• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    ANTICICKA: Já budu tancovat tak maximálně les :-D
    ANTICICKA
    ANTICICKA --- ---
    Doufám, že Kathy tancuje hlavní vílu na špičkách!! :D
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    Jééééj :)))))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Juchůůůů Děkujem!! :)) A kámoška se na _Jezeří moc těší :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: To už je v plánu:)))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Hele a ještě jedna prosbička, jsme se tak včera bavili a byla by možnost být s Kamčou a Aničkou dohromady někde u nějaký scénky?
    RAILA
    RAILA --- ---
    RHIAN: Já tě klidně oblíknu :) Ale můžeš jít za princeznu:)já s tím problém nemák:)a kdo s tím bude mít problém, ten bude mít problém i se mnou:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Jojo..ted počítám a dělím lidi, aby to vyšlo:)

    Hele, doražte kolem té šesté sedmé..já taky přijedu až později, páč končím ve dvě v praze v práci a teprve ve čtyři jsem v mostě, než všechno pokoupím žrádlo, tak já se tam vidím až tak v sedm:)ale kdo chce dřív, vyjednám dřívější čas, at si to tam můžete užít:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Ještě ke mě je volná Vendulka :) Hele na kolik tak máme přijet? (Vendy si potřebuje zařídit školu)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    To je jediná možnost, která mi zbývá, s tím, že to ale není úplně tématické, no.. stejně nevím, jak to provedeme s Andulkou.. :-(
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RHIAN: a nechtěla jsi jiít za krásnou princeznu?
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Jo a taky nemám co na sebe :o(
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Sirény netančí, sirény kvílí, to Rusalka vyleze z moře za princem a tančí, jestli je to tam nějak zakomponovatelné a je-li to vůbec k něčemu.. Beruška s Evičkou by dost pravděpodobně chtěly zpívat, otázkou je, jestli právě jako kvílivé sirény nebo jestli jako jo-ho-ho posádka plavčíků, kteří drhnou palubu..
    A já vůbec nevííííím, mám obavu, že moje role bude spočívat v tom, že se budu snažit ohlídat, aby mi Andulka nevzala někam čáru a nesahala na to, na co nemá.. :-/
    RAILA
    RAILA --- ---
    Zatím máme volného Káju, Kamču, Aničku, Kathy, Evičku, Berušku, BArunka s Mihaiem si taky můžou vybrat, volný je šesty, Sebastian...možná jsem ještě někoho vynechala...
    RAILA
    RAILA --- ---
    JO...kdo se ujme knížete?
    RAILA
    RAILA --- ---
    A teď:)
    Pip se ujme s tejňákama strašlivé hostiny v pirátském stylu...Bětka, BArča a spol mají přepadávání šlechtických dcerušek..a ted:)

    Aby si kamča a anička zase zatrsaly..návrh....mořské sirény vyčarované pirátskou čarodějnicí, která se mstí nějakému slavnému pirátskému kapitánovi...Nápady? Jack Sparrow? Kapitán Korkorán? černovous?

    Co do malého sálu? něco se zpíváním ? rozhodně humor:) Kájo jedeš?:)))Chceme tě moc:)

    Potřebuju poradit...něco do koupelny?

    Na velké chodbě bych ráda měla tu bouři...jasně že tam enbude, ale potřebuju několik hravých človíčku, co se bude chovat, jako by běhala po rozbouřené palubě:)

    Co vy na to?:)POjďte se mě zastat, náčelníci:) Dáme hlavy dohromady a bude to bomba:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    oficiálně na webovky zámku:)


    Pirátské slavnosti na Jezeří (z cyklu Život na zámku)
    Vládci Sedmi moří, piráti a námořníci. Nejznámější legendy pirátských příběhů jako vzácní hosté jeho milosti Knížete. Slavní kapitáni a jejich posádka si pro vás letos připravili pravou nefalšovanou mořskou bouři, pirátskou hostinu a rychlokurz přepadávání movitých lodí, šlechtických dcerušek a ostrovů s pokladem. Kdo ví, třeba krom bohatého programu, šermířských vystoupení a zámeckého tržiště narazíte i na truhlu plnou zlata.
    Srdečně zve
    Dvorní Jezeřský divadelní spolek ŠTĚK ve spolupráci
    SHS Fénix
    TD FAE
    a paní kastelánkou Mgr. Hanou Krejčovou a zaměstnanci zámku
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    KAKANA: Pytel ne, ale deku dostaneš :-D Počkej na Šibáku :)
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    máš námořnický pytel :DDD
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: Máš veliké námořnické tričko? :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    ještě máme na prodej jeden třírohý klobouk, dlouhou rusovlasou paruku a k zapujceni nejaka pruhovana namornicka tricka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam