• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    DXXE
    DXXE --- ---
    VECTOR: fuckbook ty fotky neskutecne przni...ja tam davam jenom linky (treba na picasu..)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    VASAX: jestli to kluci zahrnovalo i me, tak ne, rozhodne nikoliv .. nenecham se nyxakama zaziva sezrat :-D
    mozna casem, az se to trochu naucim..

    jinak teda ten setovej objektiv 18-55 me hned zacal trochu stvat - ve tme to hrozne dlouho ostri, jestli to vubec zaostri, ikdyz na dany objekt mirim treba trema z tech roztomilejch cervenejch blikatek :-) .. nekdy to zaostri, nekdy ne, takovej random, bez ohledu na to, jestli si to prisvecuje bleskem .. asi se budu muset naucit ostrit rucne

    ale jinak je to vyborna hracka, svuj prvni fotak jsem si nemohl vybrat lip..
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    facebook je pro fotky dobry peklo :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    VASAX: ja to hazim na facebook vsechno, ale brzy todam i k sobe na web, dam pak link :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    ACID: to me to na 50d ujizdi docela casto, takze ... VASAX :))
    VASAX
    VASAX --- ---
    ACID: Tak to pak leda 1D verze ;-)
    ACID
    ACID --- ---
    VASAX: nerekl bych ze 70-200/2,8 L USM je tou pricinou ;) Proste je pro me potreby AF na 450D pomaly a nepresny
    VASAX
    VASAX --- ---
    ACID: Mě AF nepřijde pomalý. To spíš ty objektivy na kterých ostříš ;-). A co se týče přesnosti 450/500D je na tom o dost lépe jak jejich předchůdci.
    ACID
    ACID --- ---
    vadi mi pomaly a malo presny AF, trochu maly hledacek, jinak spokojenost... ocekavam s cim prijde 60D, pokud bude mit 7D AF, min Mpix a nic moc zasadniho na ni nepok*rvi, tak je to jasny kandidat
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jak jste spokojeni s XXXD/XXXXDčky? Já jsem měl nedávno v pracce 5D markII a musím říct, že na jednu stranu krásný AF v hledáčku, který je velký jak vrata od stodoly a pekelně světlý. Zvuk zrcátka takový krásně medový cvak, ne to hnusné zazučení co se nám z těch našich krabiček ozývá :-). Na druhou stranu to už bylo ksakru hamatný. Což mi celkem hodně vadilo. Tak jsem si říkal že jestli bude někdy upgrade, tak pokud to půjde tak na XXD, třeba 70D ;-).
    VASAX
    VASAX --- ---
    Kluci, nějaký galerie jsou? :-)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    a ja tez:

    *INFO_EOS*
    450D
    Canon EF 50mm / 1.8 II
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    tak ja bych teda taky s dovolenim:

    *INFO_EOS*
    500D
    Canon EF-S 18-55mm F3.5 - 5.6 IS

    :-) asi jsem se zamiloval
    MRAKOPLASH
    MRAKOPLASH --- ---
    super, diky moc, necekal sem takovy jednoduchy reseni.)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NJAL: Tohle město pro nás dva neni dost velký, cizinče :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    MURHAAYA: Sakra, mas rychlejsi kolty :-D
    NJAL
    NJAL --- ---
    MRAKOPLASH: To bude tzv. "dark frame extraction", metoda redukce sumu tim, ze pri dlouhe expozici se jeste "vyfoti" stejne dlouha fotka, ale pri zavrene zaverce a to se "odecte" od toho, cos aktualne zachytil. Da se to vypnout v custom functions. Je to aktivni jen pri dlouhych expozicich.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MRAKOPLASH: vypni si High ISO noise reduction. Fotak pak stejnou dobu exponuje se zavrenou zaverkou a odstranuje podle toho sum.
    MRAKOPLASH
    MRAKOPLASH --- ---
    zdravim. chtel sem se zeptat jestli nema nekdo zkusenost s jednou veci.
    mam canon eos 450D, 8giga kinsgton. deje se mi to ze kdyz fotim na cas treba 20sekund tak ta fotka se zapisuje na kartu (je to busy a kontrolka karty blika), taky 20sekund. coz je nesmysl aby to takhle delalo. zkusil sem vymazat nastaveni fotaku, a chvilku to jelo normalne a ted to dela zase. tak nevim co je spatne, jestli je to kartou, nejakym nastavenim nebo fotakem ? diky)
    PAFKA
    PAFKA --- ---
    GHOSTSTALKER: já vim :-)) ...nějak jsem to musela napsat - nedovedla jsem si to zakázat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam