• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    VASAX: mi pripomina. Ty nikony bych nemohl drzet. Me prijdou naprosto hrozny ergonomicky
    BURAN
    BURAN --- ---
    mate nekdo bezdratovou dalkovou spoust? zkusenosti? :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Já zase s tou xxxD řadou nemám problém, do mé ruky akorát... i když asi bych dál šel spíš vstříc xxD řadě.. ale tam už si takovývychytávky jako wire remote nezbastlím doma na koleně :.)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    TWARR: to samy jsem citil i ja, kdyz jsem drzel kamosovo 500D...divnej fotak do ruky :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    zas mi nejde psat:D
    TWARR
    TWARR --- ---
    nevim jak je na tom sony, ale jako system je ... dal bych d90, 1000d jsem mel, a je z toho proste takovej fealing ze drzis krabicku od mejdla bez mejdla:))
    ACID
    ACID --- ---
    PERGL: 1000D klidne skrtni
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    450D imho, ale to jen proto, ze ho mam a ze mi sony prijde jako nejslabsi clanek a proti nikonum mam osobni averzicku :)
    WWWNICK
    WWWNICK --- ---
    PERGL: proc nemas v seznamu i canon 500/550?
    ADAM
    ADAM --- ---
    kua nejlepší není. všechny jsou +- stejny.

    PERGL
    PERGL --- ---
    zdravim moje známá si kupuje fotoaparát a za poslední dobu už se rozhoduje jen mezi těmito typy canon EOS 450D, sony alpha DSLR-A350, Nikon D90 nebo canon EOS 1000D je tu někdo tak zkušený že by mohl řící jakej znich je ''nejlepší'' a pri jakej by se měla rozhodnout? budu rád za každou radu.. prosim napište do pošty dík
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    nemate nekdo zkusenost s objektivem SIGMA 17-70mm f2.8-4 DC MACRO OS HSM na 500D, nebo 450D ? Chystam se si ho poridit a rad bych videl jak to kresli v tyhle sestave, jestli to je proti obyc setaku znat...
    ADAM
    ADAM --- ---
    doporučuju zvážit 550d. lepší video/display/výdrž/iso
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    ok díky za rady . pohledám tedy tu 40D. Některé eshopy mají ještě nové kusy. Určitě tedy upřednostnit před 50D, jo?
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    GHOSTSTALKER > ja myslel jestli mu budou fungovat a nasadi je na to :) Jestli bude obrazova kvalita lepsi nebo horsi jsem tak nejak neresil :)) jen, ze bude fungovat...
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    LADINEK: Nejde ani tak o to APS-C, jako o tu difrakci, no... otazka je, jestli to laik vubec postrehne :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MARTIK: Ja bych vzal starsi 40D, pokud ti jde jen o obrazovou kvalitu. 50D ma vystup horsi (i kdyz to stejne vetsinou nepoznas, pokud nejsi pixel peeper). Tady - http://www.dpreview.com/reviews/canoneos50d/ - mas v tabulce srovnani 40D/50D. U tech levnejsich objektivu muze byt problem difrakce (zjednodusene - objektivy nezvladaji uspokojit velky pocet MP tela:). Take se (pry) blizi vydani 60D. Zitra ma Canon neco oznamovat, ale buhvi, jestli to nebudou jen kalkulacky :).
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    MARTIK > skla by ti meli snad bezet vsechny, je to APS-C stejne jako 1000D takze v tomhle bych problem nevidel.
    Zkus se nekde spis podivat po jety 40D na to 50D moc dobry zpravy nechodej. Nedavno se to resilo v Canon foru tak si to tam projdi...
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    tak jsem utopil můj 1000D. :( jako náhradu bych už šel do lepšího typu. Cenove dostupne je pro mně 50D. Četl jsem však, ze bych mohl mít problém s těmi obyčejnými objektivy, které mi zbyly. Mám 18-55 (setovy) a 1.8 50mm. Četl jsem něco ve smyslu, ze ta 50D už chce lepší skla. Co je na tom pravdy? Pořídím s touto sestavou stejně kvalitní fotky, jako na 1000D? Nebo můžou být i horší?
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Ahoj,mám prosbu, nepůjčil byste mi někdo stativ na středu 18.8. ke Canonu.díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam