• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    VASAX
    VASAX --- ---
    "Blikají zelený čísilka" mi nezavání problémem s AF... spíš něco s expozicí. Na druhou stranu, špatnou expozici ti odfotí, ale špatně zaostřený v AF ne ať to mačkáš jak chceš...
    To chce vrazit někomu šikovnýmu do ruky (a pokud to máš v záruce tak tam, nebo oblíbený obchod kde prodavač není pako, tak zkusit jej, jestli neporadí), když očividně nemáš žádného zdatného kamaráda. Já bych se ti na to koukl klidně, ale nesplňuji tvé požadavky na lokaci :-D
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    NJAL: jo zaverka necvakne, cudlik cvaka, ale fotak nic nedela..
    NJAL
    NJAL --- ---
    SIEMENZ: Jeste me napada, ze bys mohl mit zaply AF mod na AI-Servo, misto na one-shot, ale netusim, proc by to ani tak necvaklo, mels-li tim cvaknutim na mysli zaverku.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    NJAL: jj.. to mam.
    NJAL
    NJAL --- ---
    SIEMENZ: A ten objektiv mas urcite cvaklej na "AF"?
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    NJAL: jinej objektiv bohuzel nemam...
    reset zkusim najit.

    Ale tak nejak tusim, ze jen nekde bude neco spatne precvaklyho a ten, kdo to zna by na to (snad) prisel hned..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SIEMENZ: resetni to do tovarniho nastaveni a uvidis jestli se to zlepsi
    NJAL
    NJAL --- ---
    SIEMENZ: Pokud to neni MF mod na objektivu, tak bych to skoro videl na AWH (servis), zejmena pokud to dela i s jinym objektivem.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Ahoj,
    neni tu nekdo idealne na Pze4 (Podoli-Povstani-Pankrac-Budejarna), kdo by mi umel poradit s moji 450D...
    Najednou se ji nechce fotit... v hledacku blikaj zeleny cisilka, ale uz to nezaostri... necvakne. Snad to bude jen otazka nejakyho nastaveni, ale bohuzel v tomto ohledu sem uzivatel - laik, a vubec nevim co s tim...
    Predem diky za rady, tipy, reakce.. ,)
    BEATRIXX
    BEATRIXX --- ---
    Ahoj, neprodáváte někdo nějakej (opravdu jakejkoli, ideálně základ) objektiv na Canon EOS 1100D? Za pár šlupů ideálně. Díky moc
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VASAX: baj vocko podle cislovani souboru jich je 1500... to nebude to vono :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    KALIBAN: Nestačí ti to by vočko podle číslování souborů?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Prodam canon 7d, ma nafoceno 10000 fotek :)))
    s objektivem canon 24-105/f4

    hm... kazdy samostatne 17k , dohromady 30.

    (me by samotnyho zajimalo kolik ma nastrileno... imh okolem tech 10k doopravdy, ale musim tozjistit, nechci bejt kokot)
    VASAX
    VASAX --- ---
    KALIBAN: Na to ser. Já kupoval takhle 60D z paladix bazaru, s tím že má 10 000, když jsem si to pak doma testnul tak měla 100 000, týpek už se neozýval, tak jsem to napsal na ne-poctivce a on jim tam napsal že to není pravda a oni to zase smazali.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Sakra to fakt nejde bez nejakyho pluginu zjistit kolik ma 7d nastrileno?
    uz skoro vubce nefotim tak to chci prodat a tenhle udaj je pomerne klicovej
    NJAL
    NJAL --- ---
    Btw, mozna bych poridil grip. 600D jsem v ruce nedrzel, ale 400D je se Speedlite 430EX na hrane udrzitelnosti a s 580EX se vylamuje z ruky... Kdyz jsem mel 350D a k nemu grip, tak se 430EX se drzel OK.
    FAUTZI
    FAUTZI --- ---
    ZABICZKA: Pokud jdeš nutně po nízké ceně tak za mě tento http://www.megapixel.cz/nissin-blesk-di466-pro-canon
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    FAUTZI: No spis tak vseobecne:)) ale asi portrety
    FAUTZI
    FAUTZI --- ---
    ZABICZKA: Podíval bych se nejdříve asi tady http://www.paladix.cz/bazar/index.php?badt=1&bmid=&btid=11&bloc=&dsw=&q=&wq=&uid=0
    pokud nenapíšeš k čemu jej budeš používat (portréty,makra,akce atd.) je to těžké :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam