• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    RAILA
    RAILA --- ---
    MERLE: Tak není nezbytný, aby se zbláznili strachy úplně všude, ale loni jsem já i alex měli karnevalové masky...a popravdě..lidi se docela báli;)Stačilo se na ně dívat_:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    MERLE: Nutně potřebuji průvodce:)Beru tě všema deseti:)
    MERLE
    MERLE --- ---
    nejslabší mi přijde karneval - jakože bude hodně obtížný, aby se tam někdo vůbec bál.

    pokud bych si mohl vybrat, tak bych byl nejradši průvodce (ten si asi zahraje nejvíc) a když ne, tak klaun (ti budou nejvíc strašidelný).
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Vzhledem k charakteru akce se letos nezúčastním.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    DORIAN: ja jsem si spíš vzpomněla na tohle - http://www.youtube.com/watch?v=hoO89ozU2kI :))) akorat k tomu neni video
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    tak se nakonec hlasim na loutky nebo panenky, to bude vetsi zabava :) Skoda, ze uz neni zadna divadelni scenka...
    MARK_SAN
    MARK_SAN --- ---
    rezervuju si jednoho loutkáře
    YELLEN
    YELLEN --- ---
    Má účast není jistá, ale pokud ano, rád bych loutky.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Máš to mít Kájo:)
    Beru vás na vědomí:)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Já bych se nejvíce viděl na loutky.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Hlásím se na panenku :)
    ORIONKA
    ORIONKA --- ---
    KATHY_: Orionka souhlasí :) Tímto jsi vyřešila mé váhání mezi panenkou a rusalkou :)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    bafac ve sklepe
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Tak já bych si možná vzala Rusalku :) A moc ráda bych k sobě měla třeba Orionku a Lauru (pokud budou souhlasit)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Tímto se hlásím. Budu mít auto. Pojedu přes Prahu. Je mi jedno kam mě umístíš. Někam mě zařad. A řekni co si mám koupit/ušít/sehnat/nakrást.....
    LALALEE
    LALALEE --- ---
    lákaly by mě buď sochy nebo klaun,ale nevím,jak s kostýmem
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    tak se hlasim na temnyho bafače.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Předběžně se hlásím, mám sice jinou akci, ale chystám se z ní odhlásit, páč Jezeří má přednost :)
    ZURG
    ZURG --- ---
    hmm vypadá to zajímavě :) asi bych bral něco typu "černé oblečení" - ještě uvidím
    RAILA
    RAILA --- ---
    Stejně jako se těšíme na všechny návštěvníky, kteří by se nechali letošním programem nalákat:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    A ano:) Letos bude strašení na úplně jiných místech, která většina z vás ještě ani nezná..takže neváhejte:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam