• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Johohoooo :) Taky jsem si to letos moc užila (Kapitáne, neser!!) Díky všem :)
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    Letos se mi to líbilo snad úplně nejvíc...seru na baletění a zůstanu bukanýrkou...to je ten pravej život, jooooo!
    PIPIK_THE_PIP
    PIPIK_THE_PIP --- ---
    Vypravuje se mikrobus směr Týn-Praha-Most-Jezeří. Co vím tak máme ještě volná dvě místa, můžeme někoho v praze nabrat. Průjezd prahou něco okolo 6-7 hodiny.
    Hlaste se na tel. 603253827
    RAILA
    RAILA --- ---
    KAKANA: Všechno ber:) já taky beru a budou z vás pirátky par excelance:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    KAKANA: vezmi co máš :) Nějak to zkompletujeme :)
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    Johohooo, hlavně rum a mám si něco shánět na kostým? Ještě by to šlo, třeba mám eště z Točníku ty pruhovaný kalhoty, johohooo!
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    MARK_SAN: Já se přidám :-) Není nad to, cestovat v dobré společnosti!
    MARK_SAN
    MARK_SAN --- ---
    Operační tým já, Filip a "kdovíkdoseknámještěpřidá" odjíždí zítra v 15:15 z Dejvický autobusem směr Litvínov a pak směr Černice.
    ( Mezera mezi přestupy 50 minut)

    Kdo se přidá, ten se přidá.
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Ahoj. Právě jsem zjistila, že se něco koná. Já si chci taky zahrát na pirátku! :-)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: Nevadí, Jana psala že nějakou něcojakošavli má :) Letos to časově nějak nevyšlo no.. Já jsem hlavně myslela že to je až později
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    PIPIK_THE_PIP: kup si plysovyho papouska a pripevni na rameno :)
    KADOUS: komponenty dodám
    KATHY_: skoda, ze se to Jezeri resi tak pozde...savli mame, ale pujcili sme ji ted nedavno nekomu

    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Jo lidi ještě něco kámoška by potřebovala nabíječku na baterky na Jezeří půjčit, pokud někdo máte, mohli byste ji vzít prosím?
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    :)))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Nemáte někdo na půjčení šavli? Nebo cokoliv vhodného na pirátku? :)
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Lze se přisocnout do nějakýho auta v pátek směr Jezeří? Nebo je nějakej hromadnej transport? Nemá někdo nějaký komponenty na kostým admirála Nelsona? (jde hlavně o kabát) http://4.bp.blogspot.com/_FrU7YkCzKcw/TBReUvgznOI/AAAAAAAAABk/igW_R6B2LgY/s1600/nelson.jpg
    PIPIK_THE_PIP
    PIPIK_THE_PIP --- ---
    Verbeži jedna líná, vy krysy suchozemský, běda vám! Opovažte se jen dotknout mojí truhly a budete žrát bahno na dně nejhlubšího mořskýho příkopu!!! Budete drhnout nejhlubší podpalubí do konce svýho smrdutýho života, jasný?!!

    ...nic, v pohodě, jen trénuju. :)
    A propo - nemáte někdo slušně vychovanýho papouška? Nebo klidně i orla. No, ani obyčejnou strakou nepohrdnu :)

    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    je mi líto, ale letos nejedu, mám jiné plány...
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    vadili by někomu kdybych se zjevil v sobotu večer s tou mojí a jednim kamošem,byly by jsme tam a v nedeli bysme se zase zvedli a odjeli?Samozdřejme bysme vás celý večer bavili naší přítomností
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    KATHY_: Teď jsem si všimla chyb na těch plakátech, tak jestli vyberete jeden z nich, tak já ho pak upravím do finální verze..
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Plakátů jsem pár udělala, ale je to udělaný tak na rychlo a ještě ke všemu ve wordu (!!!) že s tím radši nechci být spojována

    LeteckaPosta.cz Sdílejte Posílejte soubory leteckou poštou - Poslání souboru - Zde nahrajte svůj soubor
    http://leteckaposta.cz/446594894

    to je odkaz na hotové plakáty, je tam pět variant. Předem říkám že jsou dělaný fakt na rychlo, takže kritiku si prosím všichni nechte, pokud to někdo umíte líp, směle do toho, plakáty jsou ve složce i ve wordové podobě, takže upravujte jak je libo. Já už na to teď nemám čas.

    Pokud to někdo vytiskne jsem ochotná se s někým domluvit jít to rozvěsit po městě

    Jinak odkaz na událost na facebooku, pokud jsem na někoho zapomněla, omlouvám se a rozesílejte kdyžtak dál pozvánky :)
    http://www.facebook.com/events/302399303173905/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam