• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Souhlasim s mihaiem.Stormtroopeři a jediové na jezeří?to je opravdu blbý.Je to normální český hrad a náštevník nečeká ,že tam na něj ze stropu spadne spider-man.Nám co víme o co jde to muže přijít užasný ale normální návštěvník to nepochopí a bude si myslet že po zámku běhá skupina chovanců z ustavu
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Semnou by ještě jela moje spolužačka:) Pokud by to bylo možné :)) Hrozně se pro to nadchla:)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    V první řadě se hlásíme v počtu 3:)

    V druhé řadě mám obavy...
    Rozhodně nechci pičovat. Ale téma se mi úplně nezdá.
    Rozhodně to bude bavit nás, účinkující. Bude to super LARP s prolnutím SF a F, odvaz a parádní legrace. Otázkou je co tomu řeknou návštěvníci.
    Tři autobusy zájezdu důchodců budo přinejmenším konsternovány. Navíc pokud se nezapracuje na propagaci a kastelánce, bude se opět zvát na "Život na zámku".
    Prostý lid z valné většiny bude koukat jako pověstné tele na nová vrata a nebude chápat, která bije. Chytat se budou především naši vrstevníci a to ještě jen ti, kteří mají aspoň základní povědomí o SF a F.
    A v neposlední řadě mně osobně to prostě nějak neštymuje. Na zámek, tím spíš na Jezeří, patří klasické pohádkové postavy. České, především.. A samozřejmě nějaká ta šlechta. Představa Jediů na zámku ve mně působí jisté rozpačité pocity...

    Každopádně ať to bude jakkoliv, určitě s náma počítej. Jak říkám, určitě si to skvěle užijeme. Jenom jsem cítil potřebu vyjádřit své obavy...
    ZURG
    ZURG --- ---
    Hlásím se, počítejte se mnou !!! =)
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Já se taktéž hlásim.
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    I´m in! Řekni mi, co mám dělat, co hezkého si ušít/obléct/vyrobit.... Těšíííím se!
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: píšu si a stoprocentně jedu!! :) Už máš něco vymyšleného? :) jééj já chci spát na zámku :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Bohové žehnejte Příbovi:))
    Přátelé:) Schváleno!!!:)))) Můžeme to rozjet:) 7.5. za dveřma:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé:)
    Brány Jezeří se s 1.4. otevřou. Zámek nebude uzavřen veřejnosti. V tuto chvíli státní geologický ústav či co intenzivně měří a zkoumá, jak moc byl svah pod zámkem těžbou narušen a co to znamená. Zatím se vyskytly i pochyby, jestli bude bezpečné na zámku spát, ale já osobně to považuju za kachnu...prostě kdyby cokoli, tak budeme stanovat pod zámkem, případně bych se optala, jestli by nebyla možnost přespat v Horním Jiřetíně...možností je mnoho a nás jen tak něco neodradí..takže napiště si 7.5. a letos, pokud nám to dovolí, to bude velký....tématem budou nejslavnější scifi a fantasy...takže oprašte elfí šaty a zbroje:))A když to dobře dopadne, budou nám tam běhat skuteční stormtroopři, rytíři Jedi , sithi a podobně:)))
    A ted mi držte palce...jdu zámecké překecat, aby nám akci povolili:))
    Krásný jarní den všem:)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Do kdy bude datum jisté, abych si neplánovala něco jiného! A Žolíci (kapela) posílají pozdravy a podporu, a jestli bude Jezeří, moc se na něj těší!
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Snad bude!!! Já se na to těším jako malá :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    RAILA: Držíme palce.
    RAILA
    RAILA --- ---
    Stále nemám žádné kloudné zprávy:( Ale jsem optimista:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Bude teda 7.5. otvírání?
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    RAILA: Sedmého května, znamenám si.. a Jezeří nedáme! Navíc nás bude už o jednoho aktivně účinkujícího človíčka navíc, to je pozitivna, že by to udolalo celou MUSku ;-)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: To jsou parchanti!!! Jezeří musí být!!! a musí zůstat!!
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: No ty kráso, to je věc!!! Stoprocentně podporuju! Jakkoliv pomůžu, cokoliv udělám! Tohle by užý byl vrchol, o Jezeří přijít!!!
    RAILA
    RAILA --- ---
    A vůbec...zahájení bude, i dkyby mělo být na louce..hawk, domluvila jsem...
    RAILA
    RAILA --- ---
    Tak asi tak:)
    Nikdo neví co bude....nikdo...
    Jen já vím, že se klidně překročím, obrostu nebo překousnu, aby 7.5. 2011 bylo naprosto dechberoucí úasžné otvírání na zámku Jezeří, jako za poslední dobu zažili a to tak, že na strašidla bude fronta až na zahradu...
    Ale já zatím ještě o ničem nerozhoduji...to musí památkový ústav, odborníci....už to není sranda..svah po zámkem se zase hnul..těžaři to chtějí poddolovat, aby to jako spadlo samo...jak chytré...jak nenápadné...
    Nu...a paní kastelánka zjevně už taky není optimista co dřív...
    Ale právě proto..kdož můžete a rozesílejte to všude..at lidí píšou na facebook, na stránky...podporujte je, bombardujte pozitivními vzkazy:))Udoláme důl svou nezdolnou pozitivní energii:)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    tenhle barák,na odstřel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam