• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Mutant Frollo jr. se hlásí a nabízí své skromné síly ku pomoci.
    RAILA
    RAILA --- ---
    MERLE: V tomhle se neboj...nebude to stylem bez přestávky do umření:) baletka Kamča bude mít přesně dané časové rozmezí vystupování..stejně jako číst nebude jediná osoba...budou se hrát i scénky divadelní a ty také nebudou dlouhé a budou se střídat:)jde o to, abychom to připravili tak, aby to bavilo jak diváky, tak účinkující:) Ted už se můžu začít objevovat v praze, takže bych klidně navrhla sraz a sepsat to a prodiskutovat:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Vzhledem k tomu jak se mi chýlí škola se bohužel k organizaci nepřidám (ale příští rok bych určitě chtlěla :)). Ale na jezeří ráda přijedu :)
    MERLE
    MERLE --- ---
    iv: souhlas
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MERLE: jj, scénky to chce, ale nic co by mělo nejaky sileny zamer, nebo neco co by sledovalo narocnou dejovou linii
    MERLE
    MERLE --- ---
    raila: vidím jeden hlavní problém - když lidi budou moci posedět, nebudou existovat žádné pauzy - což mi přijde zatraceně drsný - u takovýho baletění na špičkách dokonce šílený
    a nejen to - když máš scénku, je jasnej začátek a konec - tzn. máš nějakej rámec pro to co děláš - ale jen tak bezcílně pózovat nebo dokola opakovat pár pohybů, to je taky o zblbnutí (nemluvě o hlasu někoho, kdo by měl předčítat).
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: 15.5 je jediny volny vikend v kvetnu co jeste mam :) No parada!!!
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    SELLIGAN: 15.5. pokud se nepletu, Raila to už psala....
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MORGAIN: jj, ja nedavno videla film a slintala nad kostymama tak jsem si vzpomnela :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    RAILA: Mě by se motiv snu noci svatojánské taky líbil.... navíc tou dobou už možná budu mít komorná larp Sen noci svatojánské.... :-)

    Ale jinak ono Máj se taky dá zahrnout do koncepce....
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Rozhodně, rozhodně, víly, skřítci, Oberon a Titánie a Puk..to určitě..ale určitě tam musí být i Ten Karel Hynek Mácha, neb na tom trvá paní Kastelánka a hlavně on nějak souvisí s datem 15.5. Ale!
    K.h.m. nepsal nejhůř a vůbec by nevadilo, kdyby se předčítalo jeho dílo:)
    Letos se má podle všeho změnit celá koncepce programu v interiéru:) Takže...zámek bude volně přístupný. Jak se to organizačně zajistí už vím:)
    Dále...Ivetka mi zachránila život, protože přišla s nápadem, který zachrání celou koncepci otevřených místností:)
    Jde o to, že v každé místností se má dít něco, co je nazávislé na programu v další, aby tam lidi mohli posedět, poslechnout si básně, hudbu..
    V hlavním sále se bude zpívat, tančit, hrát divadlo..bude i časový program pro hlavní sál.
    Už mám zařízenou baletku na špičkách v klasickém kostýmu. Číst se bude tedy krom Máchy ještě Goethe, páč na zámku osobně byl. a pak tam bude místnost autorského čtení(kdo znáte Jirku Básničku). Na divadlo bych moc ráda Peldrica, neb on toho Shakespeara jako fakt umí..a pak, kdo se přidá a bude ochoten se přidat s čímkoli, co umí..:)Znáte to:)
    Je to jen nástřel, je potřeba do toho zakomponovat i venkovní program, kam Víly a spol. zapadnou úplně přesně. Na výmýšlení máme dost času:)..., jen v neděli musím na zámek napsat název akce..., takže kdyby vás něco napadlo..Hanka v tom chce toho Máchu...Já jsem pro něco ve stylu Květinová nebo Májová slavnost na Jezeří:))
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    SELLIGAN: Doufám, že nebyly původně určeny panu Jiřímu P. :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: a jako bych to tusila, jsem v procesu vyrabeni hromady organzovych kyticek :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: klidne se hlasim do organizacniho tymu :)
    (posledni dobou jsme nejak ve svungu :)
    ale Karel Hynek Macha....to verim, ze melo byt jen prirovnani

    ja spis myslela na Oberona a Titanii a kvetinove vily a skritky, porad je tu taky muj napad z minuleho roku - Labyrint s kralem skritku a tak vubec...

    hlavni tento rok bude jednoducha dejova linie, pokud vubec nejaka...lidi nehledaji narocne souvislosti (viz podzimni masky, temer nikdo nepochopil oc slo..ale to uz jsme probrali) Lidi chteji hezkou podivanou za svoje penize, lidi touzi po archetypech a pohadkach
    MERLE
    MERLE --- ---
    raila: doufám, že si uvědomuješ, že karel hynek byl pěknej úchyl a psychicky narušenej člověk... v jeho jméně bych já radši nic nepodnikal :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    RAILA: Sounds good :-)
    Jsem ochotná v nějaké formě pomoci, pokud to bude v mých silách.
    ZURG
    ZURG --- ---
    RAILA: píšu si :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Výborně:)
    Doba sněhu je pryč a já bych málem zapomněla:)

    LETOS BUDE SLAVNOSTNÍ SLAVNOST OTVÍRÁNÍ A JARA 15.5. ZATÍM VŠE VE JMÉNU KARLA HYNKA MÁCHY, KVĚTINOVÉHO BÁLU, POEZIE, HUDBY, ZPĚVU A TANCE..
    a rozhodně sem s nápady:)
    Popravdě vůbec bych nebyla nevděčná za tým dvou tří dalších hlav, které by mi s tím pomohly:))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    bude otvirani sezony nebo se to rusi uplne?
    mam par napadu...
    FENIXI
    FENIXI --- ---
    jestli je ta termoska oranžová tak je asi má=)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam