• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    Klub všech majitelů a příznivců Canonu 450D (a 1000D, jelikož má podobné parametry a shodné příslušenství). Rady, tipy, triky, zkušenosti.

    Majitelé fotoaparátů hlaste info pro nástěnku

    , do pošty nebo ve formátu *INFO_EOS* a zde informace
    rozbalit záhlaví
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    TIMA: vetsi LCD, lepsi sumovy vlastnosti...
    TIMA
    TIMA --- ---
    No zajímalo by mě hlavně to, proč byste mi doporučili pořídit 450 a ne 400.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    VASAX: nebo klidne sem :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    ..nebo klidně sem :-)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    TIMA: k novym funkcim ti toho moc nereknu, ale s obrazovou kvalitou 450D jsem za ty penize naprosto! spokojen. fotim v podstate jen iso 1600, z rawu pri trose snahy z toho clovek vytahne velmi dobre pouzitelny (imho dobry fotky). to je hlavni vylepseni proti predchozimu typu treba. jesli mas konkretni dotazy tak muzes do posty treba
    TIMA
    TIMA --- ---
    No jo, máte pravdu. Koukám, že na Alza je taky za 16 a něco, takže to je nabídka na prd :(.

    A když už jsem u těch lama dotazů, jaký význam přikládáte těm novým funkcím ve 450D oproti 400D? Je to opravdu tak velké zlepšení?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ACID: proto pisu karet. S jednou 4 GB muzes vystacit na celou dovolenou nebo taky jen 10 minut. Zalezi jak fotis. Ja mam 8GB a 4GB (tu z toho setu) a musim koupit tak aspon jeste dve 8GB vetsi se mi nechce, spis min mensich (a 8GB jsem mel ve ctvrtek plny behem asi 20 min pri foceni do rawu)

    jinak na tom aukru ti chybi jedna po fotaku druha nejdulezitejsi vec - zarucak. se zarucakem napochodujes do autorizovanyho servisu pro zarucni opravy, reklamujes u oehlingu a ne u nejakyho retrofuture co ma jednu modrou hvezdicku.

    Muze to byt v pohode, ale stoji ti ten risk za usetrenych 1400 korun? Kdyz by to bylo treba o 4000 levnejsi tak uz je to zajimavejsi (ale zase risk toho ze to je podezrele levny).

    tot muj nazor.
    ACID
    ACID --- ---
    no, 4GB karta kostuje 350..

    nicmene osobne bych do toho taky nesel, WTZ
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ACID: vubec, bych neriskoval kvuli nejaky korune. 1400, to stejne vrazis do vetsi karet 1GB je vysmech a me se v supliku 1GB vali vedle 16MB karet a tezko na ne prijde kdy rada.

    450D z oehlingu v tomhle setu mam.


    TIMA: jinak na obrazku neni 18-55 IS imho, ale nejakej jinej. od pohledu 17-85 (cislo 17 je na nem videt)

    a ten co to prodava je nejakej polak nejspis http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/690/57/40/690574010 (odtama je
    linkovana fotka)

    buhvi co ti prijde v krabici, moje rada zni ruce pryc!
    ACID
    ACID --- ---
    leda by se ti to povedlo koupit za tu vyvolavacku..
    TIMA
    TIMA --- ---
    Čau, mohl by mi někdo poradit, jestli je toto dobry kup?

    http://www.aukro.cz/item690574010_canon_450d_ef_s_18_55_is_1gb_zaruka.html
    VASAX
    VASAX --- ---
    Máš to tam
    BURAN
    BURAN --- ---
    *INFO_EOS* ef 35/2
    VASAX
    VASAX --- ---
    ROFL... To je asi jako já když jsem dnes fotil na stojato přes display a měl jsem polarizační brýle na nose a divil jsem se, že na displayi nic není... samozřejmě mi to hned došlo, ale počáteční údiv byl vtipný
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    joaha, uz vidim, jak se mi to podarilo.) zas tak slozity to neni.)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    BURAN: aha, asi jo.))) sic nevim, jak se mi to podarilo... diky!.)
    BURAN
    BURAN --- ---
    EUCHENIE: to mas snad samospoust zaplou ne?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    mam dotaz, zapnu fotak, zmacknu spoust a ono to zacne pipat a sviti zlute svetelko nalevo od spouste, resp. blika.. to asi neni dobre, coz..
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    MYSHA: Já kupoval elektroniku v Korei. Maj to tam o dost levnější. Mimo foťáku, jsem tam bral noťas, ext disk, mp3, a jednu mašinku na hudbu a zkušenost je taková, že bych šel jen do renovovaných značek. Ta MP3ka byla nějaká lokální značka a už se chystá do kytek. Ostatní zatim funguje v pořádku. Další věc je zvážit záruku, protože pokud nebude mezinárodní tak s tim pak asi budeš těžko něco dělat.
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    LAPAK: Díky. zkusim to. Jsem amatér, takže mi očekvám toto bude bohatě stačit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam