• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    VASAX: jojo, novej chci rozhodne.. elektroniku z druhe ruky jsem koupila vseho vsudy 5x a 3 veci sly do haje asi po 2 mesicich pouzivani.. tak jsem se zarekla, ze uz nikdy..
    ted jsem ve fazi, jestli koupit eos 1000D + EF-S 18-55 IS za 11.500,- nebo eos 500D se stejnym objektivem za 14.900,-
    s tim, ze penez na vyhazovani nemam (dostaneme ho jako opozdeny svatebni dar) takze i ten rozdil blbych tri tacu pro me neni uplne zanetbatelnej :/
    VASAX
    VASAX --- ---
    CORIOLANUS: Já bych asi šel spíš do toho nového, pokud by to nebyl bazar ala "nechtěný dárek" atp. Protože a) nová závěrka b) záruka 24 měsíců...
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    POMPO: no prave :( a novej jde sehnat kolem tech 20k.. jeste uvazuju o tomhle: http://www.pixmania.cz/cz/cz/2681221/art/canon/eos-500d-objektiv-ef-s-18.html
    POMPO
    POMPO --- ---
    CORIOLANUS:
    40D bazarove 10-11 000. Ale holt je to ta elektronika z druhe ruky.
    VASAX
    VASAX --- ---
    SYNTHY: Aaa bohemka :). Muj mnohalety dodavatel :D
    SYNTHY
    SYNTHY --- ---
    CORIOLANUS: ... co zkusit pohlédnout do mého infa?
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    POMPO: nemam dobry zkusenosti s elektronikou z druhe ruky.. a rozdil 10k uz je pro me docela zasadni.. a na to moje foceni (doposud jen kompakty) bude 1000d myslim stacit..
    ADAM: vazne tva potreba reagovat byla tak velika, kdyz je muj dotaz tak straslive banalni? ;)
    SYNTHY: diky :) co to znamena "u nas"? :)
    SYNTHY
    SYNTHY --- ---
    ADAM: :-)))


    CORIOLANUS: U nás pořídíš následující ( hle ceny ) a s doživotní zárukou. :-)))

    9620152 - DF TRANSCEND Secure Digital SDHC SD3.0 16GB Class10 (čtení, zápis až 20MB/s) - 511,- včetně DPH
    9620151 - DF TRANSCEND Secure Digital SDHC SD3.0 8GB Class10 (čtení, zápis až 20MB/s) - 239,- Kč

    ... a class 10 rozhodně není zbytečná.
    ADAM
    ADAM --- ---
    CORIOLANUS: a vážně tady budeme řešit problém v rozdílu ceny 147kč?
    POMPO
    POMPO --- ---
    CORIOLANUS:
    kup starsi 40d.
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    mozna lama dotaz, ale..
    planuju se stat majitelkou eos 1000D a vzhledem k tomu, ze se nedodava s pametovou kartou, hledam, jakou do nej.. preferuju znacku kingston.. jen nevim, jakou si mam vybrat kapacitu, ci spise rychlost zapisu.. rozmyslim mezi 8GB SD-HC class 4 a class 10, pricemz alza ma fakt prijemny ceny :) poradite, jestli ta class 10 je do tohoto typu zrcadlovky k necemu, nebo spis zbytecna..?
    NJAL
    NJAL --- ---
    "Auč"

    Tamron Lens Phenomenon « Canon Rumors
    http://www.canonrumors.com/2010/11/tamron-lens-phenomenon/

    To get a bit more into the detail of the problem – on the 40/50/60D cameras the outer cross-type sensors only work as line-type sensors. To be a bit more correct, they actually work in the same direction as they would work on cams like the 30D or like the 400/450/500/550D. When it comes to the 7D the outer sensors are also only working as line-type sensors (but it seems, that the EF 50 1.2L also has problems to use them correct).
    KR3NDAZZ
    KR3NDAZZ --- ---
    LiveView-2hý tlačítko od pravýho horního rohu displeje-pod AV
    NJAL
    NJAL --- ---
    VASAX: On je hlavne pruser to udrzet... telo s live view, na nem 580EX a FF objektiv 24-70/2.8... Obavam se, ze bych v displayove zombie pozici toho moc neudrzel :-D
    TURBO
    TURBO --- ---
    VASAX: videa! ;)
    VASAX
    VASAX --- ---
    TURBO: Videa... ;)
    TURBO
    TURBO --- ---
    VASAX: já ho párkrát použil při makro pokusech, na ten největší digitální zoom se dá docela dobře kontrolovat zaostření, ale jinak nic :)

    Nicméně např. u natáčení videa se bez něj neobejdeš, protože je to jediná vizuální odezva/kontrola kterou od toho foťáku máš.
    VASAX
    VASAX --- ---
    JANCICEOPICE: Chce to prostudovat ten manuál, no. S live view se tam dá hodně šachovat...
    JANCICEOPICE
    JANCICEOPICE --- ---
    VASAX: jen chcu vědět, jestli s tím fotákem něco není, když už do toho čověk vrazí tolik peněz, tot vše.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Ty vole LiveView... já jsem ho skoro za ty roky ani nepoužil...
    Ale teď jsou ty zrcadla takový mainstream že někdo to prostě potřebuje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam