• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KADOUS: jooo ja chci zase divadlooo na Jezeří!!! hlásím se na cokoliv!

    ELVOTHIEN: jj, mrtvá nevěsta je nutnost shlédnout před Jezeřím
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    KADOUS: Evokuje mi to Mrtvou nevěstu a ten kostlivý kabaret :)

    Tim Burton's Corpse Bride: Die Die, we all pass away (Remains Of The Day) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=RCQxl4Ae84w
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Tak mě napadlo, že bych s někym třeba nacvičil nějakou scénu z nějaký hodně známý a třeba veselý hry a pak to hrál v podání Shnilého divadla. Princ nese Popelce nohu, nemrtvý Romeo se vyznává tlející Julii, něco makabrózně dekadentního. Šlo by?
    RAILA
    RAILA --- ---
    TAkže přátelé!
    Měsíc a odpočet:)
    Téma tedy pro tento rok je KARNEVAL MRTVÝCH.
    Už máme Krysaře mrtvých (Koli, Hanka, Barča, SEb).
    Potřebujeme Ještě upíří salonek s nápadem.
    Impro má téma Silent Hill.
    Potřebujeme další nápady.
    Jede i Kamča a anička, takž si vezmeme taneční Dia de Los Muertos, tančící smrti.
    Co dál?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KADOUS: jenom deset? :)))
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    RAILA: Mam deset alb, ale určitě by se dalo sehnat víc.
    RAILA
    RAILA --- ---
    KADOUS: Parádní:) Takové muziky bychom potřebovali o moc víc:
    )
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Možná tematicky jako podkres: http://www.youtube.com/watch?v=SP7EVNNc07w
    RAILA
    RAILA --- ---
    MERLE: Počítám s tím..začínám si psát nápady a budu to sem postupně házet:))
    MERLE
    MERLE --- ---
    RAILA: já samozřejmě zase počítám s průvodcováním. moje postava asi zase bude improvizovaná, stejně sem nikdy nepoužil nic, co sem si vymyslel předem.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    hlasim, ze mam doma hromady bilych a sedych latek a upletu (celkem asi 10m) co by sly na cokoliv pouzit a za drobny baksis jsem schopna udelat vam hromadky at si z toho vyrobite co chcete
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Joker ještě dobrý, ale ta Harley Quinn vypadá zle a nebezpečně...
    RAILA
    RAILA --- ---
    MORGAIN: Ano má, no co naděláme:) Snad nepojedou všichni do Brna:)))

    ZURG: NO jestli tam necháme běhat tohle, tak i strašidla budou muset chodit po dvou a stejně budou posraný strachy:)
    ZURG
    ZURG --- ---
    Tak alespoň malou inspiraci.... (díky MAOREN)


    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    ZURG: To jsou podzimní prázdniny? YESSSSSSSSSSSSSS! Alespoň něco! To budu stoprocentně!
    ZURG
    ZURG --- ---
    RAILA: fuuu , to jsou podzimní prázdniny = jsem opět pryč :( ach jo já se na to strašení snad nedostanu :/
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    RAILA: Stejný termín má Larpvíkend.
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Nemyslím čas, ale formu :) Abych dle toho mohla zprznit nějaké věci, co jinak poletí do koše.

    Jo, a poslední víkend v říjnu je 28-30 :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Představa je přesná...je to poslední víkend v říjnu...ted nemám kalendář po ruce, ale myslím že to bude kolme 28. a 29. 10.:)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Raili, máš už zhruba nějakou přesnější představu, abych po večerech mohla tůrovat šicí stroj?
    ZURG
    ZURG --- ---
    To co píšete zní fakt hustě, ví se už nějakej termín? :-) Rád bych letos konečně jel..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam