• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    RAILA: K těm plakátům - nic si z toho nedělejme, ono by to beztak bylo zbytečně nákladné na tisk, v potřebných barvách a rozlišeních.. by se to vyšplhalo do zbytečných obnosů za propagaci. Bude to stačit i černobílé, pokud tam bude napsáno, kdy a kde.. Hloupé na tom je, že opět zbývá necelý týden do akce a plakáty nikde nejsou, že.. :-(
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MIHAI:PRosím Tě :) To se stane a je jasný že když máš fofr v práci tak nebudeš mít sílu zařizovat další věci.. A ty dárky se neztratí, holt to bude jen o igelitku víc bordelu v Kájovo bytě :-D Hlavně ať to v práci zmákneš a dorazíš se k nám uvolnit na Jezeří :)
    ANDROMEDAAA
    ANDROMEDAAA --- ---
    opět i Vám všem ostatním pro jistotu sděluji dostatečně dopředu......cestou z víkendu (což bylo dneska) se nám stihlo porouchat auto, takže já a Thomas brát jen v záloze......netuším jestli to půjde nějak opravit,zatím opravdu netuším, ale budu průběžně informovat jak to s námi vypadá.....
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    MIHAI: Nejspíše povezu jednu osobu navíc, ale to ti asi nepomůže, co?


    RAILA: Vskutku - jsem v mínusu s hraničáři a jedním Přízrakem, nedaří se nám sehnat lidi :(
    Momentálně jsem ve stavu tři šermující (doufám) hraničáři a jedna hraničářská healerka, působí to bohužel trošku jako skauti na výletě ne scouting ranger party.

    A jsem v mínusu elfská ouška, a tímto prosím všechny, kdo jsou ochotni zapůjčit, nechť dovezou. A pokud budou ještě ochotnější vést nějaké kostýmové/doplňkové vybavení pro hraničáře, budu ještě raději.

    Jinak bychom asi zvolili variantu Stříbrnice, když budeme s chlapy v mínusu.
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    RAILA: S dětskými atrakcemi to vypadá tak, že pravděpodobně nebudou.
    Nepodařilo se mi sehnat dost lidí na jejich provozování (ve skutečnosti jsem sehnal pouze 2 kusy) a krom toho jsem v práci vytížený takovým způsobem, že jsem rád za každou volnou chvilku kdy mohu vypnout. Největší problém mám ale s těma lidma - nechci krást důležité lidi z důležitých prohlídek. Vzhledem k tomu, že ani nadcházející týden v práci nebude procházka růžovým sadem, musím konstatovat totální fiasko.

    Nezvládl jsem to, všem zainteresovaným se omlouvám (zejména Kathy, která zajistila neuvěřitelné množství cen). Je mi to líto, zkazil jsem to...
    RAILA
    RAILA --- ---
    Tak přátelé:) Finišujeme:) POjďmě pomalu zjišťovat, co je ještě potřeba udělat....měl byste někdo čas udělat plánky co se kde děje? kde je kasa, kde je pán prstenů, kde je SW, kde je vchod do zámku?
    Jak to vypadá s dětskými atrakcemi? máme dost cen pro děti? Dost hlídačů atrakcí?
    máme na všechny kostýmy? nechybí nám někdo? mě třeba onemocněl Jiřík..sháním herce...prý se shánění i nějací hraničáři...
    Dejme hlavy dohromady, at to stojí za to:)

    Jo, se plakátu týče, Kastelánka ty moje stejně odmítla použít a udělala si vlastní...a přejmenovala akci...tak jen,abyste se nědivili..příště už budu vědět, že Laura umí a vzpomenu si na to dřív:)
    ZURG
    ZURG --- ---
    LOGREGAR: když už tam nemůžeš bejt celou dobu, tak alespoň něco! super! :)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    LOGREGAR: Nevím, jestli by to nějak vadilo, ale tak jsme jedna parta, jedna rodina.. Tak snad jeden člověk navíc by nevadil, ne? :))
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Vadilo by někomu kdybych se na jezeří objevil v patek,oslavil s váma setkání,přespal tam a poté zase odjel domu?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Pokud by jel někdo na Jezeří v pátek autem z Prahy a měl dvě volná místa, tak bychom s Ineskou měli zájem, tak prosím dejte vědět?

    Jinak je potřeba z naší strany ještě něco dořešit? Kostýmy máme, vezmu navíc paruky, kdyby někdo měl zájem, mohu vzít případně nějaké další věci, když by někdo něco potřeboval a měla jsem to.

    Jen jestli na něco nezapomínám... :-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    RHIAN: Druhá stránka věci:))No..aspoň víme, kam se obrátíme příště:) Něco se letos musí podělat, abychom měli zase za rok co vylepšit..vlasttně už na strašení:)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Nikdo se neptal..
    RAILA
    RAILA --- ---
    ALLEERA: Což o to..mě to nevadí..ale do tisku půjde co jsem poslala, neb času bylo málo, nikdo jiný neřekl, že by to uměl či mohl udělat. Škoda, že ses neozvala dřív...umíš s výtvarnem pracovat...já k tomu vztah nemám...
    ZURG
    ZURG --- ---
    LOGREGAR: he? to je škoda :(
    ANTICICKA
    ANTICICKA --- ---
    Jezeřský ? To je zvláštní :)
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    LOGREGAR: jakto???
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Tohle asi ale nebude plakát, který půjde do tisku pro veřejnost, nebo jo? Protože to by bylo šíleně drahý. Nota bene náročný na tisk
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    tak si mě na jezeří škrtněte,nejedu
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    BORUVKA03: me to nejde otevrit :((
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    ALLEERA: JE to lepší ale děsím se tisku, plakáty nemají mít v pozadí fotografii (nebo by alespoň neměly mít) vznikají pak problémy s tiskem nehledě na to že ta fotografie je natažená.. Vím že jen kritizuju, zkusila bych udělat klidně plakát sama, ale nestíhám (finišuju zadání diplomky a hoří mi termíny odevzdávání seminárek) Ale jinak to rozhodně vypadá ta poslední varianta uplně nejlíp ze všeho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam