• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Hele dotaz, odesla mi v 7d compact flashka a premyslim, jakou koupit. vim ze bude mit 16gb a cenove mam fakt mega rozpeti od petikila do x tisic.
    Dotaz je, jestli mi bude stacit tahle (s tim ze obcas fotim burstem, ale maximalne vterinu a pul)
    SanDisk Compact Flash 16GB 200x Ultra | Alza.cz
    http://www.alza.cz/sandisk-ultra-compactflash-16gb-d169292.htm
    a nebo si mam priplatit a koupit si tuhle
    Sandisk Compact Flash 16GB 400x Extreme | Alza.cz
    http://www.alza.cz/sandisk-extreme-iii-compactflash-16gb-d144156.htm

    a nebo zabrousit nekam uplne jinam?
    moc dik
    KOZAROZA
    KOZAROZA --- ---
    Ahoj, nabízím objektiv EF-S 55-250mm F4-5.6 IS II + Canon ET-60 Lens Hood + Rowlock UV Filter
    Cena 5000,- ale možná je i sleva při rychlém jednání





    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ad [ MRTVY_KENNY @ Canon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D) ]
    btw prisel jsem na to, ze danou vec zpusobuje ctecka pri kopirovani souboru (cina, interni ve workstationu)
    paradoxem je, ze chyba se vyskytne vzdy (tedy kopirujete 10x, 10x tam bude u vybranych fotek chyba a bude vypadat stejne), ale pokud se treba otevre soubor primo na karte - bez kopirovani, tak vse se otevre korektne (cemuz absolutne nerozumim, pze podle me by melo jit o - z pohledu ctecky - shodnou operaci ale je to tak)
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    VASAX: No jako ja mam ntb na kterem to fici normal:) tomik mi dal zalozni komp jen na net a ja byla jen na nem(komp ma asi 10 let) takze jsme to nerozchodili:( takze mi nezbyde nic jineho nez pockat na svuj ntb:(
    VASAX
    VASAX --- ---
    Otazníček by měl znamenat problém s ovladači.
    Asi nejprůchodnější by bylo a) ať si s tím zkusí pohrát Tom a pokud a) selže ta si koupit čtečku SD karet.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    jeste me napada ze by fotak nemusel komunikovat pokud si v live view / movie modu.. ale to fakt uz strilim:)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    pouzivas pruzkumnika? v commanderu fotak taky nevidim
    a nektery netbooky a podobny levny kramy maji nizke napeti na usb, nekdy na nich nefunguji disky.. u fotaku jsem se s tim nesetkal ale mohlo by to taky byt pricinou..

    zkousela si pripojit k jinemu kompu? melo by to fotak poznat i bez software z cd (jako eos device nebo neco takovyho)
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    VASAX: Taky nic nepomohlo.. Ve spravci zarizani fotak vidim ale s otaznikem jak na to klepnu tak to zmizi:(
    VASAX
    VASAX --- ---
    Takový ty klasiky jako zkusit připojit do jiného usb či zkusit jiný kabel?
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    DANCHEZ: Jop
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    ZABICZKA: mas ten fotak zapnuty?
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    VASAX: Nevidi foťák
    VASAX
    VASAX --- ---
    A EOS utility dělá co? Nevidí foťák? Nechce stahovat fotky?
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    VASAX: Aaaano:)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Originál kabel zapojený zezadu do PC?
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    VASAX: všecko mám z originál cdeček nainstalované:(
    VASAX
    VASAX --- ---
    ZABICZKA: Dost obecný definice problému... v čem konkrétně?
    Nainstalované aktuální EOS utility máš?
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZABICZKA: Ctecky karet byvaji na USB :-)
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    ADAM: myslíš jako že to mám udělat přes kartu ju?? tak tu nemám kde strčit, prostě to musí jít přes USB jinač to tam nedostanu
    ADAM
    ADAM --- ---
    card reader
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam