• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    ALLEERA: tak pokud se do ni vejdu, budu ti vdecna
    dekuju
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    SELLIGAN: Můžu Ti půjčit sukni. Je v pase na gumu.

    RHIAN
    RHIAN --- ---
    SELLIGAN: To ano, ale kráááásně :-))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SELLIGAN: fuj ale sme byly desive, vid Barunko :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    to jo, kovařova kobyla pěkně totiž ztloustla :) a jelikož jí minule byla zima v sametove sukni, proste ji neckomu dala (klasika)

    KATHY_: tak mi prosim pak napis do posty co treba mas, ale asi ne jen cerne veci, to neni pak moc videt v te tmave mistnosti.
    mam cerveno-cerny korzetovy vrch, tak do toho se snad navlecu
    katthy | Jezeří 2008 – rajce.net
    http://katthy.rajce.idnes.cz/Jezeri_2008/#DSC05657.JPG
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: Yvett, ty jsi u upírů ne? Tak já ti půjčím:) mám toho hodně :)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    To je něco jako kovářova kobyla, že? :-)

    Ale nejdu sem kvůli rádobyvtipným poznámkám, ale nabídnout azyl, kdyby se někomu nechtělo mrznout nahoře přes noc.. je to hloupé z hlediska tmelení kolektivu, ale komu se nechce tmelit a chce mít klid a teplo, nabízíme omezený počet míst k noclehu ;-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    asi to zni blbe, ale ja nemam kostym :)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    SELLIGAN: To je rozhodně fakt! :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Evička bude krásná upíří nevěsta!
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    RHIAN: děěěkuji mockrát, na Jezeří stačí,pac a pusu :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    RHIAN: Jasně:) Evičku bereme:)))
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    KAKANA: Klidně je naložím Mihaiovi, až pojede nahoru, jinak k vyzvednutí u mě v botníku ;o))
    A našla jsem ještě jedny, taky celkem neutrální, tentokrát úplně placaté obyčejné jeté černé kozačky, kupované asi za dvě stovky u Vietnamců, když jsem byla těhulka a nemohla jsem nic jiného nazout.. taky můžou posloužit.
    KAKANA
    KAKANA --- ---

    RHIAN: jééé, Barunko, já bych určitě nepohrdla:)Kde si je mám vyzvednout? :))
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Co se bot týče, já už mnoho let používám staré okopané a sešlapané černé kozačky.. nízký podpatek a teploučký kožíšek uvnitř, vypadá to efektně a účel to splňuje též moc dobře. Jestli můžou někomu posloužit ve vel. 39, doručím je..
    A jinak jdu s otázkou, jestli by bylo možno přidat mezi upíří nevěsty Evičku? Tu od Bereniky, okatou blondýnku spoluzpěvačku? Je to zatím ve stádiu domlouvání, ale ona by ráda, když jí to vyjde..
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Dvojka je vaše:)
    SELLIGAN: NO to já taky....velmi..

    ANTICICKA: v Jazzovkách ti bude zima a zničíš si je..černé kecky bez potisku ideální...já asi navštívím větve...
    ANTICICKA
    ANTICICKA --- ---
    RAILA: Stačí jazzovky ? Jako můžu si sehnat kldině nějaký gumáky ale nevim jak moc elegantní v nich budu :D
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    bramboračkaaaaa

    RAILA: tyjo, jsem na vas zvedava
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    rád bych rezervoval pro mostecky kmen pokoj číslo 2
    RAILA
    RAILA --- ---
    KAKANA: Tobě a áně kostým šiju, potřebujete černé boty, černé elasťáky nebo kamaše, černý úzký rolák:)))a bílé rukavice:))na detailech ještě zapracuju, to se kdyžtak domluvíme osobně:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam