• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    PIPIK_THE_PIP
    PIPIK_THE_PIP --- ---
    Verbeži jedna líná, vy krysy suchozemský, běda vám! Opovažte se jen dotknout mojí truhly a budete žrát bahno na dně nejhlubšího mořskýho příkopu!!! Budete drhnout nejhlubší podpalubí do konce svýho smrdutýho života, jasný?!!

    ...nic, v pohodě, jen trénuju. :)
    A propo - nemáte někdo slušně vychovanýho papouška? Nebo klidně i orla. No, ani obyčejnou strakou nepohrdnu :)

    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    je mi líto, ale letos nejedu, mám jiné plány...
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    vadili by někomu kdybych se zjevil v sobotu večer s tou mojí a jednim kamošem,byly by jsme tam a v nedeli bysme se zase zvedli a odjeli?Samozdřejme bysme vás celý večer bavili naší přítomností
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    KATHY_: Teď jsem si všimla chyb na těch plakátech, tak jestli vyberete jeden z nich, tak já ho pak upravím do finální verze..
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Plakátů jsem pár udělala, ale je to udělaný tak na rychlo a ještě ke všemu ve wordu (!!!) že s tím radši nechci být spojována

    LeteckaPosta.cz Sdílejte Posílejte soubory leteckou poštou - Poslání souboru - Zde nahrajte svůj soubor
    http://leteckaposta.cz/446594894

    to je odkaz na hotové plakáty, je tam pět variant. Předem říkám že jsou dělaný fakt na rychlo, takže kritiku si prosím všichni nechte, pokud to někdo umíte líp, směle do toho, plakáty jsou ve složce i ve wordové podobě, takže upravujte jak je libo. Já už na to teď nemám čas.

    Pokud to někdo vytiskne jsem ochotná se s někým domluvit jít to rozvěsit po městě

    Jinak odkaz na událost na facebooku, pokud jsem na někoho zapomněla, omlouvám se a rozesílejte kdyžtak dál pozvánky :)
    http://www.facebook.com/events/302399303173905/
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: no ja si rikala, ze je tu nejak ticho :) Mate aspon nejaky program? zarazeni kde kdo bude? Kostymy po me nikdo nechtel...tak asi vse mate :)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Co Facebook? Kdyby se to vytvořilo jako událost a každej aspoň někoho pozval, dozví se to hrozná masa lidí..
    RAILA
    RAILA --- ---
    PŘÁTELÉ:)RED ALERT!!!!
    Tak nějak není propagace...žádná...vůbec...ano...někdo se na to..no jako však víte, jak to je, to nemá cenu řešit...teď to spíš pojďme zachránit...

    Už jsem psala Kathy, ale obracím se na vás na všechny....web a osobní mailové pozvánky jsou teď to jediné, co můžeme...pojďmě tedy vyrábět podomácké plakátky nebo aspon pošlete maila všem známým...třeba i jen fotka jezeří v příloze je super....moc prosím o pomoc..mám tu dost zařizování s dalšími věcmi a tohle prostě nedávám sama:)

    Jinak dobrá zpráva....krom tradičních párků a romantických snídaní venku budete mít každý pořádnou porci gulášové polévky...již zařízeno:)))malá svačinka do zámku bude:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KLON: letos je to s auty slabší....jesti chcete přijet jako divácí, tak doporučuju spoj do litvínova a pak bus linka 14 do Černic, na zámek je to velmi příjemná procházka:) do druhého dne se pro dva lidi přespání najde...
    KLON
    KLON --- ---
    KLON: Napsal jsem to nepřesně, pojede někdo autem v sobotu z Prahy a má 2 místa volná?
    KLON
    KLON --- ---
    Víte o někom kdo pojede v sobotu z Prahy?
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    ANTICICKA: Já budu tancovat tak maximálně les :-D
    ANTICICKA
    ANTICICKA --- ---
    Doufám, že Kathy tancuje hlavní vílu na špičkách!! :D
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    Jééééj :)))))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Juchůůůů Děkujem!! :)) A kámoška se na _Jezeří moc těší :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: To už je v plánu:)))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Hele a ještě jedna prosbička, jsme se tak včera bavili a byla by možnost být s Kamčou a Aničkou dohromady někde u nějaký scénky?
    RAILA
    RAILA --- ---
    RHIAN: Já tě klidně oblíknu :) Ale můžeš jít za princeznu:)já s tím problém nemák:)a kdo s tím bude mít problém, ten bude mít problém i se mnou:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Jojo..ted počítám a dělím lidi, aby to vyšlo:)

    Hele, doražte kolem té šesté sedmé..já taky přijedu až později, páč končím ve dvě v praze v práci a teprve ve čtyři jsem v mostě, než všechno pokoupím žrádlo, tak já se tam vidím až tak v sedm:)ale kdo chce dřív, vyjednám dřívější čas, at si to tam můžete užít:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Ještě ke mě je volná Vendulka :) Hele na kolik tak máme přijet? (Vendy si potřebuje zařídit školu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam