• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FABIANStartupy - prezentujte vas startup, nebo dejte link na nejaky zajimavy
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Nejlepší je pochlubit se tady s podrobnostmi ;)
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    Co nabídnout lidem podílející se na mém startupu ? (spoluautoři, investoři)
    Respektivě kvůli stránce nebudu zakládat firmu, takže podíl ve firmě asi ne.

    Jak ošetřit "krádež nápad", třeba rámcovou smlouvou ?

    Mám v hlavě něco použitelného, kamárad se nabídl že by sehnal další equipment ;) (lidské zdroj, možná know how, možná finance),

    nevim co jakého stádia dostat abych to posunul dále (shánění business angels, pitch, či jinak veřejně prezentovat)

    díky za nápady..
    FABIAN
    FABIAN --- ---
    TANTRICK: dik:)

    taky mam info o soutezi: http://www.lbschallenge.com/ - 2009 NAVTEQ Global LBS Challenge!
    TANTRICK
    TANTRICK --- ---
    Twitnu to i sem:
    Soutěží pro startupy o peníze jak máku! Každý měsíc aspoň 3. Tahle dokonce v Praze: http://www.e-unlimited.com/evc 3 days to close reg.
    FABIAN
    FABIAN --- ---
    hehe mas pravdu. kulate rohy startupy take vetsinou maji.
    ontheroad.to je urcite zajimave, ale ja ho asi moc nevyuziju. nejak necestuju:)

    no a co dalsi startupy? podelte se co znate/pouzivate. rad neco objevim:)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    FABIAN: jinak jsem rad, ze to vyhral OnTheRoad, protoze to je jedinej originalni napad a provedeni je opravdu luxusni a i technicky to maj hodne kvalitne poreseny
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    FABIAN: tak to jsi jeste zapomnel na kulate rohy :)

    podle me startup ani nemusi bejt firma, ktera ma dobrej napad, ale rozhodne se vyznacuje tim, ze nejsou na nic penize :)
    FABIAN
    FABIAN --- ---
    FABIAN: ale spis nez diskuze bych radsi videl linky na zajimave startupy:)
    FABIAN
    FABIAN --- ---
    MICTECH: ja vetsinou beru za (webovy) startup to co:

    • ma dobry napad - neco co jsem jeste nevidel

    • ma to API

    • v logu je BETA :)

    • vetsinou cool skleneny design

    • sluzby jsou vetsinou (aspon pro koncove zakazniky) zadarma



    no to jsou veci, co me ted napadly z pohledu uzivatele. jinak startup je samozrejme zacinajici firma s dobrym napadem, ktera nema moc penez atd. Ale to je imho napsany na wikipedii pod linkem v zahlavi.

    tak treba se timhle prispevkem (ktery pisu nejak totlane unavenej, takze mozna docela zwast:) rozjede diskuze:)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    INTEGER: tady jde prave o vnimani a definici toho co je startup
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    Sice mam pocit, ze v Cechach je vsecho startup (krome pobocek IBM, SUN a Skodovky), ale treba mi nekdo nazor opravi. Book
    FABIAN
    FABIAN --- ---
    Bylo by to samozrejme divny, kdybych tenhle klub zalozil a v zadnym startupu nedelal. Takze abych necim zacal: ja se podilim na Locify
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam