• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    VASAX: no pokud nechces upscalovat, tak se to da jednoduse spocitat, tisk je 300dpi a velikosti jednotlivych papiru jsou taky standartizovany, jenom se mi to ted pocitat nechce :) ale s kymsi sem se o tom nedavno bavil a rikal ze z dnesnich 10mpix se daj delat A3 bez toho, abys to nejak poznal...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jak velyky tisk rozumne kvality vymacknu z 12Mpix fotky?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Praktická je, o tom žádná, ale žíly mi to netrhá
    MHUNDAK
    MHUNDAK --- ---
    No mě taky přijde v celku velice praktická ta nová patice, je to mnohem pohodlnější
    VASAX
    VASAX --- ---
    No ja ti nevim.. to casteji menim objektivy nez blesk, bezblesk :-)
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    TAURIDUS: osobne za vetsi zmenu povazuju tu patici, kde u II uz je ta packova misto te stare kroutici, celkem to usetri cas pri nasazovani/sundavani...
    VASAX
    VASAX --- ---
    TAURIDUS: Tak tohle mi žíly netrhá :-). líp se mi to nastavuje přímo na blesku než lézt do menu...
    MHUNDAK
    MHUNDAK --- ---
    TAURIDUS: jo to jsem četl, ale děkuji, a taky 9 bodové ostřenía pod, ale pro mě to neni nějak podstatná změna..
    TAURIDUS
    TAURIDUS --- ---
    MHUNDAK: jeden z rozdílů mezi EX l a EX ll je ten, že na jedničce ve spojení s 450D nejdou nastavit všechny parametry přímo z foťáku musí se to nastavovat na blesku. Přímo z foťáku jde jen něco i když to v menu je.
    VASAX
    VASAX --- ---
    máš to tam
    POMPO
    POMPO --- ---
    na home canon 50/1.8II.
    dik.
    MHUNDAK
    MHUNDAK --- ---
    VASAX: ahaaa:D
    VASAX
    VASAX --- ---
    MHUNDAK: To bylo na jazze :-). On ma s nami nekompatibilni battery pack...
    MHUNDAK
    MHUNDAK --- ---
    VASAX: ne ne bat pack je správný:) zase nejsem amatér:D, hele to nevim jako batterky jsou snad ok dneska to jdu ozkoušet tak dám vědět
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    jo a kdybyste se nekdo zbavoval za rozumny peniz polarizacniho filtru kterej by pasoval na setovej objektiv co jsem k ty 350 dostal, tak bych se ho milerad ujal.

    battery pack zatim nepotrebuju. blesk temer nepouzivam takze se mi jeste baterku na jedno foceni nepodarilo vybit :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    No nevysmejeme ale mas jiny battery pack ;-)
    A nema jen slaby baterky treba?? On si to neumi rict.. jen mu proste trva blejsknout.. poprve jsem z nej taky nechapal nez jsem pochopil co mu chybi :-).
    Battery grip samozrejme saha taky do systemu protoze se napojuje na spoust a tak dal... takze problem muze byt i tam...
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    co 350Dcko? s tou se mi vysmejete? :)
    MHUNDAK
    MHUNDAK --- ---
    VASAX: Dik. jj přesně tak zmizne. Hele myslím že rozdíl mezi EX I a II jeto něco jako facelift po auta:), jj právě loví, na reklamaci ani nevím co vysvětlovat a vlastně ani co reklamovat, Hele jak jsem říkal minulí pátek svatba cca. 250 foto v pohodě vše blesk, po týdnu co jsem vytáhl blesk rána pod pás, jj dnes jsem vyzvedl nový grip a použil ho poprvé, je to divná náhoda ještě když je to neorigo, ale v praxi vypadá fakt bytelně a lépe se drží než canon, ale uniká mi pointa v elektrice se moc nevyznám jediný co mě napadlo že špatně vede voltáž a ta je slabší "ale je to asi blbost"?:( Snad se zítra povede slečnu překecat a zkusit bez batt. gripu to mě napadlo že ho sundám až doma.
    VASAX
    VASAX --- ---
    to co tvrdil roenick neni mozne protoze pri vyklopeni ci pootoceni vzdalenost nezamrzne ale zmizi, ze? ja teda mam pouze ex jednicku (kopupeny bazarove za petku tyden pred tim nez vysel exII, zomg), ale az na patici a mozna neco vevnitr je uplne stejny...
    jako tyhle nejasyn bugy se tezko lovi... jako zacal to delat az s tim battery packem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam