• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    LAQHREN
    LAQHREN --- ---
    HELA: spis bych se bala ze neprijdou o straseni:D
    HELA
    HELA --- ---
    loool, to je představa:D
    ale zase aby nebyli chudáci návštěvníci vyděšení moc na to, aby přišli i příště;)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    WILL: To je hroznej overkill a začínám nad tím přemýšlet. Podívat se člověku do očí a říct: 3-methyl-2-butylpent-1,3-dien. Nezní to děsivě?:-)))))
    RAILA
    RAILA --- ---
    WILL: Já vám to šprtání klidně dám do scénáře:) To není problém:)
    WILL
    WILL --- ---
    IRWIN: Šprtismus? Fajn, v tu dobu mám taky svaťák, takže bych se pak v neděli mohl učit:) Pojeď - když pojedeš ty, tak já taky a určitě seženeme ještě někoho dalšího takového a budeme strašit návštěvníky chemickými vzorci a klopnými obvody a kdo ví ještě čím. I když je to otvírání sezóny;)
    KACENKODLAK
    KACENKODLAK --- ---
    16. zatim nic nemam takž můžeš očítat i se mnou.
    SHUNIIK
    SHUNIIK --- ---
    Bohužel nemůžu dorazit.
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Fníííí...to máme v Plzni semináře... To nemůůůůůůůžu! Fníííííííííííííí!
    ORIONKA
    ORIONKA --- ---
    Skvělý! Rozhodně se mnou můžeš počítat.... A kdyby se ti hodila ještě jedna duše navíc, tak mám jednu moc milou, sympatickou, krásnou kamarádku (výtvarnici), která by se chtěla zúčastnit (pokud nevadí že se neznáte osobně).
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    LOGREGAR: Tak ti nevim chlape. Byl jsem nařčen (Railou) z šprtismu. Zjistil jsem že je to silně nakažlivý takže bych vás nerad ohrozil. :-)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    irwine:drž basu.Pojed,dame Fantoma.
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: Tohle je mi hrozně líto ale o svatáku nikam nepojedu:-(
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: tak to vypada,ze 16.5. mame vystoupeni...ja se asi nekonam. Pokud by se neco zmenilo, dam vedet
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    Hej supr
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Píšu si to do diáře a počítej semnou :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Dámy a pánové:)
    Nuvěřitelné se stalo skutkem:) 16.5. se koná oficiální zahájení sezony:)Letoční téma je Jezeří včera, dnes a zítra:)
    Bude to menší akce, než jsme zvyklí, ale myslím, že to bude povedená taškařice:)
    Takže, kdo byste měli zájem stát se líným brigádníkem, vojákem nebo bethovenem, hlašte se sem, budu vděčná za každou vděčnou duši:)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Jejda, no pěkné...květen je opravdu úplně mimo.... Tak alespoň zámek snad se dostane do lepšího stavu.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: tak kveten je mizerie....snad se mi to tam pak vejde
    RAILA
    RAILA --- ---
    Vážení přátelé:)
    Nejsem určitě sama, kdo se už ted moc těšil na zahájení sezóny. Nic méně situace na zámku(jinak velmi potěšují,jakmile skončí mrazy, začne se tvrdě dodělávat omítka) se změnil. Byla jsem paní kastelánkou spravena, že se letos zahájení nebude konat v obvyklém čase, už vůbec ne obvyklím způsobem, i když velké změny jsou plánovy již nějaký čas....no...popravdě, všechno bylo zrušeno...nevím vůbec o žádné akci, která by byla naplánována. Paní kastelánka nám prý dá vědět, až nějakou akci s termínem vymyslí. Hluboce se vám všem omlouvám, neb je to značná komplikace s časem, i já se potýkám s kalendářem, který by po mě chtěl datum. S lítostí vám ale musím oznámit, že žádný nemám. Prý něco bude v květnu..to je zatím nejpřesnější termín, který jsem dostala. Je mi to hluboce líto. Přesto vás budu pravidelně informovat o vývoji.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    mam dotaz - kdy bude termin jarniho Jezeri? potrebuju si uz tak nejak naplanovat veci kolem
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Na tom jezeří přece fotilo hodně lidí.Příjde mi,že je tu strašně málo odkazu na fotky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam