• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Jejda, no pěkné...květen je opravdu úplně mimo.... Tak alespoň zámek snad se dostane do lepšího stavu.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: tak kveten je mizerie....snad se mi to tam pak vejde
    RAILA
    RAILA --- ---
    Vážení přátelé:)
    Nejsem určitě sama, kdo se už ted moc těšil na zahájení sezóny. Nic méně situace na zámku(jinak velmi potěšují,jakmile skončí mrazy, začne se tvrdě dodělávat omítka) se změnil. Byla jsem paní kastelánkou spravena, že se letos zahájení nebude konat v obvyklém čase, už vůbec ne obvyklím způsobem, i když velké změny jsou plánovy již nějaký čas....no...popravdě, všechno bylo zrušeno...nevím vůbec o žádné akci, která by byla naplánována. Paní kastelánka nám prý dá vědět, až nějakou akci s termínem vymyslí. Hluboce se vám všem omlouvám, neb je to značná komplikace s časem, i já se potýkám s kalendářem, který by po mě chtěl datum. S lítostí vám ale musím oznámit, že žádný nemám. Prý něco bude v květnu..to je zatím nejpřesnější termín, který jsem dostala. Je mi to hluboce líto. Přesto vás budu pravidelně informovat o vývoji.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    mam dotaz - kdy bude termin jarniho Jezeri? potrebuju si uz tak nejak naplanovat veci kolem
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Na tom jezeří přece fotilo hodně lidí.Příjde mi,že je tu strašně málo odkazu na fotky
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    JUTH
    JUTH --- ---
    POZOR FOTKY!!!!!

    tohle album bude brzo smazano, stahnete si je
    http://tarcinec.cz/alba/0099/

    http://tarcinec.cz/alba/099/
    NOISETTE
    NOISETTE --- ---
    JUTH: V tom případě jsem jeden z nejméně bojácných lidí na světě, bohužel se to ještě nestihlo projevit, neb ječím strachy, kde můžu:-D
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Tak to někdy někomu fakt dám tři body.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    JUTH: jeste ze mi ted doktor predepsal silnejsi dioptrie :))
    JUTH
    JUTH --- ---
    otraveny skautik se sviji na zemi "ne neber si to je to otraveny!", panenky se natahuji s talirkem, saku libive vnucuje, hezky sesypani kolem jedne male skupinky

    Holcicka : ne ne!! ja neci susenku!!
    tatinek - chmatne na talir a vnucuje diteti - ale tak si vem...

    sem fakt nechapala - je neco zadarmo? sem s tim! ^_^

    panenka: Susenku? (libezny usmev)
    obryleny chlapec : (zcela v pohode, s ledovym klidem) ne diky ja uz obedval (usmev).

    (zvlastni, vetsina brylatych deti se boji mene. zajimava by mohla byt socilani studie - ovlivnuje prisleplost uroven vydesenosti?)
    HELA
    HELA --- ---
    RAILA: teď jsem si vzpomněla, jak když jsem kdysi byla na Jezeří a stála v chodbě jako komorná, jsem se jednou nečekaně pohnula a zaslechla reakci "Ono je to živý! Fuj, to jsem se lekl!" :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Slečna číslo jedna: Bacha, jednoho z toho není figurína(vydšeným třesoucím se hlasem)

    Pak jsem se pohnula a vyděsila obě slečny.

    Slečna číslo dva: Uáááá! Ale tys neřekla, která z nich.
    Slečna číslo jedno. A jak jsme to asi měla poznat?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    IRWIN: nebo budes muset pribrat :)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    SELLIGAN: Nebo jsem prostě jen prkený:-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    IRWIN: seš prostě přesvědčivej :)))))
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Dítě po třetím štouchu do mých žeber: "Mami ona je to fakt figurína."
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Podle me na Jezeri hlavne plati - " jaky si to udelas, takovy to mas"

    metalak v tricku s napisem Born Vampire: me nech, ja jsem jeden z vas (ukazujic na sve odhalene triko)

    ja (strašlivým a svůdným :) šeptem do ucha): ...budeš...

    přala bych vam vidět jeho výraz :) myslela jsem, že umřu smíchy v sobě
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MERLE: Ale musím říct, že jsem opravdu neměla tucha, že to jsi ty:D A ještě jsem si říkala, ty jo kdo to je? tomu se musí chodit hodně špatně s tou holí :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RAILA: to je super, ja bych tak moc chtel aby ten krasny zamek byl opraven cely :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam