• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Másky mám jednu rudou, jednu stříbrnou a jednu černozlatou..jsou to ty hezčí škraboškové typy. Pak mám obyč škrabošky černé, jednu rudou. Budete si moct vybrat:))

    ALLEERA: Moc se na vás těším:)))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Ahoj, jaký barvy mají masky? Potřebuju to vědět kvuli doplňkum a abych ladila "))
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    Budu mluvit i za Kathy, a stporocentně určitě můžem, je to pro nás čest :-) Už mám i nabroušený zubky:-)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    LOGREGAR: Kájo, to mně nemůžeš udělat! Kdo bude dělat Fantóma? Já se na něj těším celou tu dobu!
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    sorry,nedorazim
    RAILA
    RAILA --- ---
    Tak jo přátelé:) Jako každý rok na poslední chvíli lidi odříkají, někteří se zapoměli zmínit, že vlastně vůbec nebudou a tak podobně:)
    Proto se stane to, čeho jsem se bála, ale není zbytí.
    Potřebovala bych přesunout několik postav.
    Kathy, Lauro? MOhly byste se prosím stát součástí upířího plesu? Mám dvě moc krásné masky. Věřím, že vaše gothic oblečení tam zapadne snadno:)
    Kathy, nutně budu potřebovat tu modro bílou sukni, cos měla půjčenou, stejně jako oba ty světlé svršky:)))Vem je prosím sebou:)
    Kájo:) Když dorazíš v pátek do mostu do jedné hodiny, vezmu tě já, mám v autě ještě jedno volné místo:)
    Držte palce, bude to divoká jízda:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    LALALEE: To se nedá svítit:) Už jsi druhá, nějak se nám ty nemocné maminky množí:)) Hlavně ať je mamince brzy dobře:))Opatruj se:)
    LALALEE
    LALALEE --- ---
    Raili, moc se omlouvam, ale nakonec na Jezeri nedorazim... mam hospitalizovanou maminku a nekdo se musi postarat o to, aby se nas dum v jeji nepritomonosti nestal hromadistem odpadku a skladkou a muj cteny tatinek to nebude, takze jak se zda tato cestna cinnost pripada me... Jeste jednou se omlouvam
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KADOUS: kamaradka jede v patek vecer, ma 2 volna mista, jedno ti rovnou u ni zamluvim a do posty poslu na ni kontakt. vcera mi taky vybrakovala kostymovou skrin, ale zda se byt nadsena :))
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Mám dotaz na vlastníky vozidel. Kdo kdy jede a má místo na jedno strašidlo navíc?
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    hele,možná bude volna ta sukne co jsme mel na LW
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MORGAIN: no jo vlastně.. Tak kdybys ji měla, mohlas mi ji po někom půjčit prosím? A po tom samém ti ji hned v neděli pošlu zpět? :))
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Bohužel.. kryje se s cirkusem :-/
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MORGAIN: Ty nejedeš na jezeří?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Tak to by ti být mohla.... mrknu,jrstli ji mam sebou v praze a případně se domlluvíme, jak ti ji pošlu :-)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MORGAIN: 170 cm cca vysoká a široká.. no holka krev a mlíko :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    KATHY_: Jak jsi vysoká? Já mám černou půlkolovou sukni, ale nejsem drobné děvče, tak aby ses v ní neztrácela a nezavazela ti.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: Ona by stačila áčková, ale nějak jsem zjistila že doma prostě nemám :( Tak se snažím sehnat dokud je ještě čas.. Ale děkuju
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KATHY_: mam vechno mozne, ale cernou kolovku zrovna fakt ne..resp mit budu, ale potrebuju ji
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Lidičky, mám takový dotaz: neměl by někdo na půjčení černou dlouhou sukni, nejlépe áčkovou nebo rovnou kolovou?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SELLIGAN: patek kolem 19,00, driv nemuze, pracuje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam