• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    Klub všech majitelů a příznivců Canonu 450D (a 1000D, jelikož má podobné parametry a shodné příslušenství). Rady, tipy, triky, zkušenosti.

    Majitelé fotoaparátů hlaste info pro nástěnku

    , do pošty nebo ve formátu *INFO_EOS* a zde informace
    rozbalit záhlaví
    NJAL
    NJAL --- ---
    MACABRE: To zije jen pokud mas cas (nebo vice tel) a moznost menit vzdalenost vzhledem k zamyslene kompozici. Mimo tyto hranice pevne ohnisko moc nezije. A to rikam, ac mam kvality pevnych skel rad.
    MACABRE
    MACABRE --- ---
    na zoomy kaslat, at zije pevny ohnisko!
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    VECTOR: mam tamron 17-50/2,8 a nemuzu si stezovat. Sice ma pomaly ostreni, ale jinak je super...Podle me, nejlepsi zakladni zoom...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Nemuzu se rozhodnout, poradte:
    Sigmu 24, sigmu 30 nebo tamron 17-50?
    Jde mi o nejakou variantu k canon 50, na kterej fotim nejvic, ale je spis jen na portrety...
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    Ahoj, prosím o radu..
    mám 450D, k tomu seťák a tele 75-300... fotím převážně koncerty, vyhlídla jsem si podle potřeby ohniska tehle objektiv:
    Tamron AF SP 28-75 mm F/2,8 Di Macro, na jednom bazarovém webu jsem ale našla tuhle tokinu:
    http://www.paladix.cz/bazar/index.php?adid=109274
    Mohli byste mi pls poradit, který mám koupit, nebo se tak nějak vyjádřit co je lepší? Díky.)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Dík, je to tam
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    prave no, nasel jsem asi 3 ruzny linky na ten cz a ani jeden nesel :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOukám že je to zrušený nebo co :-D.
    No, bude třeba zagooglovat. Anglický padá z googlu v pohodě, s českým je to horší, koukám. Až bude víc času tak se na to mrknu
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    (pripadnei by se hodil i anglickej)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    potreboval bych cz manual na 450d, link na nastence nefunguje? nemate nekdo? muzu ho nekam hodit kde zarucene zustane..
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    VASAX:
    GHOSTSTALKER: díky, to jsem chtěl slyšet :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    GHOSTSTALKER: Krásná odpověď :-)
    MARTIK: 430 ti na to co chceš bude stačit
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MARTIK: jestli nevis, jakou ty parametry maji vahu a tak, tak ti staci 430 EX II:)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Můžete mi prosím jako bleskovýmu laikovi osvětlit, jaký je podstatný rozdíl mezi Canon blesky Canon Speedlite 430 EX II a Canon Speedlite 580 EX II?
    http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007J0WZ000JQX
    http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007J0WZ000GP2

    Samozřejmě si parametry porovnám, ale už nevím, jakou mají váhu (důležitost), na kolik je potřebuju a tak... Blesk chci prostě na focení menšího počtu lidí v šeru (hospoda, místnost).
    SP1T
    SP1T --- ---
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    VASAX: no jsou i fotaky co jsou bez hledacku, proste "umeni neasi cywe" :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    MURHAAYA: Toho emana zemana, samozřejmě :-)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    VASAX: ted myslis toho puvodniho cloveka nebo to moje? :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    MURHAAYA: Ale v tom provedení podle toho popisu je to dost... dadaistické :-D
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    VASAX: no jasne. cvaknes to na lomo a pak jedes par snimku na digi. muze se to zdat divny, ale ja to chapu. nekdy delam i to, ze jeden zaber vyfotim na holgu, vivitar UWS, XA a pak jeste pro jistotu na neco jinyho. v kazdym jinej film, jiny ohnisko... :) nebo to kombinuje s tikitalem, taky proc ne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam