• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    KADOUS: Tak pojeď s náma vlakem - jedeme ve 15:30 z Hlaváku. Číslo na mne je 737005515 (dej vědět, pokud dorazíš)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    KADOUS: vždyŤ se dá jet autobusem do mostu a z mostu je taky nějaký spojení, ne?
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: My tam budeme tak od dvou:)
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Nemam transport z Prahy. Teď mi to odřekli. Pokud někdo zejtra jedoucí nemá místo, nevidim svou účast reálně.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: V olik je příjezd?
    RAILA
    RAILA --- ---
    Mimochodem dneska jsme nakoupili asi tunu jídla, takže letos sice komorněji, ale za to s plným servisem...čaje jsou, jen kafe nemáme, alkohol si každý veze zjevně svůj. Stejně tak studené nápoje nám do té klendry přišly zbytečné:)
    Ale budou snídaně a v sobotu večeře.
    Pastu na zuby nemám:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Tak na místě to prohlídneme :)) Zatí si předzamlouvám tu černozlatou :)) A prej jestli nemáš pastu na připevnění upířích zubů?
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Másky mám jednu rudou, jednu stříbrnou a jednu černozlatou..jsou to ty hezčí škraboškové typy. Pak mám obyč škrabošky černé, jednu rudou. Budete si moct vybrat:))

    ALLEERA: Moc se na vás těším:)))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Jo a to oblečení beru neboj :) Mám ho připravené v tašce
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Ahoj, jaký barvy mají masky? Potřebuju to vědět kvuli doplňkum a abych ladila "))
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    Budu mluvit i za Kathy, a stporocentně určitě můžem, je to pro nás čest :-) Už mám i nabroušený zubky:-)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    LOGREGAR: Kájo, to mně nemůžeš udělat! Kdo bude dělat Fantóma? Já se na něj těším celou tu dobu!
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    sorry,nedorazim
    RAILA
    RAILA --- ---
    Tak jo přátelé:) Jako každý rok na poslední chvíli lidi odříkají, někteří se zapoměli zmínit, že vlastně vůbec nebudou a tak podobně:)
    Proto se stane to, čeho jsem se bála, ale není zbytí.
    Potřebovala bych přesunout několik postav.
    Kathy, Lauro? MOhly byste se prosím stát součástí upířího plesu? Mám dvě moc krásné masky. Věřím, že vaše gothic oblečení tam zapadne snadno:)
    Kathy, nutně budu potřebovat tu modro bílou sukni, cos měla půjčenou, stejně jako oba ty světlé svršky:)))Vem je prosím sebou:)
    Kájo:) Když dorazíš v pátek do mostu do jedné hodiny, vezmu tě já, mám v autě ještě jedno volné místo:)
    Držte palce, bude to divoká jízda:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    LALALEE: To se nedá svítit:) Už jsi druhá, nějak se nám ty nemocné maminky množí:)) Hlavně ať je mamince brzy dobře:))Opatruj se:)
    LALALEE
    LALALEE --- ---
    Raili, moc se omlouvam, ale nakonec na Jezeri nedorazim... mam hospitalizovanou maminku a nekdo se musi postarat o to, aby se nas dum v jeji nepritomonosti nestal hromadistem odpadku a skladkou a muj cteny tatinek to nebude, takze jak se zda tato cestna cinnost pripada me... Jeste jednou se omlouvam
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KADOUS: kamaradka jede v patek vecer, ma 2 volna mista, jedno ti rovnou u ni zamluvim a do posty poslu na ni kontakt. vcera mi taky vybrakovala kostymovou skrin, ale zda se byt nadsena :))
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Mám dotaz na vlastníky vozidel. Kdo kdy jede a má místo na jedno strašidlo navíc?
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    hele,možná bude volna ta sukne co jsme mel na LW
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MORGAIN: no jo vlastně.. Tak kdybys ji měla, mohlas mi ji po někom půjčit prosím? A po tom samém ti ji hned v neděli pošlu zpět? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam