• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    DORIAN: No, i když.....
    SHAIKA
    SHAIKA --- ---
    DORIAN: No tak to si teda vyprošuju, žádný mrtvý štěňátka!
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    DORIAN: Tak to by ovšem bylo megahustodrsný...
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    DORIAN: To snad ne?? I ty Doriane? :-))))
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Mrtvý štěňátka... mrtvý štěňátka!!!
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    MERLE: Sténání.. já napoprvé, jak je to bez háčků a čárek, si domyslela slovo začínající "ste.." podle svého a k těm dětem mi tam naprosto dokonale zapadlo slovo "štěňátka".. přišlo mi to moc roztomilé. Už blbnu, přátelé, a to se to miminko ještě ani nenarodilo :o))) Nepřidávejte k Jezeří žádná štěňátka, prosím :o)))
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    MERLE: Mea culpa... Hlavní je, že to teď už víš.. :-))
    MERLE
    MERLE --- ---
    rhian: urcite ho znam pod uplne jinym jmenem.

    ad strasidelnost lezici "mrtvoly" staci pridat nejake stenani, nebo jine projevy bolesti a strachu... (krecovite pohyby atd.) a pochopi to i ty nejmensi deti.
    to se myslim loni ukazalo u panenek, kde se od ty doby co se ten kluk svijel na zemi a chroptel drasticky snizil pocet tech, co by si skutecne vzali susenku.
    a kdyz to treba vsechny nepochopi, porad asi je to lepsi, nez kdyby tam v karnevalu nelezelo (nestalo/nesedelo/neviselo) nic... no ne?

    grindaine: tak to budeš kája hesoun :) njn, tuhle přezdívku si mi nikdy neřekl.
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    MERLE: Grindaine je taky Kája, ale jinej... :-))) Vezl si mě domů z Lone Wolfa...
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    SELLIGAN: Vznesení do vzduchu by bylo velmi efektní, zapracujte na tom ;-)) A co se mrtvol týče, dovedu si představit děti s očima navrch hlavy, které tahají rodiče za rukáv: "Mami, a proč tady ten pán leží?" Děsivé divadelní záležitosti na efekt nejsou pro děti zdaleka tak hrůzostrašné, tak aby to dětský návštěvník pochopil, že se má bát, i když se v místnosti jakoby nic neděje..
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    MERLE: Grindaine je pořád a všude Grindaine :o)))))))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    mě ještě dostala jedna scéna z Harryho Pottera :) Jak se tam na zemi zmítá ta holka a pak se myslím vznese do vzduchu (pravda, to v našich podmínkách nejde, ale děsivé to bylo.

    a líbí se mi i ten nápad, že uprostřed mezi karnevalovými maskami by ležela nějaká mrtvola..to by tomu fakt dodalo děsu
    MERLE
    MERLE --- ---
    uf, pořád se tu nevyznám v nickách. shotjon je asi lothar... logrear je nejspíš kája? a grindaine je kdo? to nemůžete mít všude stejný jména holoto nezdárná? :)

    raila: dworkin nakonec nemůže, ale míra pravděpodobně přijede. dacelo se mi vůbec neozval, takže s ním nepočítám.
    kostým s ním budu improvizovat na místě, ale masku pro něj koupím (+ upíří zuby). když ne řetěz, tak alespoň provaz seženem. pokud se ta role neosvědčí, přehodíme ho. podle mě by zvládnul bez problémů a přípravy i zadního průvodce.
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    SELLIGAN: A je pravda, že na Jezeří budu klidně mrznout...Prostě potřebuju vidět všechny vás lidičky... Mám hroznou potřebu vás všechny vidět...
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    SELLIGAN: No jo... ale koukám, že to bude chtít dvojité teplé spodní prádlo značky Jäger :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GRINDAINE: tomu říkám obětavost :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    GRINDAINE: Budeš s Kájou a Lotharem ve sklepě:)
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    RAILA: Rád bych byl s klukama, ale půjdu kam mě budeš potřebovat. A jinak na sto pro se mnou počítej(i kdybych si měl vzít neplacený volno).
    SHOTJON
    SHOTJON --- ---
    LOGREGAR:
    Komu říkáš trolle Kájo Ko-Ko-Ko-Ko? Jinak souhlasím s tebou kamaráde... i když bez Vobludsona bych se možná obešel :D já bych tam radši skuhena ale tne bdu stejěn určitě chtít scénkovat.
    Udělal bych Kodojské bafací komando.
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    me prave šlo o to aby jsme byly s klukama spolu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam