• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    RAILA
    RAILA --- ---
    O autech nevím, více jak polovina lidí je ze severu, tak se asi, Pražáčci, zkuste doptat, aby vás vzali třeba z mostu:)

    Je objednaná gulášová polévka:)S rohlíky:)

    mám tunu látek..doporučuji znovu projít stříčka googla, at tušíte, jak to na sebe navíjet, spánáků je opět mraky:)
    NEWBIE: super:)

    MORGAINE: děkuji moc:)šperky se budou hodit:)
    NEWBIE
    NEWBIE --- ---
    Šedesát gramů světle šedé bodypaint barvy, disk ze zásob FTVS UK, světle šedé spodky a spousta dek a čaje do mezičasu a z Ondry bude http://upload.wikimedia.org/...edia/commons/thumb/5/5f/Greek_statue_discus_thrower_2_century_aC.jpg/250px-Greek_statue_discus_thrower_2_century_aC.jpg
    Bez pohybu, bez reakce, stoická póza, k atmosféře by se hodilo nějaké povídání o antickém umění, nejen sochařství, pokud už tohle téma nebude vybráno jinde.

    Jak s dopravou? Objednáme si vlastní autobus, nebo dorazíme jednotlivě? V případě, že někdo pojedete v pátek z Prahy, měli byste dvě místa v autě?
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Netřeba, papu zařídím:)
    KAKANA: Tak jako jestli sladíš fotbalový dres a antickou tógu, tak jsi borka a klidně:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Tak mám teda něco kupovat krom toho vína?
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    RAILA: jako fotbalový? :D
    LUOHRAM
    LUOHRAM --- ---
    Tak teď už to vím jistě. Nepojedu, protože práce. :-(
    Užijte si a pořádně zapařte, ať vás slyším až do Prahy. :-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KAKANA: Taplý hadry pod kostým..dresy a tak..
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    Bude se hrát jen v sobotu, ju?! Co mám sehnat šéfe? A co mam dodat, do orgygangu, druhý šéfe :D Těšim se!
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: S plackama taky počítáma, možná vám tam hodím nějaké to maso:)))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Vínko na orgie vezmu (demižon divocha to jistí), ale prosím tě co jídlo? Krom teda hroznového vína? Já pak můžu v tescu koupit nějaký placky, ale nevím co dál.. možná nějaký oříšky a tak..
    RAILA
    RAILA --- ---
    JO, MIhai:) Alfa a omega:)
    Zhostil by ses prosím roli, řekněme třeba HOméra, Platona nebo Aristotela, že bys to všechno korigoval jako takový průvodce, jako to je v Anežce?:) Slavná osobnost, co těm věcem dá švih a dobéře se těch důležitých momentů?:)Vzhledem k tomu, že jde jen o část celkové prohlídky, budeš mít tunu času skončit a počkat na další prohlídku:)
    Co ty na to?:)
    A byl bys ochotný se zhostit styčného důstojníka pro tuto akci?
    RAILA
    RAILA --- ---
    Tož přátelé:)Byla jsem na zámku, moc se na vás těší:) Paní kastelánka nám upravila prostor, takže už je jasné, cokdejak:)

    Náš prostor hrací začne na schodech u koně, kde bude Bětka a spol a Spor o Jablko(představení řeckých mýtů, troja a blablalba), na hlavní chodbě se bude ondra socha, ve kulečníkovém sále budou orgie s Césarem a Kathygirlsband:) načeš vše skončí v malém salonku, kde bude Hanka a HOnza a jejich přesah antického dramatu do současnosti:)

    Prohlídky začnou v 10 a poslední(pokud bude) v 17 hodin...ale..půjde se po hodinových intervalech, takže v mezičase máte veget, jen si musíte hlídat, abyste byli tam kde máte včas..očekává se docela velký nával..na tak malou akci tedy..není to průchodák jako strašení...prohlídka bude s místními průvodci, kteří primárně se věnují klasickému výkladu, od schodů to nechávají na vás:)
    S diváky komunikujte dle potřeb jak chcete, tentokrát vyloženě jedeme na systém O poklad Anežky české...cílem je vztáhnout antiku k současnosti a donutit ty lidi zavzpomínat zábavnou formou na učivo střední školy:)
    Oživit mýty, experty co nám dali matiku, fyziku, filozofii a bla tohle všechno..aristoteles, homér, sapho....no a César je přímý pokračovatel...jak řím navazuje na řecko, co dal řím světu:)Krom Gladiátora a tak:)


    A teď prakticky...
    Dejte mi vědět, kolik vás bude už v pátek večer, abych vám zajistila vše potřebné..
    ano, já nebudu na akci osobně přítomna, na zámek odvezu kostýmy a jídlo v pátek ráno a pak mažu zpět do Prahy...

    A teď..vína hroznového bude tuna, něco tekutého jsem taky ochotna přizpět...chcete v sobotu odpo gulášovou polívku?nebo párky?rozhodně se rychle, at to zařídím do pátku...
    Snídaně v sobotu klasická...chleba, rohlíky, šunka, sýr, marmeláda, ovoce..
    Chcete v pátek ohen a buřty?
    Látky na kostýmy kupuju v pátek a tunu špendlíku a stuh..kostýmy se dají spíchnout velmi snadno, najdu nějakého dobrovolníka v mostě a zkusím v neděli nebo v pátek než zmizím zaučit:)je to easy:)

    Pokud ode mě něco konkrétně potřebujete, pište hned, at to pro vás můžu udělat:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    ANTICICKA: :-D Filozofe vymysli scénář :-D
    ANTICICKA
    ANTICICKA --- ---
    Já mám prostěradlo, pokud to stačí jako základ kostýmu :D Jinak se hlásím ke Kathušce a souhlasím se vším co vymyslela :) :D
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    Kostým zatím nemám, ale ještě se ho pokusím nějak vyřešit, alespoň částečně.
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Koupíme..máme rozpočet:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: wooow!! hned bych to tam prolútovala :)

    RAILA: ja hlasim, ze mam kostym (vcetne koruny) na Cesara, uz to s Kajou resim, mam jednu dlouhou togu a jedno prosteradlo, takze to na nej nejak upichnu

    nemate nekdo zlatou barvu ve spreji? ja mam jen stribrnou a na Cesara by to ten brectan chtelo pozlatit...
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Kostým nemám, ale to neznamená, že když na mě žádný nezbyde, že si neporadím.
    Samozřejmě pokud by se pro mě našla tóga, nebo nějaká podobná věc, budu moc rád. Jinak to jistí prostěradlo a černý kolový plášť pro případ nepřízně počasí.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Ty jo to je super!! To je paráda!! :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Obecně přináším zprávu...Švandovo divadlo nám za odvoz dá vyřazené kostýmy:)))Štěstí se na nás opět začíná usmívat:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Souhlas...orgie a k vám kdyžtak ještě káju jako Césara:)

    Kostýmy erár si píšu:) Kathy i Kamča, hádám i zbytek, jen Zuzka prý má:)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam