• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    IRWIN: Smutně koukám :(
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    KATHY_: NO spíše ne. Fakt toho mám nad hlavu.
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    Tyjo musím říct že nevím jak mi to letos vyjde, teď brigádničím tak moc nemám volný víkendy..
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    IRWIN: Nééé :( Je ještě nějaká šance, že tě ukecám?
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Sakra
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Tenhle šprt se rozhodoval a trošinku to na Willovi stálo takže tenhle, tvými slovy šprt, to taky vzdá. Moc mě to mrzí.
    WILL
    WILL --- ---
    Po dlouhém uvažování jsem se nakonec rozhodl, že nepojedu, protože v neděli mám přijímačky a i kdybych odjel dřív, tak to nebude zrovna to nejlepší. Na odreagování určitě, ale to je teď trošku vedlejší. Doufám, že ti tím moc nekřížím plány, holt bude o šprta míň.
    ZURG
    ZURG --- ---
    posledne mi to nevyslo, tak snad ted...
    zatim to vypada ok :)
    WILL
    WILL --- ---
    RAILA: Já to vidím tak na 70, 80%:)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: Nevíííím. Zatím jsem na vážkách:-) dej mi přibližně měsíc pak budu vědět jestli si to můžu dovolit:-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    LAQHREN: Já se o návštěvníky nebojím:) A jestli to tam budou říkat srozumitelně, tak to tam chci:) Takže pánové....?
    LAQHREN
    LAQHREN --- ---
    HELA: spis bych se bala ze neprijdou o straseni:D
    HELA
    HELA --- ---
    loool, to je představa:D
    ale zase aby nebyli chudáci návštěvníci vyděšení moc na to, aby přišli i příště;)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    WILL: To je hroznej overkill a začínám nad tím přemýšlet. Podívat se člověku do očí a říct: 3-methyl-2-butylpent-1,3-dien. Nezní to děsivě?:-)))))
    RAILA
    RAILA --- ---
    WILL: Já vám to šprtání klidně dám do scénáře:) To není problém:)
    WILL
    WILL --- ---
    IRWIN: Šprtismus? Fajn, v tu dobu mám taky svaťák, takže bych se pak v neděli mohl učit:) Pojeď - když pojedeš ty, tak já taky a určitě seženeme ještě někoho dalšího takového a budeme strašit návštěvníky chemickými vzorci a klopnými obvody a kdo ví ještě čím. I když je to otvírání sezóny;)
    KACENKODLAK
    KACENKODLAK --- ---
    16. zatim nic nemam takž můžeš očítat i se mnou.
    SHUNIIK
    SHUNIIK --- ---
    Bohužel nemůžu dorazit.
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Fníííí...to máme v Plzni semináře... To nemůůůůůůůžu! Fníííííííííííííí!
    ORIONKA
    ORIONKA --- ---
    Skvělý! Rozhodně se mnou můžeš počítat.... A kdyby se ti hodila ještě jedna duše navíc, tak mám jednu moc milou, sympatickou, krásnou kamarádku (výtvarnici), která by se chtěla zúčastnit (pokud nevadí že se neznáte osobně).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam