• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    ZURG
    ZURG --- ---
    LOGREGAR: he? to je škoda :(
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    LOGREGAR: jakto???
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    tak si mě na jezeří škrtněte,nejedu
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    BORUVKA03: me to nejde otevrit :((
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    ALLEERA: JE to lepší ale děsím se tisku, plakáty nemají mít v pozadí fotografii (nebo by alespoň neměly mít) vznikají pak problémy s tiskem nehledě na to že ta fotografie je natažená.. Vím že jen kritizuju, zkusila bych udělat klidně plakát sama, ale nestíhám (finišuju zadání diplomky a hoří mi termíny odevzdávání seminárek) Ale jinak to rozhodně vypadá ta poslední varianta uplně nejlíp ze všeho
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    ALLEERA: rozhodně je to čitelnější a netluče to do očí
    ZURG
    ZURG --- ---
    ALLEERA: tohle je lepší než to předtím, jen jsou tam opět rozdělené názvy atp. ale nevím, jestli s tím lze vůbec něco dělat..
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    SELLIGAN:
    RHIAN:
    Máte pravdu děvčata, zkusila jsem ještě uplně jinou verzi, ale pořád mi tam nějak nepasuje barva písma a upřímně nevim, jakou jinou tam nacpat:-)

    FILMOVÁ SLAVNOST NA JEZEŘÍ 2.doc (791040 B)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA:
    ALLEERA: hodně mě tam mate to množství obrázků a textů zároveň, oprvený plakát je lepší, ale "ř" je tam divné

    možná bych hlavně dala jinou barvu písma...ta červená s obrázkem zámku hodně splývá
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    ALLEERA: Lauro, ten font, co jsi použila, nepodporuje českou diakritiku, takže ve slově Jezeří to hází jiné Ř, a i "ě" to píše jinak..

    Jinak já bych rozhodně zesvětlila pozadí (pozadí - vodotisk - zesvětlit), aby se to dalo přečíst, a časové rozmezí se píše buďto od do, nebo jen čísla s mezerou, čas "od jedenácti až šestnáct" působí komicky :-) Aneb mezi dva názvy bych dala s malým "a" na začátku; a na konci řádku by neměla zůstávat samotná předložka, čiliže "Filmová slavnost na.." a "Jezeří" by nemělo být rozděleno, nebo tak, aby se předložka "na" ocitla už na řádku, kde je i "Jezeří". Zajímalo by mě, jak to bude vypadat, když se to vytiskne..
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    Pro ty, komu nejde plakát otevřít posílám ještě v jiném formátu.

    FILMOVÁ SLAVNOST NA JEZEŘÍ 2.doc (474624 B)
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    Asi mě za to přetrhneš, ale dovolila jsem si Tvůj plakát kapku upravit, opravila jsem chyby v textu, změnila písmo a barvu a zarovnala na střed.

    FILMOVÁ SLAVNOST NA JEZEŘÍ.docx (457876 B)
    RAILA
    RAILA --- ---
    PLAKÁT:))))ROZEŠLETE VŠEM...ZNÁMÝM I NEZNÁMÝM....ČÍM VÍCE, TÍM LÉPE. PRÁVĚ STARTUJI MASIVNÍ REKLAMNÍ A PROPAGAČNÍ KAMPAŇ:)

    FILMOVÁ SLAVNOST NA JEZEŘÍ II.doc (403456 B)
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    KAKANA: a kruci!
    :D
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    KAKANA:
    BORUVKA03:

    Taky jsem nějakou dobu přemýšlela než mi došlo na co to byla reakce :-D
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    BORUVKA03: Laura nebude na Jezeří :D
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    KAKANA: co?
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    a kruci!
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    Tak se bohužel obávám, že ani letos na otvírání sezóny na Jezeří nepojedu, vyskytla se šichta v nepravý čas.
    ZURG
    ZURG --- ---
    SELLIGAN: no, pro princezny - ano .))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    ZURG: chceš ho? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam