• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MERLE: ja neco prinesu domu :) Ale stejne jsou hodne neostré
    MERLE
    MERLE --- ---
    na facebooku jsou fotky vetsine rozumnym lidem k nicemu.
    nemohl by je nekdo z fejzbukaru postahovat a nahrat na nejake rozumnejsi misto (chapej - ne na rajce - tam vetsinou nejde ziskat originaly)
    RAILA
    RAILA --- ---
    ZURG: Na Facebooku:)je tam celé album..předem říkám, že jinam ho nahrávat ted nebudu, páč na to nemám čas.
    ZURG
    ZURG --- ---
    ZURG: ?! :)
    ZURG
    ZURG --- ---
    Budou nějaké fotky? A videa? :-)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    KATHY_: Ó, děkuji velice a rdím se stydlivě, recept ráda předám :o) Nicméně další pochutiny jako párky a pizzy jsou zcela mimo mě, v tom opravdu prsty nemám, takže díky Raile jsou zcela na místě :-)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: Děkovné ovace za teplé jídlo patří šéfkuchařce Barunce, protože ten guláš byl naprosto a geniálně úžasný!!! (Barunko, škemrám o recept:))

    Jinak Jezeří bylo letos celkem fajn :) žádné extra krize, lidi vypadali spokojeně.. A žádná vlna pičování :)
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    Ok, kdykoli jsem k dispozici, buď až budu v Praze, nebo někdo v Mostě- do Prahy se teď nechystam...
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Co nejrychlejší vyřízení celé igelitkové krize by velmi pomohlo, předem díky za jakékoliv cesty které se ke mě dostane. Bývám v Praze pondělí až středa na jisto. Zbylé dny jsem dostupný v Plzni.
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Igelitka patri Irwinove slecne Arty,pokud budu o vikendu v Moste,prevezmu ji,pokud Irwin nema jine plany ;-)
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    Taky jsem si to užila, díky všem, moc se to povedlo...Jinak u mě je zas igelitka s kalhotama a červeným svetříkem F&F, tak se ozvěte nebo je prodam na blešáku, tak!
    INESKA
    INESKA --- ---
    Taky bych chtěla poděkovat za skvělý víkend. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost se k vám přidat.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    jo a jeste k tzomu dobru musim pridat - ja naprosto ocenila, ze bylo zajednano teple jidlo!!! - diky Railo.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Na Jezeří chodím už dlouho a většinou bývá takové pravidlo, že na jaře to nebývá až tak zajímavé, navštěvované a vůbec to není takový masakr jako podzim, ale tentokrát se hodně vyvedlo vše podle mě.Bylo to super! Hodne stánků, čajovna - to všechno tomu dodalo mnohem víc.
    kupodivu ty atrakce pro deti ani nechybely nakonec., bylo toho hodne
    a chtela bych podekovat vsem co pomahali tvorit scenar pro Sul nad zlato, uzasnym elfum za jejich specialni vydani bla bla a proste vsem co tam byli se mnou, pro me opravdu jedno z nejlepsich Jezeri
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RHIAN: placatice patří kouzelnému dědečkovy od Marušky

    MIHAI: co je to za akci ty Postoloprty?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Awesome! Díky!
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    TO mi připomíná, nalezelny brýle v černém pouzdře na suchý zip a sáček se sponkama do vlasů...
    ZURG
    ZURG --- ---
    Sdílím vaše pocity a nadšení, i pro mě to bylo patrně nejlepší zahajování! Bylo hezky, věci vycházely, děti byly nadšené, šermování sranda. Moc rád jsem vás všechny viděl =) Děkuji všem zúčastněným za super akci!!!

    .. a tentokrát si dám za quest no. 1 dorazit i na Strašení ;)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Inu, dobré to bylo :)
    Opravdu, ačkoliv z pičování po akci se stal vcelku zábavný sport, dnes bych se do toho musel nutit. Pozitivní pocity z pro mě zatím nejlepšího startu sezóny jednoznačně drtí možné výhrady a připomínky.
    Díky všem! Rád si to s vámi zopakuju.

    Mimochodem: s kým se uvidíme příští sobotu (14.5.) v Postoloprtech a 4.6. na Dni dětí na Jezeří?
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Já čekala, kdo tu lavinu rozpoutá, a už je to tu :-) Tedy se i já přidávám s díky, mám z toho též dobré pocity.. A hlásám jednu nalezenou placatici v naší hromádce věcí, původem bude někde přibližně od Soli nad zlato, nechybí náhodou některé princezně či panu králi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam