• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    ELENKA
    ELENKA --- ---
    SIEGR: jsme na tom stejně:)
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    zju, nachvili si odjedu a tady se to mezitim pekne rozrusta :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    SIEGR: klasika. máš to tam. nějaká galerie? noez?
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    tak prej se taky necham zanastenkovat
    Canon EOS 450D
    +Objektiv Canon EF-S 55-250mm F4.0 - 5.6 IS
    +Objektiv Canon EF-S 18-55mm F3.5 - 5.6 IS
    VASAX
    VASAX --- ---
    HYSTERIA: máš to tam
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    VASAX: jo sry, zapoměl, foto.kappi.cz
    VASAX
    VASAX --- ---
    SIEGR: hm...a když na něj dáš pravým a projdeš si ty možnosti... pokusit se nastavit automatické spouštění a tak...
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    VASAX: no me se to takhle prave nechova.. fotak se ukaze v tento pocitac ale nabidka nenaskoci... tudiz ani nemam volbu v cem to otevrit...
    BERNA
    BERNA --- ---
    VASAX: dik, galerie zatim neni
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jo vtipně jsem si teď vzpomněl jak jsem šel s bráchou a se psem do přírody na procházku, vzal jsem brašnu a vytáhl foťák. Po cestě potkávám jiného muže s DSLR který mě okamžitě zdraví "Ahoj". Brácha chvíli přemýšlel a pak se ptá jestli ho znám. Tak jsem mu vysvětlil, že jsem ho viděl poprvé, ale je to taková fotografická kolegiálnost a solidarita. :-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    BERNA: Fakt dik.. jeste tedka je mi blbe.. tak alespon na to nebudu myslet :-P. Nejaky zaruceny typy na zaludek jak na vode?
    KAPPI: nějaká galerie by byla?

    máte to tam kluci
    BERNA
    BERNA --- ---
    QUIP: http://paladix.cz/bazar/index.php?q=LP-E5
    hele je to normalne 1080mAh.
    No ted budu intenzivneji fotit tak dam vedet
    QUIP
    QUIP --- ---
    BERNA: baterku do EOS 450D za 230,-? Je na ni aspon napsana kapacita, nebo nejake dalsi udaje? Co je to za vyrobce? Dej vedet az otestujes jeji vydrz.
    Ja kupoval jednu baterku od Avacomu, ta ma udavanou kapacitu jen 800mAh (a vydrzi vyrazne mene nez original baterka) a pak jednu od Energy+, ktera ma udavanou kapacitu 1080mAh (tedy stejne jako original, ale nemam presne otestovano, kolik vydrzi.
    Ta z Avacomu stala 550,-, ta druha asi 890,-
    BERNA
    BERNA --- ---
    jo a vcera jsem si koupil baterku z Humpolce za 230kc pres paladix a pri predavani mi prodavajici rikal, ze ji jeste nema otestovanou a ze chce abych mu dal vedet kdyby byly nejaky problemy. no neudelalo to na me zrovna nejlepsi dojem. doufam ze se nejak nenafoukne ve fotaku :D
    BERNA
    BERNA --- ---
    tak ja taky

    *INFO_EOS*
    Canon EOS 450D
    + Canon EF 50/1,8 II .......................... skylight hoya HMC 52mm
    + Sigma 17-70/2.8-4.5 DC Macro ........ B+W UV, Panasonic DMW-LPL72

    Kood gradual sedy ND4
    Vanguard Alta 233AP

    Abychom Vasaxe trochu zamesnali takhle pri nedeli. Zoufal si tady, ze nema nic na praci.
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    ať je to teda komplet *INFO_EOS*Canon 450D, EF-S 18-55/3,5-5,6 IS, EF 50/1,8 II, EF 85/1,8 II USM, B+W UV 58mm, B+W UV 52mm, B+W Polar. circ. 58mm MRC, Kenko green 52mm, Hoya +4D close-up 52mm. Po novém roce přibude EF 70-200/4 L USM, takže taky.
    VASAX
    VASAX --- ---
    SIEGR: vyparila se a nebo se vyparila jen "novy hardware"? A jak to vypada kdyz rozkliknes tento pocitac?
    U me je to (resp at prijdu kamkoli) tak ze zapnu fotak, pripichnu na kabel ktery mi vede dozadu do kompu, a chvilku pockam, fotak se objevi v Tento pocitac, aroven mi naskoci autorun menu s vyberem co chci udelat (resp v cem ho otevrit) a jelikoz mam nainstalovane canon cd tak tam mam moznost toho jejich spravce...

    tahle by se to melo chovat
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    VASAX: jo zkousela.. vypadalo to slibne pac si to pocitac nasel jako novy usb ale po chvilce to zmizlo a zas nic, dolni ikonka pripojenyho usb se vyparila....je to nejaky divny...
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: OK, :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    VASAX: zatim bohuzel zadna galerka na netu neni, ale urcite casem bude, takze link doplnim pozdeji (mam ted cca 2600 fotek z kostariky, jenze je musim probrat a zredukovat tak na 20 pouzitelnych :])
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam