• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    Klub všech majitelů a příznivců Canonu 450D (a 1000D, jelikož má podobné parametry a shodné příslušenství). Rady, tipy, triky, zkušenosti.

    Majitelé fotoaparátů hlaste info pro nástěnku

    , do pošty nebo ve formátu *INFO_EOS* a zde informace
    rozbalit záhlaví
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    VASAX: no me se to takhle prave nechova.. fotak se ukaze v tento pocitac ale nabidka nenaskoci... tudiz ani nemam volbu v cem to otevrit...
    VASAX
    VASAX --- ---
    SIEGR: vyparila se a nebo se vyparila jen "novy hardware"? A jak to vypada kdyz rozkliknes tento pocitac?
    U me je to (resp at prijdu kamkoli) tak ze zapnu fotak, pripichnu na kabel ktery mi vede dozadu do kompu, a chvilku pockam, fotak se objevi v Tento pocitac, aroven mi naskoci autorun menu s vyberem co chci udelat (resp v cem ho otevrit) a jelikoz mam nainstalovane canon cd tak tam mam moznost toho jejich spravce...

    tahle by se to melo chovat
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    VASAX: jo zkousela.. vypadalo to slibne pac si to pocitac nasel jako novy usb ale po chvilce to zmizlo a zas nic, dolni ikonka pripojenyho usb se vyparila....je to nejaky divny...
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: OK, :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    VASAX: zatim bohuzel zadna galerka na netu neni, ale urcite casem bude, takze link doplnim pozdeji (mam ted cca 2600 fotek z kostariky, jenze je musim probrat a zredukovat tak na 20 pouzitelnych :])
    VASAX
    VASAX --- ---
    Quipe nejaka galerie by byla, k tomu tvemu infu na nastenku?
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: nn, myslím že to tímhle není...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Tak to bude problem nekde jinde.
    Jestli to mas spravne nastavene tak by se ti hned mela zobrazit prinejmensim windows tabulka po pripojeni.
    s tim kabelem a zadnim USB ji to zkousela?
    QUIP
    QUIP --- ---
    SIEGR: nevim jak je to s tim Canonem, ja ho proste vubec nainstalovany nemam, ale nektera USB zarizeni si pri instalaci ovladacu pamatuji, k jakemu USB portu byla v okamzik instalace pripojena a pri pripojeni do jineho USB portu chteji instalaci ovladacu znovu, tak jestli to neni nahodou i tvuj problem... ale to by se asi chovalo jinak.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    VASAX: protoze uz je tam nainstalovany mam a oni nefachaj... no nic optam se na jinejch mistech....
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: Takhel po ranu mam zaludek jeste na vode a ty mi kazis srandu a pridelavas praci s nastenkou? :-))))
    Ale mas stesti ze mam jinak dobrou naladu ze venku pekne sviti slunicko a mozna si pujdu konecne zafotit :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    VASAX: no tak promin, ja to psal jeste nez se tu objevil post od tebe, ale odeslal jsem to pozdeji :)

    jinak teda kdyztak info na nastenku
    *INFO_EOS* 450D Canon EF-S 18-55/3.5-5.6 IS, filtr B+W 58 Circular-Pol MRC, slunecni clona EW-60C, brasna Case Logic CL-SLRC1
    VASAX
    VASAX --- ---
    SIEGR: a co když to prázdný okno necháš... třeba se to ještě nenačetlo...
    a druha vec... proc teda už konečně nenainstaluješ ty utility z CD abychom to nemuseli řešit? :-)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    VASAX: no ja popravde ani nevim co mam... ostuda..ale fotak pripojim a kdyz to chci otevrit tak se mi otevre uplne prazdny okno a musim to tak na petkrat optevrit nez se tam ty fotky ukazou..
    VASAX
    VASAX --- ---
    SIEGR: normalne zapni fotak a pripichni ho do usb. nejlepe do usb co je vzadu - to co je přímo na desce. Některé externí usb nemají potřebné parametry a ono to pak nejede, i když třeba nějaká easy flashka třeba v poho jede...
    VASAX
    VASAX --- ---
    SIEGR: Jestli máš Windows xp alespoň SP1, ideálně sp2, tak se ti foťák musí načíst jako zařízení PnP, protože běhá přes MTP...
    A fotky z něj v pohodě vykopíruješ.. jenže jestli fotíš do rawu (což by jsi měla) tak to stejně musíš pak převést
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    VASAX: grr to neni vtipny.. ne proste fotak by mi mel nahodit vlastni nabidku na displeji kdyz ho ke kompu pripojim a on to nedela...
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    QUIP: no jde o to ze fotacek si fotky upravuje v sobe a pokud to sosas bez cd tak se ty upravy nenactou ci co... no a ja ho pripojim a on skoro nereaguje a mam problem ty fotky z neho dostat
    VASAX: kua tak presne to jsem slyset nechtela...
    VASAX
    VASAX --- ---
    VASAX: Samozžejmě že si dělám srandu i když mi to teď QUIP pokazil a asi dostane banhammerem :-).
    CO by se tak asi mohlo stát???
    QUIP
    QUIP --- ---
    SIEGR: co by se tim melo nejak nenavratne podelat? Ja Canonacky CD nainstalovany nemam a k pocitaci jsem 450D taky nekolikrat pripojil ;)
    (ted ale vetsinou uz jen SD pripojuju kartu pres ctecku karet)
    VASAX
    VASAX --- ---
    SIEGR: COŽE??? tak to jsi uplně v koncích !!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam