• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    Klub všech majitelů a příznivců Canonu 450D (a 1000D, jelikož má podobné parametry a shodné příslušenství). Rady, tipy, triky, zkušenosti.

    Majitelé fotoaparátů hlaste info pro nástěnku

    , do pošty nebo ve formátu *INFO_EOS* a zde informace
    rozbalit záhlaví
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    POMPO: ja treba mit ty prachy tak do toho jdu hned. skvelej dopnek k 50/1.8
    POMPO
    POMPO --- ---
    VECTOR:
    Co sou to "objektivy pro digital"?
    Zda se ze ta sigma fungovat bude. Neni koneckoncu duvod aby nefungovala.
    Ale otazkou je, jestli chces sklo o tyhle ohniskovy vzdalenosti (28mm).
    Po prepoctu na crop je to 45mm. Nerikam, ze to je moc, ale zvaz jestli chces tohle pro bezny foceni.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    tak jsem se taky stal majitelem 450D a uz premyslim nad jinym nez zakladnim setovym objektivem, tak se chci zeptat:
    kdyz na to nasadim treba toto: http://www.fotoskoda.cz/eBazar/b960003408-cz-sigma-2818caf
    , bude vse fungovat?

    (objektivy pro digital se prozatim vymykaji mym financnim moznostem, takze otazka je spise smerovana na kompatibilitu s analog. objektivy)
    TWARR
    TWARR --- ---
    tak navic SIGMA 17-70/F2.8-4.5 DC MACRO
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    MARTIK: je to custom function c. 8, quick mode je to, co asi mas na mysli
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Prosím vás, jak v tom LIVE VIEW aktivuju automatické zaostřování, tak jako když fotím bez Live View?
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOMMYKNOCKER: Není zač, takhle je to jednodušší a přehlednější :-)
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    VASAX: It's easy, mily Watsone! Diky, nejak jsem to prehlid
    VASAX
    VASAX --- ---
    TWARR: Jo zmotal :-)
    TWARR
    TWARR --- ---
    GHOSTSTALKER: levym, vasax to nejak zmotal:))
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    VASAX: pravym? ja teda klikam levym, pravy mi otevre kontext menu browseru :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOMMYKNOCKER: BTW odpovídá se že se pravým klikne na ikonku autora příspěvku na který chceš reagovat a dáš odpovědět ;-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOMMYKNOCKER: Ono je to něco mezi 350D a 450D...
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    [ KOTWA @ Canon EOS 450D (500D & 1000D) ] Kdysi jsem mel Canon 3000 Practiku, takze uplne prvni DSLR to neni. Ted mam Panasonic F7, tak se uz tesim. Ono i s tim Panasem jdou udelat pekny fotky, ale zrcadlovka je zrcadlovak. Podle toho co jsem cetl, je to neco mezi 400 a 450, takze si myslim, ze by mi to mohlo stacit. Aspon na nejakou dobu. Stejne vic nez do tela ted budu muset investovat do skel a tak :)
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    Ja budu behem pristiho, max. nasledujiciho tydne majitelem 1000D, tak doufam, ze jsem neprohloupil :)
    STEGO
    STEGO --- ---
    Zdravim,
    prave som sa stal hrdim vlastníkom eos 450D. Kupoval som ho ako použitý, tak sa chcem spýtat či by ste mi neporadili ake zakladne veci mam vyskusat aby som zistil, ze ci je plne v poriadku? Diky moc.
    VASAX
    VASAX --- ---
    MURHAAYA: Ale i tak .... by canonu nedalo moc zabrat to tam přihodit....
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    VASAX: tjn, ale je to prvni nabidka, clovek pak uz dela veci automaticky
    VASAX
    VASAX --- ---
    MURHAAYA: Blbý je že si tam do My menu nemůžu dát přímo to zapínání a vypínání ale musím tam dát celé nastavení....
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    nevim jak to maj, ale zapnes fotak, das menitko, a mas takovou tu ikonku s klicem (jako settings ze jo) a tak na druhy ikonce s klicem to je, normalni menu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam