• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    RAILA: Držíme palce.
    RAILA
    RAILA --- ---
    Stále nemám žádné kloudné zprávy:( Ale jsem optimista:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Bude teda 7.5. otvírání?
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    RAILA: Sedmého května, znamenám si.. a Jezeří nedáme! Navíc nás bude už o jednoho aktivně účinkujícího človíčka navíc, to je pozitivna, že by to udolalo celou MUSku ;-)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: To jsou parchanti!!! Jezeří musí být!!! a musí zůstat!!
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: No ty kráso, to je věc!!! Stoprocentně podporuju! Jakkoliv pomůžu, cokoliv udělám! Tohle by užý byl vrchol, o Jezeří přijít!!!
    RAILA
    RAILA --- ---
    A vůbec...zahájení bude, i dkyby mělo být na louce..hawk, domluvila jsem...
    RAILA
    RAILA --- ---
    Tak asi tak:)
    Nikdo neví co bude....nikdo...
    Jen já vím, že se klidně překročím, obrostu nebo překousnu, aby 7.5. 2011 bylo naprosto dechberoucí úasžné otvírání na zámku Jezeří, jako za poslední dobu zažili a to tak, že na strašidla bude fronta až na zahradu...
    Ale já zatím ještě o ničem nerozhoduji...to musí památkový ústav, odborníci....už to není sranda..svah po zámkem se zase hnul..těžaři to chtějí poddolovat, aby to jako spadlo samo...jak chytré...jak nenápadné...
    Nu...a paní kastelánka zjevně už taky není optimista co dřív...
    Ale právě proto..kdož můžete a rozesílejte to všude..at lidí píšou na facebook, na stránky...podporujte je, bombardujte pozitivními vzkazy:))Udoláme důl svou nezdolnou pozitivní energii:)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    tenhle barák,na odstřel
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Možná tohle je ten důvod:
    Hrob pro Jezeří je připraven - Fotogalerie - Domácí - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2011/02/07/hrob-pro-jezeri-je-pripraven/#utm_source=article-hint&utm_medium=referral

    Nebo opět zapracovala paní kastelánka:(((
    ZURG
    ZURG --- ---
    RAILA: wut? 0_o :-?
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    RAILA: COŽE????? nebude??!!!!
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Počkej, jak nebude???? WTF????
    RAILA
    RAILA --- ---
    Ahoj:)Tak bohužel...Jezeří buď nebude ..tedy nebude zahájení...nebo bude 7.5. Jindy není kdy..
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    hlasim dostatecne dopredu, ze hrozne moc chci na Jezeri, ale ze nemuzu 7-8.5., tak to snad bude v jinem terminu
    RAILA
    RAILA --- ---
    A děkujeme moc za gulášek pro nemasožravce..zmizel z fleku a bylo to mńamka:)))
    RAILA
    RAILA --- ---
    RHIAN: Úplně moc děkujeme:) To je krásně, že jsme se líbili:)

    Já taky moc děkuju...všichni jste tam nechali kus sebe a pomohli a věřte, že vaše práce na zámku příští rok bude vidět. Možná tam nebude cedulka, ale v káždém kusu omítky, nového okna, štuku a nových stěn bude vaše neviditelné jméno. Ale zámek si vás bude pamatovat napořád. Nikdy nezapomíná na nikoho, kdo v něm něco zanechal. A vy jste letos nadchli všechny bez rozdílu. Slyšet byly jen kladné ohlasy, přes fronty a dlouhé čekání odcházeli návštěvníci ze zámku nadšení a plní zážitků. Děkuji, že jste a doufám, že se v podobném složení potkáme zase za půl roku na zahájení:)
    Krásný Samhain
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Ahoj přátelé! Kromě mě dnes na Jezeří nosila své dítko na břiše uvázané v šátku ještě jedna maminka, jejíž reakci vám sem musím zkopnout:

    Tak my dneska na Jezeří a Rian,já musím napsat,to bylo huuustýýý!!! :-D ,fakt úžasný,měli jste to vymakaný,nadpřirozený bytosti neměly chybu...Nelinka byla na břišku,kdyby "jako něco",ale vypadala opravdu v klidu,ikdyž jsem si občas říkala,esi jsem to nepřehnala s tak malým dítkem..Ale mám pocit,že Nelinka to zvládla,ale náš bígl Olda ...že je posera,tak to jako víme,ale venku se chvástal,na pani ježibabu řval tím svým hrdelním hlasem,zastrašoval,to on umí,ale po schodech se vláčel,když jsme se doškrábali k upírům,to se už doslova plazil,jako faakt,nechtěl do tý místnosti vůbec vlízt,ale nakonec to dal,dokonce byl i focenej,zřejmě tam byl nějaký profi fotograf(?) a teda tvůj manža si mě jako fascinující upír dobře vychutnal,pěkně se na nás vrhnul :-D .Bylo to fakt supr,kostýmy,scénky,i nasvícení,hudba,uvaděč do světa mrtvých taky neměl chybu!! .A i můj táta(jako děda Nelinky) byl překvapen,jak to bylo vyvedený. Supr supr supr!
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Sorry, Mates, asi s váma nepojedu. Jo a díky všem za atmošku a spolupráci. Vade retro! Dobrou...
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    KADOUS: Tak pojeď s náma vlakem - jedeme ve 15:30 z Hlaváku. Číslo na mne je 737005515 (dej vědět, pokud dorazíš)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam