• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    RAILA
    RAILA --- ---
    JUTH: Je to obrovská místnost...když si pořádíš klíček do zad, můžeš jako panenka tančit do vybití baterek:)
    JUTH
    JUTH --- ---
    RAILA: Dotaz k Alvhymistovi - jak se tam vsichni vejdem jestli je to ta mala mistnost jako dycky?

    Uprimne, chtela sem si nak trochu zatancovat jako posledne, tak je mi to trochu lito... Ale udelam co bude treba...
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Proč ne? Co je na nich špatného...vem je:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: nevim jak jsi na tom s kostymy pro upirky..moje saty nakonec pouzit asi nepujdou..nevim jeste, tak snad tam pro nas neco bude
    RAILA
    RAILA --- ---
    PROSÍM POZOR! POSLEDNÍ VÝZVA K PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRAŠENÍ. SHÁNÍM ČERNÉ A BÍLÉ SOCHY A MASKY, NUTNĚ POTŘEBUJI DVA PÁRY PRŮVODCŮ. HLAŠTĚ SE MI PROSÍM SE, DĚKUJI A TĚŠÍM SE:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Moji milí přátelé:)
    Jak už to tak na zámku chodí, včera jsem se od paní kastelánky dozvěděla, že všechno nakonec bude jinak.
    Kaple nebude. Zase. Zase mi ji zakázali.
    Takže...nemění se scénář, pouze místo určení. Čarodějka věštkyně bude u Alchymisty i se svými panenkami, sochy s chem světly zůstávájí na chodbě.
    Upíři zůstáváají v Malém sále, takže upíří salonek nemění místno a bude tam co vzdy.
    Obludárium zůstává.
    Benátských karneval se stěhuje do Stříbnice se záclonovým bludištěm a jako bonus dostaneme uv zářivku, takže budeme svítit....tudíš kašlu nakarneval a vše se prostě hodí do černo bíla a karneval bude až konečně dostanu to kapli...a jednou mi ji dát musí..jednou...budou upíří zuby, paruky, kdo nesežen kostým, dostane...moc se na vás těším.
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    SELLIGAN: Jé, Labyrint, tenhle film jsem neviděla, ani nepamatuju. Jako malá jsem vůbec ulítávala na veškerých filmech, co mají něco dočinění s tématem labyrintu. Kdo ví proč :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Labyrith je úžasný film, taky ho mám moc ráda:)A v tomhle duchu bych ráda udělala někdy zahájení:)kostýmy, masky a tak:)a pohádky a všechno prostě takhle:)a larp...no to zní jako výzva:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KACENKODLAK: Jéé kachna :)
    KACENKODLAK
    KACENKODLAK --- ---
    Task sem se chtěl přihlásit ale koukam že už sem obsazenej. Tak snad už jen potvrzuju že jo a sem ochoten dělat skoro cokloliv
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    no, krom masquerade me napadlo jeste tohle - http://cz.youtube.com/watch?v=Fi1A9s6WTiw&feature=related

    nemuzu za to, ale tenhle film mam rada a kdyby nekdo ulelal LARP nebo Jezeri v tomhle duchu, hlasim se
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: Cokoliv jen né tu masku. To sorry ale znovu se takhle trápit nenecham:-D
    RAILA
    RAILA --- ---
    Abych udělala Fraelovi radost, začnu psát definitvní obsazení. Prosím hlašte se mi, pokud ještě nic nemáte a chcete strašit.
    RAILA
    RAILA --- ---
    Tento film a hlavně hudba z něj je pro mě pro Jezeří naprosto stěžejní...je v něm kus atmosféry, kterou se snažím stále udržovat:)Pevně doufám, že se mi to podaří i letos.
    RAILA
    RAILA --- ---
    RAILA
    RAILA --- ---
    IRWIN: Když si budeš hrát s Alexem a Jiřinkou a Kachnou a Vojtíškema Ondrou v kapli, tak ti budu vděčná:)Potřebuješ oblečení na sochu...bílo šedo a sem tam cár, k tomukapucu, neb dostaneš bílou masku:)Zase, ano já vím..promiň:)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Ahoj Railo. Tak nějak jsem bezradný co bys když jsem přemýšlel co bys potřbovala nejvíc abych ti nějak odlehčil:-) Takže si řekni co bych měl dělat a kde mě bude nejvíce potřeba.....
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    nešlo by nástěnku házet lidi, kdo kde bude? :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Jezeří je kouzelné, magické a úžasně strašidelné :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam