• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    PETD
    PETD --- ---
    KOC256: co se me týče tak příjemný foták, popravdě pokud nepotřebuješ rychlé série tam mu vlastně ani nic podstatného nechybí. Jen bych rovnou šel do jiného objektivu. Aneb řekni si co fotíš a můžu ti říct víc. Relativně málo šumí i při iso 1600. Ovládání je standartní, live wiev fajn na makro, protože hledáček by mohl být malý, ale to je možná jen můj dojem protože nosím brýle. AF by mohl být lepší ale v podstatě plně postačuje jen je třeba mít docela přesně zaostřeno. Víc na případný dotaz.

    Co se ceny týká tak myslím že docela dobrá, ale můj skromný názor je, že je lepší mít do začátku trochu lepší sklo. Ale to je o tom kolik na to máš. Uvidíme co ti řeknou ostatní.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Pište i sem, já se pirátů nebojím :-)
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    ACID: nekoupeny, pis do posty kdyztak :)
    ACID
    ACID --- ---
    hmm, slusny
    mas to teda upirateny nebo koupeny?
    ACID
    ACID --- ---
    idealne teda jeste kdyby to bylo na iso 1600 :) zitra budu fotit v hale a chci zkusit i nejaky rychly pohyby, jenze se setakem bude tragicka svetelnost... na statiku z depa staci iso 800 a odsumovat ani neni potreba, ale na ty pohyby uz jina moznost nez max iso neni..
    ACID
    ACID --- ---
    LAPAK: mas to koupeny nebo upirateny?
    mohl bys nahodit srovnani vyrezu pred/po v 1:1?
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    ACID: ty profily neni tak tezky si udelat sam doma, ale pokud ti muzu neco doporucit, hlavne pokud vyvolavas z rawu a tim padem kazda fotka vypada uplne jinak, tak spis sosni noise ninju a pouzivej auto profile, neat image ho sice ma taky, ale zrovna moc mu nefunguje, a u NN podava opravdu dobre vysledky a prizpusobi se ti vlastne kazde fotce zvlast... pokud pouzijes profily, tak vicemene neni rozdil mezi NN a NI :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    VASAX: ok
    ACID
    ACID --- ---
    pouzivate nekdo neat image? pokud ano, jaky profil? stazeny z netu (jaky), nebo vlastnosrucne vyrobeny?
    VASAX
    VASAX --- ---
    POMPO: no ja nevim jestli brat 350D za 5-600 kdyz sezenes za desitku 30D ;-). A i ten 1000D je lepsi jak 350D...
    _AMBRA_: knizku? jakou? jak to neni Bryan tak bych ji nebral ;-)
    karta stoji par supu a je lpsi si koupit kvalitnejsi... brasnu je taky dobry si vybrat podle preferenci...
    POMPO
    POMPO --- ---
    Oehlng tu akci porad este ma.
    11500 1000d v setu a este vam daj poukaz 1500. to uz je fakt drahy jak kompakt...
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    VASAX: určitě něco nahodím. kupoval jsem ho dnes, tak ještě není pořádně otestovaný, ale spokojený jsem :-)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    POMPO: respektive, tu slevu uz na tech strankach napsanou nemaji, takze sem to nejspis prosvihla :/
    POMPO
    POMPO --- ---
    _AMBRA_:
    projed paladix.cz maj tam bazar a porad tam nekdo prodava 350D za 5-6000....
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    POMPO: nic moc extra akci sem nenasla, ale i tak dik za tip..

    jinak jeste jednu radu bych potrebovala (vim, jsem otrava otravna, ale chci znat i vas nazor:)
    na alze maji "v akci" EOS 350D + zdarma kartu + zdarma knizku o fotografii+ brasnu viz.: http://www.alza.cz/canon-eos-350d-zrcadlovka-8-mil-bodu-kit-s-objektivem-ef-s-18-55-d52169.htm

    myslite ze se mam nechat uchlacholit a jit do 350D nebo je o hodne lepsi EOS 1000D...viz:http://www.nakupuj.com/canon-eos-1000d-+-18-55-is/56284/

    cenove to vyjde cca na stejno (jenze ta karta a brasna s knizkou me fakt lakaj)...

    diky za rady
    VASAX
    VASAX --- ---
    CUCHULAIN: Máš to tam...
    Spokojenost? nějaký review od tebe, pls :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    *INFO_EOS*
    + Canon EF 70-300 mm f/4-5,6 IS USM
    POMPO
    POMPO --- ---
    Kopni me tam galerii a nemel.:P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam