• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    RUNEMAKER
    RUNEMAKER --- ---
    Rád bych jako vždy jel ale mám strach, že mi to jako vždy nevijde :(
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Děkuji:)
    Ano, termín se vám válí tamhle na nástěnce:) 31.10-1.11.:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Není termín napsaný v záhlaví tohohle klubu? 31.10?
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    Rád bych, ale důležitý je termín. Podzim je docela akcema nabitý
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    s námi a našimi kostýmy taky počítej (hlavne prosim TERMIN!!)

    choreografie? hmm, to zni zajimave
    JUTH
    JUTH --- ---
    RAILA: já dorazím určitě (choreografie si nechci nechat utect), co se tyce dominika, to jeste vyzjistim :)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Já, já, já :) Hlásím se a moc se těším a určitě bych ráda přijela :) a myslím, že Kája taky :)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Se mnou počítej.
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    RAILA: Předběžně říkám, že bych ráda jela. Ale je to opravdu dost dopředu, takže je tu jistá pravděpodobnost, že mi do toho ještě stihne skočit něco důležitého. Každopádně bych ti to však v takovém případě dala vědět s dostatečným předstihem.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Ále jó. Když budu mít čas ;)
    Jaký bude termín?
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé a kamarádi:)
    Letos dříve než je zvykem se vás ptám, kdo byste mi opět chtěli pomoci s koncem sezóny. Brzký čas těchto otázek je prostý. Letos je v plánu opravdu velké strašení. Bude náročné kostýmově, maskově i choreograficky, no prostě letos to konečně rozjedeme ve velkém stylu:)
    Všechno, co jste znali z předchozích let se změní:) Začneme úplně novou epochu práce se zámeckým prostorem:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    TAMARIX: Zasvěcení bohužel vědí.
    A bohužel je to tak, jak je psáno. Koček moc, ve špatném stavu a ne, že by to už někteří lidé neřešili. Byla tam městská policie..ne jednou...ale bohužel...ještě se nenašel někdo, kdo by sehnal drsnější způsob řešení, který by zabral,....bohužel.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    [ FLOE @ Kocouri, kocky, kotata - jsou krasne chlupata a zaslouzi si nasi LASKU :o))) ]

    Nevíte k tomu někdo něco bližšího?? Taky jsem tam párkrát byla, přišlo mi děsně sympatický, že je tam mají a tolik, ale když se o ně nezvládají postarat, tak je to smutný..
    ZURG
    ZURG --- ---
    hadejte co jsem vcera hral v hodine na klarinet: dona nobis pacem!
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    RAILA: Mně to totiž celou dobu vrtalo hlavou - na jedné z prohlídek se mě jeden z návštěvníků po skončení scénky optal: "Aliprandi - nebyl to náhodou ten architekt?!" - vehnalo mi to lehký ruměnec do tváře. Je blbé, když návštěvník ví víc než účinkující. Ještě že se zjistilo, že to byl i muzikant, aspoň jsme z obliga :D
    RAILA
    RAILA --- ---
    RHIAN: To není jen náhoda:) Já jsem z něj včera skládala zkoušku...renesance a baroko.
    Ani nevím, proč jsem si pamatovala zrovna Alliprandiho.
    Ale stále ještě není vyloučeno, že to mohl byt zpěvák Aliprandi(třeba syn slavného cellisty;)
    No cesty páně jsou očividně nevyzpytatelnější, než by se dalo čekat.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    RHIAN: mno... kdyby to byl Bernardo Aliprandi - cellista a skladatel (1710 Milán –1792 Frankfurt nad Mohanem) - tak by to možná šlo i když to je zhruba o generaci někde jinde... ale čert aby se v těch taliánech vyznal
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    RHIAN: Škoda že jsme to nevěděli předtím, na to jsme mohly také zatlačit ;)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Já mám pro vás, přátelé, perličku :-) V hudebním salónku se pan Beethoven rozčíluje, že zdejší muzikanti stojí za starou bačkoru a že měl kníže František Maxmilián pozvat pana Aliprandiho z Vídně, coby reprezentanta hudby na nejvyšší úrovni. A co o tom všem říká Wikipedia?
    Cituji:

    Giovanni Battista Alliprandi (cca 1665, patrně Laino ve Val d'Intelvi (Provincie Como, Itálie) – 13. březen 1720, Litomyšl) byl významný, v Čechách působící BAROKNÍ ARCHITEKT italského původu.

    Vedle Giovanniho Santiniho a Kryštofa Dientzenhofera je Alliprandi nejvýznamnějším českým vrcholně barokním architektem. Významně byl ovlivněn vídeňskou architekturou své doby. Domenicem Martinellim, Johannem Lukasem von Hildebrandt, a především Johannem Bernardem Fischerem z Erlachu, jehož osobité, vrcholně barokní pojetí architektury Alliprandi přinesl do Čech. Ovlivněn byl ovšem také dílem Jana Baptisty Matheye a Giovanniho Santiniho."

    Zajímavé, že? :-)))))))))))))))))
    ZURG
    ZURG --- ---
    tak dneska jsem uz konecne mel cas zpracovat svoje fotky - http://zurg.rajce.idnes.cz/Jezeri_2009/
    dost tech fotek je podobnejch nebo skoro stejnejch jako ty od Kathy, pac mi casto vrazila do ruky jeji fotak (ale myslim ze to vubec nevadi)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam