• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    RAILA
    RAILA --- ---
    MALAKK: Piráti na dovolené snažící si hrát na šlechtu je velmi nosný základní prvek:) Pojďme ho rozvinout:)
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Piráti přijeli na Jezeří na dovolenou? Aby si odpočali od loupení, slané vody, pili i něco jiného než rum, jedli i něco jiného než solené maso, a mohli se dívat na pěkné ženské - a ne jenom na sebe navzájem? But old habits die hard...
    Možná některým občas i ten rum a solené maso může chybět. Možná nesnášejí ZDRAVOU STRAVU. Možná se prostě nudí... co má taky celý den člověk dělat na zemi, která se nehoupe?
    RAILA
    RAILA --- ---
    PŘÁTELÉ:) Blíží se to, pojdme vymyslet nějaký vtipný scénář:)
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Dovolím si malý spam. Prosím, nebijte mě. Sháním dobrovolníky, kteří by byli ochotni se mnou nacvičit a natočit kratičké humorné taneční vystoupení s polygrafickou tématikou s pracovním názvem "Under Pressure" :-)



    Drama zrodu knihy - tango, tiskové barvy a rock'n'roll, baby!

    Dělám to, protože mě baví tvoření, bude to experiment, byla by to moje první choreografie a bude to sranda :-) Nacvičování jednotlivých částí bude asi po dvojicích nebo trojicích zvlášť v čase podle dohody. Zda to bude někde uvedeno nebo jenom zaznamenáno, abychom si to mohli pustit, záleží na tom, jak si všichni sedneme a jak budeme chtít.

    Potřebuji obsadit zejména tyto role:
    Azurová
    Purpurová
    Žlutá
    Černá
    Post-press lady
    Pre-press gentleman
    Autor

    Ostatní záleží na tom, kolik lidí bude ochotno se upsat něčemu tak bláznivému...
    RAILA
    RAILA --- ---
    Hledáme Piráty a jejich rukojmí:) Zn. spěchá:) duben je za rohem, je potřeba toho spoustu vymyslet, ušít a připravit, abychom si zahájení užili ve velkém:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    JE TO TADY:) ZAČÁTEK SEZÓNY 20.4. A OPĚT NÁS ČEKAJÍ PIRÁTSKÉ SLAVNOSTI:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Krásné Vánoce a samozřejmě, poněkud zvrhlá inspirace na další Strašení:)
    Co dokáže make-up :) | SrandaMusíBýt.cz
    http://www.srandamusibyt.cz/2012/06/co-dokaze-make-up-1/
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    inspiračka pro příští podzimní ročník - http://www.youtube.com/watch?v=yPzcsdlOB7g
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé! Kamarádi! My vám ty medaile přivezeme:)
    DĚKUJI VELMI HLUBOCE A Z CELÉHO SRDCE ZA VÁŠ VÝKON, VÝDRŽ, DOBROU NÁLADU A CHUŤ SI HRÁT I V TÉ HROZNÉ KLENDŘE, VÁNICI A FUJAVICI:)
    Zámkem i přes počasí prošlo přes 1500 lidí, vydělali jsme zase na kus další opravy a návštěvníci byli velmi spokojení. Několik bývalých strašidel se taky přijelo podívat a oni, věda, co to obnáší, odjížděli nadšení a psali, že to bylo velmi povedené i pro ně:)
    Budu ráda, když i vy sem písnete, co jste si(krom rýmy, kterou jsme si odvezli všichni) odvezli vy, co se vám líbilo i nelíbilo a co by podle vás mohlo projít změnami k cestě za větší funkčností a efektivitou:)
    A ještě jednou moje velké díky. BYLI JSTE SKVĚLÍ!:)
    XTREE
    XTREE --- ---
    potvrzuji, ze zatim jsem schopen dorazit. pokud plan vyjde dorazim v nedeli v brzkych rannich hodinach
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Ani nevíš, jak bych za tebe byla vděčná:))
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    SELLIGAN: Jedna zabalená taška oblečků, plenek, ubrousků, prsa s sebou a jedém ;))))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    v seznamu je krvavá panenka někdo jiný než já, že jo? :)
    jako zatančila bych cokoliv nebo tak, ale musela bych mít dítě přivázané na sobě a ještě se umět teleportovat domu a zpatky několikrát za den
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Pro jistotu i sem -
    kdokoliv budete chtít učesat (jakkoliv), tak gumičky, pírka, pinetky, sponky, lak na vlasy, gel (co je vám libo a příjemno, ne každý snese všechno) pro jistotu s sebou. Ne vždy na všechny vyjde, známe to!
    O kulmu/žehličku navíc neurazí.
    Těším se ;)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Vše je v záhlaví:) Kostýmy prosím řešit se mnou a Rael:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé:)Finišujeme:)vrhněmež se na poslední úpravy:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Super, díky:)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    naší skupinu řeší michal s rael,dohodli se na nějákym bafání.
    RAILA
    RAILA --- ---
    MIHAI: Budeš s Mortimerem..jako jeho šílený poskok:) Takový Igor...:)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    ELVOTHIEN: Jop, tak toho jsem měl přesně na mysli ;) Tak na toho se těším, ať už budu hrát s ním, nebo ne :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam