• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    LADINEK: Nejde ani tak o to APS-C, jako o tu difrakci, no... otazka je, jestli to laik vubec postrehne :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MARTIK: Ja bych vzal starsi 40D, pokud ti jde jen o obrazovou kvalitu. 50D ma vystup horsi (i kdyz to stejne vetsinou nepoznas, pokud nejsi pixel peeper). Tady - http://www.dpreview.com/reviews/canoneos50d/ - mas v tabulce srovnani 40D/50D. U tech levnejsich objektivu muze byt problem difrakce (zjednodusene - objektivy nezvladaji uspokojit velky pocet MP tela:). Take se (pry) blizi vydani 60D. Zitra ma Canon neco oznamovat, ale buhvi, jestli to nebudou jen kalkulacky :).
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    MARTIK > skla by ti meli snad bezet vsechny, je to APS-C stejne jako 1000D takze v tomhle bych problem nevidel.
    Zkus se nekde spis podivat po jety 40D na to 50D moc dobry zpravy nechodej. Nedavno se to resilo v Canon foru tak si to tam projdi...
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    tak jsem utopil můj 1000D. :( jako náhradu bych už šel do lepšího typu. Cenove dostupne je pro mně 50D. Četl jsem však, ze bych mohl mít problém s těmi obyčejnými objektivy, které mi zbyly. Mám 18-55 (setovy) a 1.8 50mm. Četl jsem něco ve smyslu, ze ta 50D už chce lepší skla. Co je na tom pravdy? Pořídím s touto sestavou stejně kvalitní fotky, jako na 1000D? Nebo můžou být i horší?
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Ahoj,mám prosbu, nepůjčil byste mi někdo stativ na středu 18.8. ke Canonu.díky
    LIZABETHA
    LIZABETHA --- ---
    Pátrám, kde se dá co nejvýhodněji půjčit na víkend Canon 7D.. Poradí někdo?
    BERNA
    BERNA --- ---
    ZUSKA: jj jde to.. je to nouzovka. je s tim horsi manipulace co se tyce namacknuti spouste, ale jde to.
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    BERNA: dá se přes to fotit?
    BERNA
    BERNA --- ---
    ZUSKA: http://vodahory.cz/vodotesna-pouzdra/aquapac-vodotesne-pouzdro-compact-camera-case.html co treba tohle?mel jsem to na kompakt k oceanu a fotit se s tim i pres mirne nepohodli da.
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    som myslela nějaké pouzdro či tak
    BURAN
    BURAN --- ---
    ZUSKA: myslim ze nejlepsi je rovnou pocitat s tim ze ti do ty vody spadne a pripravit se podle toho. ;)
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Ahoj,jedu na vodu a chci si vzít fotáček sebou. Máte někdo nějaký tip jak ho chránit před vodou a přitom být stále ve střehu :)
    WWWNICK
    WWWNICK --- ---
    VECTOR: pri posledni ceste do chorvatska mi to pokryvalo klasicke cestovni pojisteni ale byt tam cenovy limit...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Eh.. top bych moc rád... :-/
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    doporučte prosím levné ale zase kvalitní servis kde mi pročistí sklo a tělo...
    fotil jsem dost v prašném prostředí a nechci nic zanedbat.
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    diky :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Snad teda klasicka otazka, ale:
    jedete s fototechnikou za hodne penez do zahranici, existuje nejaky pojisteni proti kradezi atd.?
    NJAL
    NJAL --- ---
    Tak, 430EX (II) je asi nejlepsi pomer cena/vykon. 2x0EX jsou poddimenzovane a s malo zajimavymi vlastnostmi, a 580EX ma smysl kupovat az kvuli ovladani dalsich blesku, nebo vykonu, event. pro pokryti vsech 45 ostricich bodu na 1D.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    430 EX II
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    http://www.alza.cz/foto-video/prislusenstvi/blesky/18851947.htm
    Muzete mi nekdo prosim poradit ktery tady z tech blesku pro Canon? Krome toho skorem za desitku )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam