --- ---
    KORESSAK: tak museli nejak predstavit team. me se celkem libi, ze je to dost o vyjednavani a ne rambovina. ale chapu, ze kazdy mam rad neco jineho :-))
    KORESSAK
    KORESSAK --- ---
    Abych rekl pravdu, tak me tento serial zase az tak nenadchnul. Videl jsem tri dily z prvni serie a tak nejak bych rekl, ze moc zabihaji do "psychologickych" problemu jednotlivych clenu tymu. Chapu, ze je to verna kopie realu, ale nevim no...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    já teda mám v první serii 9 dílů a pak z druhý 4
    NASA
    NASA --- ---
    a kolik toho je teda ted vydano? ja koukal na imdb a tam maji naposled 1x09 - tu mam taky jako posledni - dalsi (1x10) koukam, ze by mela byt ted, tak jak to myslis s tim, ze zacala druha sezona?
    http://www.imdb.com/title/tt1059475/episodes#season-1
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    zacla druha sezona btw ;] i dyz tedka je pauza :/
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    jj, ja uz sem uploadnul 3 dily na moji masinu, pokud nevytuhnu u patyho dilu, tak mozna este nastavim to FTPko ;]
    NASA
    NASA --- ---
    tak jsem zkouknul prvni dil a jdu na druhej, vypada to dobre
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    serial je dostupnej na torrentu, na ftpku se pracuje.

    kdo chce vedet o cem to je, nez zacne sosat tak asi takhle: http://serial.moviezone.cz/flashpoint/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam