• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RUNEMAKER: -OH je v chemii alkohol. Jelikož když k organické sloučenině přidáš -OH je to alkohol. Ale ne ten který si předtavíš v láhvy. Až na jeden......
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: "Ahoj mami jedu se učit." No zkusim to. KDyž tak ti pošlu ty vzorce a jak se zprávně vyslovují:-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    IRWIN: Já myslím, že maminka ti to odsouhlasí, když jí to správně podáš:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    RUNEMAKER: Pozvánka platí pro tebe i tvou krásnou paní:)
    ZURG
    ZURG --- ---
    RUNEMAKER: chemicky joke ;)
    RUNEMAKER
    RUNEMAKER --- ---
    IRWIN: nemyslel si koncovu -hol......nebo je to zas nějaký tvůj chemický joke který nechápu :)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RUNEMAKER: A hele nechceš do toho uklidnování zahrnout ještě něco že ne. Třeba něco od a....? Jako třeba něco s koncovkou -OH:-)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: Jasně, ještě to promyslím a rozhodně se pokusím vzít s sebou "Leničku" at už je to kdokoliv:-). Ale stejně si myslím že se to mamince nebude líbit.
    RUNEMAKER
    RUNEMAKER --- ---
    IRWIN: Správně poslouchej Railu. Klid a láska je to nejlepší co tě před maturou uklidní.
    RAILA
    RAILA --- ---
    IRWIN: Moje řeč:) A přijed se před maturou uklidnit na Jezeří:) Všichni tím projdeme...ale vzdát se kvůli tomu Jezeří....za to to fakt nestojí..nehledě na to, že já už do scénáře zahrnula ty tvoje vzorečky:)A já chemii neumím, takže .... smutně koukám...pojeď:) A vem sebou Leničku..bude to krásný víkend...psychika je důležitější než knížky...ty tě nespasí...ale klidná mysl ano..a tu získáš jen u nás...přijed načerpat sílu a štěstí:) A to funguje...ashe jsem díky tomu potkala, tam se do něj zamilovala a pak si ho tam i vzala...a to myslím, že už je argument:)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Ne fakt to nejde. Jak mi neustále všici tvrdí že maturita je fraška a že oni se před ní taky báli. Tak já budu mít nemlich ten samý případ. Bojím se a bude to fraška. Z toho plyne motto: Nematuruj, nemá to cenu!.
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Smutně chlastam :-(
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    IRWIN: Smutně koukám :(
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    KATHY_: NO spíše ne. Fakt toho mám nad hlavu.
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    Tyjo musím říct že nevím jak mi to letos vyjde, teď brigádničím tak moc nemám volný víkendy..
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    IRWIN: Nééé :( Je ještě nějaká šance, že tě ukecám?
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Sakra
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Tenhle šprt se rozhodoval a trošinku to na Willovi stálo takže tenhle, tvými slovy šprt, to taky vzdá. Moc mě to mrzí.
    WILL
    WILL --- ---
    Po dlouhém uvažování jsem se nakonec rozhodl, že nepojedu, protože v neděli mám přijímačky a i kdybych odjel dřív, tak to nebude zrovna to nejlepší. Na odreagování určitě, ale to je teď trošku vedlejší. Doufám, že ti tím moc nekřížím plány, holt bude o šprta míň.
    ZURG
    ZURG --- ---
    posledne mi to nevyslo, tak snad ted...
    zatim to vypada ok :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam