• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    RAILA
    RAILA --- ---
    Slečna číslo jedna: Bacha, jednoho z toho není figurína(vydšeným třesoucím se hlasem)

    Pak jsem se pohnula a vyděsila obě slečny.

    Slečna číslo dva: Uáááá! Ale tys neřekla, která z nich.
    Slečna číslo jedno. A jak jsme to asi měla poznat?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    IRWIN: nebo budes muset pribrat :)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    SELLIGAN: Nebo jsem prostě jen prkený:-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    IRWIN: seš prostě přesvědčivej :)))))
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Dítě po třetím štouchu do mých žeber: "Mami ona je to fakt figurína."
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Podle me na Jezeri hlavne plati - " jaky si to udelas, takovy to mas"

    metalak v tricku s napisem Born Vampire: me nech, ja jsem jeden z vas (ukazujic na sve odhalene triko)

    ja (strašlivým a svůdným :) šeptem do ucha): ...budeš...

    přala bych vam vidět jeho výraz :) myslela jsem, že umřu smíchy v sobě
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MERLE: Ale musím říct, že jsem opravdu neměla tucha, že to jsi ty:D A ještě jsem si říkala, ty jo kdo to je? tomu se musí chodit hodně špatně s tou holí :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RAILA: to je super, ja bych tak moc chtel aby ten krasny zamek byl opraven cely :)
    MERLE
    MERLE --- ---
    jo, bylo to fajn. skoda jen ze sme museli zdrhnout tak rychle. jinak delani zastupujiciho pruvodce sem si dokonce vylozene uzil :)

    dite na tatu: ja se bojim
    ja mu do ucha: neboj se! jsem hned za tebou...

    dite: ja chci maminku
    ja: ja chci taky maminku. pucis mi tu svoji?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    nenasel jste nekdo cervenou kasmirovou salu?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: tak to je skvele!!!! (snad nam pak zapujci kapli)
    RAILA
    RAILA --- ---
    ANDY_WARHOL: Děkujeme, rádi jsme vám zpříjemnili odpoledne:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Milí a drazí moji:)Chtěla bych vám velmi velmi srdečně poděkovat:)Máte mou hlubokou úctu, že jste celý minulý víkend prakticky bez přestávky mrzli, hladověli a i přesto s úsměvem a nezměrným elánem strašili naše drahé návštěvníky. Děkuju vám za podporu, kterou ve vás Jezeří i já máme. Pevně doufám, že jak vy,kteří už jste takřka inventářem, tak i vy,kteří jste byli na zámku poprvé, jste nejeli naposledy a všichni se na Jezeří zase setkáme. A aby pokud vás to zahřeje, tak vězte, že přišlo na 1800 návštěvníků a vydělali jsme na fasádu na severním křídle:)Děkuji z celého srdce za vaši pomoc a těším na viděnou na zahájení sezóny zase v dubnu.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KATHY_: myslis tu chrchlajici stvuru na konci skupinky navstevniku? Ano, podekuju mu :) (kdo by rekl, ma skryty talent -aspon na chrchlaky a hnusaky :))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: Poděkuj svému úžasnému mužovi :) já jsem fotila jen ty první fotky hořících komínů :)

    A přidávám se k děkování Raile :) Bylo to úžasný a už se těším na další :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KATHY_: kdy jsi to vsechno stihla fotit? vzdyt jsme te tam nevidela? :O
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Myslim, ze budu mluvit za vsechny kdyz podekuji Raile za to, ze nas donutila prijet, ze zvladla komunikaci s mistnimi, za napady, ktere ma a taky za to, ze je umi dostat do prostoru a nacpat do lidi :) (i kdyz pravda pokazde dochazi ke zmenam, ale to se holt deje vzdy...musime reagovat na poptavku :)

    Skoda ze jsem nevidela panenky, ale z toho co jsem videt stihla se mi to moc libilo, (skopda, ze nas nebylo vic ve vice mistnostech) mozna bych priste zmenila trasu (ale to asi kvuli rozhodnuti pani kastelanky neovlivnime) a samozrejme bych pridala i neco jineho, ale uz i ty panenky byly prima zmena, masky byly super (krasna tanecnice Malakk se nezapre a ja ji poznala hrozne rychle).

    A dekuju vsem co hrali se mnou, protoze uz jsme hezky sehraná parta, i kdyz myslim, ze priste vsichni dotahnem Matyska i proti jeho vuli.

    Ha, ani se mi nechce verit, ze jsem v sobotu jela bez prestavky

    No a z Jezeri si krom nachlazeni, strevni chripky,nevyspání, znicenych hlasivek a neustalych tendenci nekoho kousat, vezu spoustu zazitku s lidmi kolem

    Jezeri me vzdycky desne inspiruje (jsme proste nejlepsi!!! ) a uz ted se tesim na otvirani sezony


    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    diky vam za straseni, moc se nam to libilo, i moje matka, ktera je jinak tragedka z principu a porad nestastna byla nadsena jak maly dite :)
    muj synek nekolik strasidel uchvatil tak ze zapomely strasit, ale to je normalni, on je proste roztomilej.
    moji zenu ste vitpne zakleli, protoze si neprozretelne vzala susenku

    jinak jezeri moc krasne, bylo mi az smutno z toho ze bylo znicene, sem zvedavej jestli to tam bude nekdy v budoucnu opraveno kompletne, jezeri si to fakt zaslouzi.
    Taky by mohli zavrit tu hnusnou sachtu pod tim, nejen ze to je tam dost znicene ale hlavne ten ramus brani rozjimani v prirode.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Jo a lidičky, někomu jsem omylem zbalila takovou hnědo-zelenou šálu pletenou... Takže majitel nechť se mi ozve ať domluvíme zpětné předání :)
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Pěknýýý fotky :-) Děkujeme moc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam