• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    hlasim, ze mam doma hromady bilych a sedych latek a upletu (celkem asi 10m) co by sly na cokoliv pouzit a za drobny baksis jsem schopna udelat vam hromadky at si z toho vyrobite co chcete
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Joker ještě dobrý, ale ta Harley Quinn vypadá zle a nebezpečně...
    RAILA
    RAILA --- ---
    MORGAIN: Ano má, no co naděláme:) Snad nepojedou všichni do Brna:)))

    ZURG: NO jestli tam necháme běhat tohle, tak i strašidla budou muset chodit po dvou a stejně budou posraný strachy:)
    ZURG
    ZURG --- ---
    Tak alespoň malou inspiraci.... (díky MAOREN)


    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    ZURG: To jsou podzimní prázdniny? YESSSSSSSSSSSSSS! Alespoň něco! To budu stoprocentně!
    ZURG
    ZURG --- ---
    RAILA: fuuu , to jsou podzimní prázdniny = jsem opět pryč :( ach jo já se na to strašení snad nedostanu :/
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    RAILA: Stejný termín má Larpvíkend.
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Nemyslím čas, ale formu :) Abych dle toho mohla zprznit nějaké věci, co jinak poletí do koše.

    Jo, a poslední víkend v říjnu je 28-30 :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Představa je přesná...je to poslední víkend v říjnu...ted nemám kalendář po ruce, ale myslím že to bude kolme 28. a 29. 10.:)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Raili, máš už zhruba nějakou přesnější představu, abych po večerech mohla tůrovat šicí stroj?
    ZURG
    ZURG --- ---
    To co píšete zní fakt hustě, ví se už nějakej termín? :-) Rád bych letos konečně jel..
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RHIAN: Nemusí tam nutně být jenom cirkus Humberto, ikdyž jsi s tím uhodila hřebíček na hlavičku :)

    Jen škoda, že už bude chladno, takovejch věcí se dá udělat na holou kůži.... uíííííííííí
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    ELVOTHIEN: Drezér mrtvých zvířátek.. krasojezdkyně s houpacím koněm (anebo s rozbitou hlavou, celá od krve a v ruce koňskou ohlávku či tak něco).. akrobati nebo artisti.. a mrtvej pan principál v cylindru. A hrát k tomu bude hudba z Cirkusu Humberto :-))))) Ježíš, jen to píšu a naskakuje mi husí kůže, checht :-))
    RAILA: Já se tentokrát s Aničkou do průvodcování nehrnu, my až zase na jaře, tohle bude dlouhá a náročná akce, kterou bychom nedaly (dlouho by na zádech nevydržela, po chvíli se začne nudit a dávat to hlasitě najevo..), ale určitě budeme nějak operativně poblíž a vypomůžeme, jak můžeme..
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Mrtvý lunapark zní super, ale co krom creepy-dead-Stephen-King-like klaunů a třepotajících se Silent Hill mrtvol tam bude?

    Protože v tom případě to všechno bude muset být takové to flitrově a sparkly creepy.
    Víš co - mrtvé baletky, upíři-kouzelníci, ďáblové, skřeti.... a nějak mě nenapadá, jak to vizuálně dát dohromady.

    I když s nějakým budgetem se dá ledacos udělat, doslova některé věci vidím před sebou. Ale chtělo by to se sejít, něco vymyslet a zrealizovat.

    Btw, co kdybych řekla Lamče, třeba ji to bude zajímat ;)
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Moc hezky se to rýsuje:) Vypadá to na mrtvý lunapark:)cirkus mrtvých:))))Klauni by tu byli...Silent hill byl hodně hustej...Impro cirkus by to mohl dostat jako téma...mrtvé klauni nebo
    Silent hill:)
    A musíme vymyslet hodně efektní průvodce:)))Kdyby jel Frael jako šáša....ale Pip už se taky nemůže dočka...Tomáš... Ještě někdo máte chuť?:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MERLE: fuuuuj ja videla asi 10min filmu TO a zabilo me to, od te doby mam fobii z klaunu a jinyh humusaku

    RHIAN: myslim, ze tam umrem uplne vsichni :)))
    MERLE
    MERLE --- ---
    začínám se sám bát, co za monstrum jsem to vypustil z klece.... a těšit! MUHAHAHA!!! :)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RHIAN: Dobře, teď se bojím víc, než toho dnešního zubaře. Fuj, mrtvé klauni!

    Ještě k tomu znovu zopáknout něco jako Silent Hill, a budou utíkat s jekem malí i velcí!
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    IRWIN: Jooo, četli! A jestli četli i návštěvníci, ještě dlouho by na takové setkání vzpomínali :-)))
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    No ono mě vždycky klauni sami o sobě přišli creepy (četli jste TO?) a mrtvý klauni už není něco co bych chtěl vidět. :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam