• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Tak moje sestra by ráda bafala protože nemá čas shánět kostým..
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Ha! Už jsem konečně našla, kde jsou zmíněna ta chemická světla, o kterých tady všichni mluvíte :) Ač by to určitě vypadalo efektně, musím souhlasit s Irwinem, pokud by to byla podobná látka, která je např. uvnitř takových těch hrozně populárních svítících kroužků, tak ta leptá při kontaktu s kůží. Ale možná by se dalo sehnat něco méně závadného? Nebo co třeba použít místo toho nějaký fosforeskující materiál (jak mají třeba policajti na vestách)? Stačilo by něco málo nasvícení v rozích místnosti a už by to vypadalo patřičně děsivě ;)
    SAKUHEN
    SAKUHEN --- ---
    Ahoj lidi, takze Sakuhen pojede a hodla dotahnout (v nejlepsim pripade) Lauru, Terill, a Hentrixe... chapu ze to nikomu nic nerika (krom Laury teda) a ucast tech dvou je nejista dost, ale kazdej clovek se hodi ne? jinak samozrejme me muzes soupnout kam chces provadel jsem casto ikdyz hrat scenky je lepsi (asi o to ze jste tam s lidma o kterych je tahle akce taky)
    Zaroven jsem byl pozadan abych za pokoj č2. (tak trochu novodobou knavirnu) rekl ze kazdy je vitan... kdo s nami bude chtit pit na cest a slavu jezeri (kodoju, fantoma pozdeji az bude nalada hodne vesela tak i na Most : ) tak bude urcite dulezite vybaveni: vek alespon 18 let : ), trocha (a vice) ohleduplnosti k lidem co chteji spat/hrat rpg/delat neco jineho, dobra nalada, a hlavne neco k piti aby jsme se mohli vzajemne podelit a necucali jednoho fantoma pul dne v deseti lidech... mne nevadi se podelit, ale neco je proste moc... tak a ja jdu trenovat svoji gumovost abych na ni mohl vyhravat panaky : )
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Pokud mohu jen trošinku jako trošinku vzdělaný člověk tímto směrem podotknout tak chemické světla jsou reakce zásady a kyseliny. Obě jsou docela silné. A jsou vysoce leptavé, plus ty ministřepy není dobrý nápad.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    mají loutky a sochy vypadat stejne?
    nebo mas nejakou predstavu na loutky?
    (no, muzem, se pobavit zitra :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    MIHAI: Šikovné a zkušené průvodce:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    MERLE: Tak není nezbytný, aby se zbláznili strachy úplně všude, ale loni jsem já i alex měli karnevalové masky...a popravdě..lidi se docela báli;)Stačilo se na ně dívat_:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Ta tam bude hrát stoprocentně:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    MIHAI: Potřebuji průvodce:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    MERLE: Nutně potřebuji průvodce:)Beru tě všema deseti:)
    MERLE
    MERLE --- ---
    BTW: ad. potírání chemickým světlem - po styku se vzduchem (potřením něčeho) se tyhle světla dost rychle vysvítí (září to jen pár minut, a pak už sotva světélkuje). navíc v té "barvě" jsou malinké skleněné střepy.
    lepší by asi byla nějaká v tom "UV" výrazná barva (svítivě zelená, bílá, atd v lesklé verzi).
    doporučoval bych otestovat.
    MERLE
    MERLE --- ---
    nejslabší mi přijde karneval - jakože bude hodně obtížný, aby se tam někdo vůbec bál.

    pokud bych si mohl vybrat, tak bych byl nejradši průvodce (ten si asi zahraje nejvíc) a když ne, tak klaun (ti budou nejvíc strašidelný).
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Vzhledem k charakteru akce se letos nezúčastním.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    DORIAN: ja jsem si spíš vzpomněla na tohle - http://www.youtube.com/watch?v=hoO89ozU2kI :))) akorat k tomu neni video
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    tak se nakonec hlasim na loutky nebo panenky, to bude vetsi zabava :) Skoda, ze uz neni zadna divadelni scenka...
    MARK_SAN
    MARK_SAN --- ---
    rezervuju si jednoho loutkáře
    YELLEN
    YELLEN --- ---
    Má účast není jistá, ale pokud ano, rád bych loutky.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Máš to mít Kájo:)
    Beru vás na vědomí:)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Já bych se nejvíce viděl na loutky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam