• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    RAILA: nejsem si jistá, které šaty myslíš, ale řekla bych, že tvoje oblečení mi vždycky bylo (takže by to neměl být problém) :)

    klidně se bludičky vzdám :) však já už se o ty kluky postarám ;), teprve poznáte co je to temná strana borůvky (nebo taky OLP, ale to už tak zajímavě nezní) ;)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Borůvko, ty ses vešla do mých zelených samotových šatů s tou saténovou růžovou košilí? Já jen, že kdybychom nenašli nikoho dalšího, tak jestli by ses vzdala bludičky a šla likvidovat Váňu a Gaula?:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Jsme bez Bereniky. Minus jedna dáma na Karneval.
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Myslím, že je načase, aby severočeši poznali Temnou stranu Síly. Počítejte se mnou.
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    Tak zvrhlý smysl pro humor, muhehež, ok, hlásím se do služby.
    RAILA
    RAILA --- ---
    DORIAN: Paráda, kdybys nakonec mohl, bylo by to ideální:) Pár roliček, které by tě bavily, tam máme:))
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    RAILA: Zatím nemůžu slíbit, že budu mít čas (těžký život bezpečáka :)) ale pokud ano, tak jedu na Jezeří. Stopro to dám vědět, jakmile to sám budu vědět.
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé a kamarádi:) Neuražte se prosím, ale v zásadě nás nezajímá, kdo letos nepojede, ale naopak, kdo ano, takže prosím, hlavně se nám hlašte vy, kdož máte letos zájem strašit. Stále ještě pevně věřím, že ne všichni budou na Půlnočním cirkuse:) Děkujeme za pochopení:)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Bohužel nebudu, to samé co Yvette, kryje se to s jinou akcí :(
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Hlásím se do služby :))
    RAILA
    RAILA --- ---
    GREATDRAKE: Kdyby Žán chtěl přijet a chtít oprašovat Šílého Moritze..pardon Mihaie, byly bychom mu neskonale zavázaní a vděčni:) Velmi by nám to pomohlo, neboť letos nutně potřebujeme kvalitní sluhy..ehmm...pardon...herce:)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    GREATDRAKE: Až mě položej do truhly, Žán, můžou mě oprašovat dle libosti:))
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    MIHAI: a koho budu oprašovat kníže ?!
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    RAILA: jakožto z pozice max návštěvníka.. mohly byste udělat i hudební kulisu. nahrát nějaký strašidelný zvuky na pozadí.. kroky, skřípání atp :)
    a putit to tak aby to nerušilo a bylo to jen trochu slyšet v pozadí.. takovym tím nevtíravým stylem..
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Šílený Moritz Mihai se hlásí do služby jako cokoliv. Termín sice věstí tuhý mráz, ale co se dá dělat...
    Návrat k osvědčeným kořenům jedině kvituji:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé a kamarádi:)
    Je pomalu ale jistě na čase začít plánovat konec sezóny. Osobně se chci vrátit ke kořenům a zároveň změnit mnohé, co bylo dříve.
    Vrátíme na Jezeří pána všech upírů, knížete noci Draculu a jeho nevěsty. Chodby by měli ožít tančícími bludičkami (UV) a jejich oběti jim v hrůze budou padat k nohám. Vrátí se mrtvé dětičky a klauni (Impro cirkus).

    Ale to by nemělo býti vše. Proto do konce září pojďme vymyslet víc a dát si dost času na realizaci.

    Co letos určitě chci a co bude stůj co stůj, bude silný šesti členný tým průvodců, kteří dostanou text a formu a musí to být osoby krásné mluvy schopné a improvizaci a komunikaci milující, výrazné. Ráda bych, aby ožily i některé legendy přímo zámeckých strašidel...mnich Tobiáš, zazděný kominík, šílený Moritz...a ti všichni spojeni do jednoho intenzivního zážitku.
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    11092010
    ISLINGTON
    ISLINGTON --- ---
    VELICE, VELICE opožděně, ale díky všem za Jezeří a především díky hercům, byli jste skvělí a horzně dobře se mi s vámi hrálo - díky moc!!!
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Tady jsou fotky co jsem nafotila. Prošla a promazala jsem je jen zběžně....
    http://picasaweb.google.cz/morgain.mail/MajovaSloavnostNaJezeri2010?feat=directlink

    Jinak kam budete chtít nasdílet video z představení? Neni to zázračná kvalita (musím si pořídit stativ), takže je na Vás, jak moc to chcete mít uveřejněné...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam