• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MORGAIN: Ty nejedeš na jezeří?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Tak to by ti být mohla.... mrknu,jrstli ji mam sebou v praze a případně se domlluvíme, jak ti ji pošlu :-)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MORGAIN: 170 cm cca vysoká a široká.. no holka krev a mlíko :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    KATHY_: Jak jsi vysoká? Já mám černou půlkolovou sukni, ale nejsem drobné děvče, tak aby ses v ní neztrácela a nezavazela ti.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: Ona by stačila áčková, ale nějak jsem zjistila že doma prostě nemám :( Tak se snažím sehnat dokud je ještě čas.. Ale děkuju
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KATHY_: mam vechno mozne, ale cernou kolovku zrovna fakt ne..resp mit budu, ale potrebuju ji
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Lidičky, mám takový dotaz: neměl by někdo na půjčení černou dlouhou sukni, nejlépe áčkovou nebo rovnou kolovou?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SELLIGAN: patek kolem 19,00, driv nemuze, pracuje
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: uz to s ni resim, napise ti

    Hledam odvoz pro kamaradku z Prahy bud v patek vecer nebo v sobotu rano
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Je pravděpodobné, že někdo odřekne a budu potřebovat náhradníky...zatím budu potřebovat bludičky a bafačky, očividně je prázdné sklepení, takže teď by se tam nějaká hodně zlá čarodějnice hodila..pokud by byla pro, já jí beru,ale potřebuje své řetazy.:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Ještě před strašením tam dva dny budeme vše připravovat, tak se můžete jeden ten den přidat a všechno omrknout a vybrat si:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Ted nemám momentálně neobsazenou roli, takže obecný mail je jim k ničemu. At se rovnou ovze mě, pošle mi kontakt a já se s ní domluvím přímo.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Railo, mas prosim nejake vseobecne info o straseni?
    prosim poslat na muj mail, ja uz ji to preposlu
    Jakou roli bys pro ni zhruba mela? Mas enco neobsazeneho?
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    LOGREGAR: Co já vím tak bude letos jiná trasa a přes upíří salónek vůbec nepůjde. Ale s podzemím byste si podle mého dokázali poradit - bafaček je tam víc než dost. Případně pak někde podél trasy (ale to asi doladíte až na místě abyste se netřískali se stálými scénkami).
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    myslel jsem,že bysme jako většinou bafali na lidi v místnosti za upírama,v mezidveří a po schodech dolu,prostě tamtu oblast
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Kájo, ale tam už jsme nestrašili ani minule:) Můžete dostat jinou místnost, jinde..sklep dám jiným, to není problém...tak mi ale hlavně řekni, co chcete dělat.
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Doufal jsem ,že zase dostanem tu místnost po upírech(tu s těmi schody dolu).Sklep se pro nás vubec nehodí a ani se mi nehcce v něm bejt
    RAILA
    RAILA --- ---
    ELVOTHIEN: At se mi ozvou na face...musím pro ně něco vymyslet.
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Když už jsem u mailu, Zuzka Andromeda a Hanka předběžně říkaly, že by rády přijely (anthanik@centrum.cz, z.rousalova@email.cz), tak jim prosím pošli mailíka nebo hoď hlášku na zeď na facebooku. Vůbec jsem se s nimi v poslední době neviděla, jen psaly, kdy bude jezeří, a že by rády...
    RAILA
    RAILA --- ---
    KADOUS: Bude to tam:)i se scénářem nejhůř do konce příštího týdne:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam