• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Hlásím, že naše auto pojede plně obsazené (Orionka, Martin,Frael,M+Y) a plně naložené kostýmama :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: V poho:)
    No rukavičky...uvažuj podle toho...lepší by bylo, kdyby se daly popatlat, ale myslím, že zrovna karneval je z tohohle vyjmut...ty masky budou stačit:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    FRAEL: neeee, ty budeš fakt hnusnej klaun!! Tebe radši nechci ani potkat


    RAILA: mame si vzit rukavičky co se mohou zničit? nebo mužu mit klasiku?

    jinak čarodejnice nakonec nepřijede...jeji pes je po velke operaci
    RAILA
    RAILA --- ---
    FRAEL: Platí Klaun:)Můžeš si sebou krom rukavic vzít i kšandy?
    VANIDLO
    VANIDLO --- ---
    Chtěl jsem se zeptat: je teda nějakej oficiálnější sraz někde v pátek a případně společný odjezd...abych to nemusel hledat a bloudit po zákoutích České Republiky :D případně nezabloudil někam jinam do evropy..?
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    FRAEL: a ted jsem si znova dukladne porcetl ten mail tak co platí? :)
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    RAILA: cajk :) dám v pondělí definitivně vědět :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Vážení:) Sochy, karneval a loutky...mějte prosím své bílé rukavičky:)Moc prosím:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    FRAEL: Zrovna jeden by se mi tam fakt hodil:)
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    Kupodivu šance že dojdu se zdvihá, potvrdím v pondělí, ale vidím to, tak že bych dojel. Takže pokud bys Railo měla zájem, vzal bych to jako klaun :)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    DORIAN: škoda budeš nám chybět (teda mě určitě:)) Ale důvod docela chápu:) takže si víkend taky užij :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Raile už jsem to oznamoval, ale pro všechny, vzhledem k tomu, že mi přijede přítelkyně po čtrnácti dnech (a ve skutečnosti takřka po měsíci, protože tenhle víkend jsme se viděli jen pár hodin), zůstávám v Praze.

    Užijte si to!
    MERLE
    MERLE --- ---
    orionka: takze odjezd ze zlicina plati priblizne v 16:00 s tim, ze my tam budeme uz tak od 15:30 a pujdem jeste do globusu nakoupit nejaky jidlo a piti.
    MERLE
    MERLE --- ---
    orionka: podle planu budu nabirat sebe a ivet na zlicine na parkovisti globusu (kousek od metra). cas jeste upresnujeme, ale nejpozdeji kolem 4te hodiny. posli mi na sebe telefon - na me je 608206278.

    volna mista mame celkem dve az tri (podle zajmu o mackani) - kdyby jeste nekdo chtel
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    SELLIGAN: Já normálně makam do šesti....:-)) haha... a od šesti....
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GRINDAINE: haha...to my co makame do peti....
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    RAILA: Stačí, když se dostavím v pátek odpoledne? Pravděpodobně budu muset ještě do dvou tvrdnout v práci....
    SHOTJON
    SHOTJON --- ---
    LOGREGAR: Karle stejně jsi vůl.
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Záhada vyřešena:)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    pepo,stejne jsi Troll
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam